СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

ОБЩЕСТВО: КУЛЬТУРНЫЙ АСПЕКТ

Довгоочікуваний причальний понтон для перевезення дачників в дії!
25.10.2018 19:37

18.10.2018 року групою депутатів міської ради, за участю мера міста та секретаря міської ради був обстежений понтон. За раніше досягнутою домовленістю з заводом «Палада», для зручності дачників, пірс було розширено до 2 метрів, леєрний міст розширений до 1,5 метрів. Встановлено додатковий понтон шириною 5 метрів та довжиною 12 метрів. Це було показано депутатам. Ми пояснили дачникам, що весь автотранспорт, на якому вони під’їжджають до Гідропарку, буде паркуватися на збудованих автостоянках.

Вартість одного паркомісця для дачників буде коштувати 10 гривен за добу. Також дозволений під’їзд на автомобілях з негабаритним вантажем безпосередньо до причалу. Забезпечена, в разі необхідності, можливість під’їзду швидкої допомоги.

Для дачників користування послугами причалу – безкоштовне, для ліцензованих перевізників, які мають право перевозити на своїх маломірних суднах людей, також безоплатне. Біля причалу побудована безкоштовна вбиральня, в тому числі й для осіб з особливими потребами, розташовано контейнер для сміття. Встановлено пост для вахтового матроса, який буде слідкувати за порядком та безпекою громадян при посадці на маломірні суда.

 

На сесії 19.10.2018 року питання про виділення додаткових бюджетних коштів у сумі 320 тисяч гривень на оплату частини робіт зі збільшення потужності гідротехнічної споруди було підтримано більшістю депутатів міської ради – 32 депутата проголосували «за» розширення причалу.

23.10.2018 року на новій переправі було прийнято перший катер із дачниками. Люди, в більшості, позитивно відгукнулися про роботу понтонного причалу – були враховані побажання людей зробити додаткові сходи та поручні для посадки на маломірне судно та прохання перевізників, щодо встановлення додаткових «кранців» для збереження бортів суден від подряпин під час швартування. Ці роботи виконані 25.10.2018 року.

Ми маємо законне право експлуатувати понтонну переправу сезонного використання, але перевізники  роблять все, щоб їм дозволили використовувати старий дебаркадер, тому що вони можуть «не вписатися» в швартування з наявними в них проблемами з безпекою. Маломірні судна, які здійснюють пасажирські перевезення повинні мати дозволи Регістра судноплавства України та ліцензію Укртрансбезпеки, не допускати перевантаження судна, кожен пасажир судна має бути забезпечений рятувальним жилетом. На разі у нас допускають перевантаження, людей перевозять стоячи, по 25 чоловік і, на жаль, цього ніхто не помічає. Саме в цьому є головне питання протистояння! В засобах масової інформації найманим юристом, громадянином Романченко Б., розповсюджується брехлива інформація стосовно того що:

- ціна перевезень зросте до 60,00 гривень за людину;

- комунальним підприємством витрачено близько 4,6 мільйонів гривень лише на будівництво надводної частини причалу;

- в Прибалтиці ніби то було закуплено два баркаси, які стоять на якорі у Річковому порту й готові для перевезення людей, залишаючи, тим самим, приватних перевізників без доходу;

- замість старого дебаркадеру буде розміщено ресторан на воді.

Це все вигадки людини, які не мають під собою жодного документально підтвердження, але вони, на жалі, розбурхують людей!

Перевізники не враховують проблем мешканців провулку Проточний, де розташовано старий дебаркадер, які 5 років не можуть нормально жити через постійний шум, розбиту дорогу, неможливості скупатися в Дніпрі, незаконної стоянки автотранспорту, небезпечний перегруз газових балонів та переливання бензину, перевалку будівельних матеріалів, торгівлю алкоголем. Проблеми цих людей, громадянин Романченко на засіданні міськвиконкому назвав нікчемними впорівнянні з тим числом дачників, які переміщюються через переправу. Тому ми налаштовані на співпрацю з дачниками та перевізниками, зробили можливість вирішення проблеми мешканців провулку Проточний та побудували нову переправу для людей. Треба припинити цю суперечку, не маніпулювати людською думкою та чітко виконувати свою роботу з урахуванням техніки безпеки згідно чинного законодавства України.

 
Яндекс.Метрика