СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

До Херсонщини з робочою поїздкою завітає Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Під час візиту планується інспектування доріг області. Зокрема Міністр огляне ділянки траси Т04-03 Мар’янське – Берислав, 68 км та 58 км траси (затока р. Дніпро с. Новокаїри).

Також Омелян В.В. ознайомиться з ходом будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег.

В ході робочого візиту він відвідає Херсонську морську академію. Ознайомиться з матеріально технічною базою закладу та зустрінеться з працівниками транспортної галузі.

Окрім цього Міністр інфраструктури України огляне проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування О220215 Надеждівка – Розлив.

Виїзд від облдержадміністрації о 07.30 та повернення орієнтовно о 14.00

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 13.00 25 березня 2019 року за телефонами: 050-535-53-94 Надія та 050-816-95-87 Ганна.

 
ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 
Чиє замовлення виконує поліція? Кому це вигідно?
30.10.2018 07:40

26 жовтня 2018 року на сайті «Херсонські факти» розміщено статтю «Мост, причал и памятник: в Херсоне полицейские ищут нарушения со стороны «Гарантии» и подрядчиков», в якій повідомляється про розслідування поліцією міста Херсона справи за фактом можливої розтрати бюджетних коштів комунальним підприємством «Гарантія» Херсонської міської ради шляхом завищення обсягів робіт і внесення неправильних даних в акти прийомки робіт з капітального ремонту мосту між островом Малим Потьомкінським і Гідропарком, будівництва нового причалу в Гідропарку, а також капітального ремонту пам’ятника Джону Говарду. Також зазначається про винесення міським судом постанови про проведення виїмки на підприємстві «Гарантія».

З даних Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що дійсно, 22 жовтня 2018 року слідчим суддею Херсонського міського суду Радченко Г.А. винесено постанову про доступ до речей і документів, якою задоволено клопотання в.о. заступника начальника СВ ХВП ГУНП в Херсонській області Липовець Ю.О. і надано дозвіл на доступ і вилучення у МКП «Гарантія» договорів, актів приймання виконаних будівельних робіт та інших документів по капітальному ремонт мосту, будівництву споруди для швартування суден, капітальному ремонту пам’ятника Джону Говарду. З ухвали судді також стало відомо, що в провадженні СВ Херсонського ВП ГУНП в області перебуває кримінальне провадження, внесене до ЄРДР від 22.08.2018 р. за фактом розтрати коштів шляхом зловживання службовим становищем службовими особами МКП «Гарантія» за попередньою змовою з службовими особами ТОВ «Рефонт-ТВТ», ПП «Мира-2013» та ТОВ «Науково-виробничий центр «Укрсоюз», які виконували роботи.

Мотивування клопотання поліції про надання дозволу на доступ і вилучення документів абсурдне і позбавлене елементарної логіки - нібито за вказівкою замовника роботи з будівництва і капремонту об’єктів виконані не в повному обсязі, до актів внесені завідомо неправдиві відомості.

Яким чином можливо зробити таку вказівку і виконати не в повному обсязі роботи з будівництва, які в установленому чинним законодавством порядку пройшли експертизу проекту та технічний нагляд відповідності робіт ?

Також дивною є заява в.о. заступника начальника СВ ХВП ГУНП в Херсонській області Липовець Ю.О. про проведення розгляду його клопотання без представників МКП «Гарантія» у зв’язку з «наявністю загрози щодо зміни або знищення зазначених у клопотання документів».

Чим підтверджується така загроза в клопотанні не зазначене. Але не зважаючи на те, що всупереч ч.2 ст.163 КПК України заявник клопотання не навів доводів наявності достатніх підстав вважати існування загрози зміни або знищення документів, суд задовольнив необґрунтоване клопотання і провів судове засідання без виклику МКП «Гарантія».

На жаль, згідно чинного Кримінального процесуального кодексу України ухвала слідчого судді про надання доступу до речей і документів оскарженню не підлягає, що дає можливість органам поліції зловживати своїми правами.

Якщо в.о. заступника начальника СВ ХВП ГУНП в Херсонській області Липовець Ю.О. вважає, що є реальна загроза знищенню підприємством оригіналів документів на роботи з будівництва і капремонту вищезазначених об’єктів і просить суд у зв’язку із цим провести розгляд клопотання без участі МКП «Гарантія», виникає питання - чому в період з 22.10.2018 року (дата винесення ухвали) і до сьогоднішнього дня на підприємстві не проведено виїмку документів згідно ухвали слідчого судді? Натомість в Інтернеті інформація про розслідування кримінально провадження з подробицями розповсюджується набагато скоріше, ніж співробітники поліції виконують ухвалу. Чому ж вони не поспішають за наявністю загрози знищення документів?

З моменту реєстрації в ЄРДР кримінального провадження 22.08.2018 року посадовим особам МКП «Гарантія» повідомлення про підозру не вручалося, ніхто з працівників підприємства не допитувався.

Разом з цим інформуємо громаду, що МКП «Гарантія» зайняла перше місце за підсумками роботи в галузі житлово-комунального господарства України у 2018 році, здобуло Золоті відзнаки Національного бізнес - рейтингу за показниками «Тривалість фінансового циклу» та «Активи».

Основною метою наших опонентів, чиє замовлення виконує поліція, є розповсюдження брехливої інформації за, що неможливо притягнути до відповідальності, оскільки вона подана з відкритих джерел, проте ця інформація вплине на громадську думку жителів міста і знизить рейтинг підприємства, яке має активну принципову позицію та реально працює.

Ми будемо інформувати громадськість про хід розслідування, звертатися до вищих судових інстанцій та до керівництва національної поліції держави для недопущення свавілля брехунів та розгляду замовлених справ.

З повагою Семенчев І.Г.

 
Яндекс.Метрика