СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Поздоровляємо! КП "ГАРАНТІЯ" визнано кращим в Україні і нагороджено золотою медаллю!
25.10.2018 19:54

МКП «Гарантія» збільшила обсяги виконаних робіт порівняно із 2016 роком вдвічі. Наше підприємство – одне із небагатьох комунальних підприємств міста, яке спрацювало з прибутком за перше півріччя цього року. Ми займаємося питаннями благоустрою міста – утриманням 48 пам’ятників та пам’ятних знаків, а також прилеглими до них територіями, активно ремонтуємо лавки, урни та встановлюємо нові. Проведено ремонт колонади у парку Херсонська фортеця, виконані роботи з поточного ремонту пам’ятника першим корабелам «Слава Єкатерині», наводимо лад у Гідропарку, демонтуємо там малі архітектурні форми, які можуть бути пошкодженні вандалами, утримуємо Зоокуток із 42 дикими тваринами.

Успішний господарник, директор комунального підприємства "Гарантія",

депутат Херсонської міської ради - Ігор Григорович Семенчев

 

До кінця року буде проведено обрізку сухих дерев у Гідропарку. При вході до Гідропарку встановлено пандус для людей з особливими потребами та збудована модульна вбиральня, встановимо роздягальню, яка буде поєднуватися з медичним пунктом.

Це завершальна крапка робіт у 2018 році.

До кінця 2018 року підприємство виконає роботи вартістю у 7 мільйонів гривень. Ми завжди на слуху, бо працюємо. Будемо розвиватись і працювати й надалі!

Мені приємно відмітити, що трудовий колектив комунального підприємства «Гарантія», згідно рейтингу Національної бізнес-агенції України зайняв почесне перше місце серед більше 300 тисяч комунальних підприємств у сфері житлово-комунального господарства в нашій державі. Ми були номіновані у номінації «Лідер року-2018», отримали «золото» серед суб’єктів господарської діяльності за показником «тривалість фінансового циклу», а також «золото» за показником «активи». Жодного комунального підприємства Херсонської області там не має. Наш трудовий колектив сумлінно пропрацював, з чим я його щиро поздоровляю!


 
Яндекс.Метрика