СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсонский морпорт хотят заполучить инвесторы с сомнительным происхождением

 

 
При податковій службі Херсонщини створять Громадську раду

 
В обласному управлінні поліції Херсонщини підвели підсумки роботи за 11 місяців

 
Коллектив КП «Херсонэлектротранс» самоотверженно работает для горожан

 
Плательщики Херсонщины собрали местным общинам 4,4 миллиарда гривен налогов

 
Херсонцы ощутят на себе повышение тарифа на электроэнергию

 
Александр Прокудин про безопасность на Херсонщине

 

 
Херсонская верфь SMG завершила очередной этап строительства танкера для голландцев

 
Коломойский начал торпедирование покупателя Херсонской перевалки

 
Погрози судді Господарського суду Херсонської області: ВРП звернеться до ГПУ

 
Бизнес-Херсон. Деловые новости Херсона, Украины и мира.
У Херсонській державній морській академії пройшов відбір кращих курсантів для проходження плавальної практики в компанії «Marlow Navigation»
03.04.2017 15:24

Херсонська державна морська академія вже досить тривалий час співпрацює з компанією «Marlow Navigation», у рамках якої для курсантів запроваджено спонсорську програму, що передбачає щорічний відбір найкращих курсантів академії та Морського коледжу ХДМА для проходження практики на сучасних суднах компанії з їх подальшим працевлаштуванням.

Загалом, за усі роки співпраці до компанії на проходження плавальної практики було відібрано понад 2000 курсантів ХДМА.

Представники компанії «Marlow Navigation» спільно з керівництвом і професорсько-викладацьким складом академії провели велику підготовчу роботу по попередньому відбору:

– установчі збори курсантів академії та коледжу для ознайомлення з умовами, процедурою та порядком відбору курсантів;

– інтерв'ю з курсантами для визначення рівня володіння англійською мовою;

– аналіз успішності за 2-а останніх семестри, а також тестування з фізики та математики за завданнями, наданими компанією «Marlow Navigation».

На підставі цих результатів було створено рейтинговий список і, відповідно, сформовано список курсантів, допущених до відбору.

Заявки на участь у відборі від Херсонської державної морської академії подали 71 майбутній судноводій, 46 механіків та 16 електромеханіків. Від Морського коледжу ХДМА висловили бажання взяти участь у відборі 154 судноводії.

За результатами попереднього відбору в академії та коледжі до останнього етапу було допущено від Херсонської державної морської академії 53 судноводія, 37 механіків та 6 електромеханіків, а від Морського коледжу ХДМА 56 судноводіїв.

Цього року до компанії «Marlow Navigation» зі 152-х претендентів, які пройшли попередню співбесіду та показали свої знання на високому рівні, до компанії відібрано лише кращих 58 курсантів академії та 30 курсантів Морського коледжу ХДМА.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ НЕТБУКІВ КУРСАНТАМ-«МАРЛОВЦЯМ»

Курсанти Херсонської державної морської академії після завершення відбору до компанії «Marlow Navigation» отримали не тільки унікальну можливість проходження практики в найбільшій компанії Європи, а й персональні нетбуки, оснащені програмами з підготовки морських фахівців, що дозволяють курсантам під час навчання удосконалювати свою теоретичну та практичну підготовку для подальшої роботи за обраною спеціальністю.

Урочисті збори з нагоди вручення персональних нетбуків курсантам Херсонської державної морської академії, яких відібрано для проходження плавальної практики в компанії «Marlow Navigation», відбулися 23 березня 2017 року.

58 курсантів Херсонської державної морської академії та 30 – Морського коледжу ХДМА безкоштовно отримали від компанії «Marlow Navigation» персональні нетбуки з ліцензійним програмним забезпеченням.

Із нагоди урочистої події на збори до Херсонської державної морської академії завітали почесні гості: генеральний директор компанії «Marlow Navigation Ukraine», почесний професор академії Езрі Б. М., начальник Херсонської філії компанії «Marlow Navigation Ukraine» Бажан І. С., офіцер-координатор компанії «Marlow Navigation Ukraine» Лабачук Д. В.

Відкрив зібрання ректор ХДМА, к.і.н., професор Ходаковський Володимир Федорович, привітавши курсантів-«марловців» зі значним досягненням у їхньому житті. Він подякував президенту компанії «Marlow Navigation» Герману Ідену за постійну підтримку навчального закладу та надання можливості працювати на суднах компанії.

Начальник відділу організації практики, дипломування та працевлаштування ХДМА Соловей Олександр Степанович звернув увагу на те, що в ХДМА сформована єдина система теоретичної, практичної і тренажерної підготовки, яка дозволяє отримати у стінах нашого навчального закладу усі необхідні знання, компетентності, а також пакет документів, обов’язкових для проходження плавальних практик і подальшого працевлаштування. Крім того, Олександр Степанович зазначив, що тренажерна підготовка, інтегрована у навчальний процес, дозволяє нашим курсантам отримувати якісні знання та необхідні сертифікати у нашому тренажерному центрі ХМТЦ у період навчального процесу. Із цього року, відповідно до договору між академією і «Marlow Navigation», компанія зобов’язується оплатити відібраним курсантам усі тренінги, що дозволять отримати необхідні сертифікати.

«Для курсантів-«марловців», які потрапили до спонсорської програми, хочу окремо відзначити, що відбір, який ви пройшли, – це всього лише перший крок, перша маленька сходинка у вашій майбутній кар'єрі морського офіцера. Буде проведено цілий комплекс заходів для того, щоб підготувати вас до плавальної практики (робочі наради з кожною відібраною групою, постановка на облік в компанії, підготовка необхідних документів та ін.).

Хочу звернути увагу курсантів І курсу Херсонської державної морської академії та ІІ курсу Морського коледжу ХДМА, які присутні у залі, і для яких відбір у компанію «Marlow Navigation буде проводитися наступного року, що такий позитивний результат відбору став можливим лише завдяки кропіткій і наполегливій роботі курсантів по удосконаленню своїх професійних знань та опануванню на високому рівні англійської мови».

Соловей О. С. привітав відібраних курсантів-«марловців» та побажав успіхів у навчанні, практичній підготовці на судні та швидкого кар’єрного зростання.

На адресу ректора від менеджера з навчання кадрів компанії «Marlow Navigation» Мартіна Банкова надійшов лист, у якому він від усієї команди, що взяла участь у відборі, висловив своє задоволення і вдячність ректору ХДМА Ходаковському Володимиру Федоровичу за якісну організацію та проведення цього процесу. Він зазначив, що якість освіти в академії покращується з кожним роком. Про це свідчить те, що курсанти показали високий рівень теоретичних знань і вражаючий рівень спілкування англійською мовою. Вони природньо, без напруження, брали участь у бесіді, що говорить про їх достатню підготовленість у плані практичного використання англійської мови як засобу спілкування, а також у сфері спеціальної підготовки.

Привітала курсантів із визначною подією і завідувач кафедри англійської мови в судноводінні, к.п.н., професор Кудрявцева Валентина Федорівна. Вона наголосила на відповідальному, усвідомленому ставленні курсантів до навчання й обраного фаху та побажала їм постійно працювати над удосконаленням своїх професійних знань і практичних навичок.

Генеральний директор компанії «Marlow Navigation Ukraine», почесний професор академії Езрі Борис Михайлович від імені президента компанії «Marlow Navigation» Германа Ідена вручив курсанту Херсонської державної морської академії Родіону Дєдкову, який успішно пройшов відбір в компанію і став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2016 року», грошове заохочення у розмірі 500 доларів та побажав йому завжди йти тільки вперед і не зупинятися на досягнутому.

Зі словами настанови до нового поповнення компанії «Marlow Navigation» звернувся курсант-«марловець», старшина 251-ї групи факультету суднової енергетики Херсонської державної морської академії Максим Гондар. Він зазначив: «Це ваш реальний шанс бути працевлаштованими на хороші судна та отримати гідний важливий морський досвід.

Я і мої однокурсники 3 роки тому сиділи на вашому місці. І ось зараз ми без двох хвилин випускники Херсонської державної морської академії. Ми зайняли свою нішу у морській галузі, чого щиро зичу і вам. Також хочу побажати успішних перших контрактів. Плідно працюйте над своєю репутацією і навичками. Тепер все залежить від вашого старання та бажання досягти успіхів у кар'єрі морського офіцера. Пам'ятайте, що ви будете працювати не тільки на своє майбутнє – вам належить підтримувати авторитет нашого славетного навчального закладу у світовому морському просторі.

Від імені випускників «марловських» груп Херсонської державної морської академії хочу висловити подяку компанії «Marlow Navigation» не тільки за надану курсантам можливість придбати цінний досвід роботи, а й за активну участь у розвитку нашої академії.

Завдяки компанії «Marlow Navigation» і Володимиру Федоровичу Ходаковському Херсонська державна морська академія є кращим морським навчальним закладом України.

Бажаю новому поповненню компанії «Марлоу Навігейшн» великих успіхів у морській справі та кар'єрного зростання! Попутного вам вітру і сім футів під кілем!»

Від імені курсантів, відібраних для проходження плавальної практики в компанію «Marlow Navigation», виступив курсант К135 групи судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА, член ради Наукового товариства курсантів ХДМА Максим Коноваленко. Він зазначив: «Із першого дня нашого навчання в Морському коледжі та академії ми чітко знали, чого ми прагнемо, і жили однією метою – отримати якісні знання та гідну морську практику, стати компетентними фахівцями міжнародного рівня й бути конкурентоздатними на світовому ринку праці. Керівництво та викладацький склад навчального закладу щодня сприяли нашому становленню як майбутніх професіоналів і підштовхували нас до обраної мети.

Тепер перед нами стоїть нелегке завдання – не підвести ні коледж, ні академію, ні тих людей, в очах яких ми є майбутнім морської галузі.

Користуючись наданою мені довірою, хотілося б від імені всіх курсантів, які пройшли нелегкий і довгий відбір, подякувати компанії «Marlow Navigation» і особисто Езрі Борису Михайловичу за надану можливість проходження майбутньої практики в одній із найкращих компаній, а також ректору ХДМА Ходаковскому Володимиру Федоровичу за високий рівень підготовки морських фахівців, що є загальновизнаним у всьому світі».

На завершення ректор ХДМА Володимир Федорович Ходаковський від імені професорсько-викладацького складу побажав курсантам-«марловцям»: «Цей крок, який ви сьогодні зробили, дуже важливий, адже він перший. Для того, щоб ваші мрії здійснилися, а наші завдання реалізувалися, потрібно йти до своєї мети і не зупинятися. Тільки тоді, коли ви будете виконувати свої обов’язки чесно, професійно та відповідально, ви станете справжніми фахівцями морського флоту. Я бажаю успіхів у навчанні та практичній підготовці на судні, і відповідно, успішного кар’єрного зростання – до капітанів та старших механіків».

 
Закликаю народних депутатів України проголосувати за законопроект про приєднання України до IRENA
08.11.2017 12:19

8 листопада Парламент розглядатиме розроблений Держенергоефективності законопроект «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії «IRENA» (реєстр. № 0164 від 05.10.2017 р.).

Участь України в IRENA дозволить:

  • подавати заявки до Абудабійського фонду розвитку (АDFD, http://www.adfd.ae) щодо отримання пільгових кредитів на «зелені» проекти під 1-2% терміном до 20 років, залучати світові інновації у відновлюваній енергетиці,
  • співпрацювати з розвинутими державами у цій сфері;
  • отримувати рекомендації IRENA щодо покращення законодавства у сфері відновлюваної енергетики.

«Членство України у цьому авторитетному агентстві IRENA – це додаткові гарантії інвесторам, які зацікавлені вкладати кошти в українські проекти з відновлюваних джерел», - підкреслив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також, участь України в IRENA сприятиме виконанню міжнародних зобов’язань щодо досягнення у 2020 році 11% енергії з відновлюваних джерел в енергетичному балансі.

Нагадаємо, що 5 жовтня законопроект подано Президентом України Петром Порошенком на розгляд Парламенту.

Управління комунікації та зв'язків
з громадськістю Держенергоефективності

 
Дочерняя компания Ryanair запускает рейс из Херсона в Вену
27.10.2019 13:57

Laudamotion будет летать 2 раза в неделю по цене от 30 евро.

Авиакомпания Laudamotion открывает рейс Херсон — Вена. Об этом сообщает Lowcost.ua.

Рейс будет осуществляться 2 раза в неделю — по понедельникам и пятницам. 1-й полетит 30 марта 2020 года. Забронировать билеты можно уже сейчас по цене от 30 евро за перелет в 1 сторону и от 76 евро туда-обратно.

Билеты можно забронировать на сайтах авиакомпаний Laudamotion и Ryanair. Базовый тариф Laudamotion предусматривает возможность перевозки ручной клади (40х20х25 см до 10 кг).

Недавно украинский лоукостер SkyUp открыл 2 новых маршрута в Прагу — из Львова и Харькова.

Подробнее...
 
Экслюзивное интервью со Станиславом Путиловым, успешным бизнесменом, общественным деятелем, куратором Херсонского механического эавода
17.10.2019 20:15

«Чтобы быть успешным, надо много работать,

верить в Бога,  любить людей и нести

профессиональную ответственность за кадры»

Станислав Путилов

 

Корреспондент: Расскажите о механическом  заводе.

С. Путилов: Завод работает, как обычно. Производство у нас непрерывное, круглосуточное. Сейчас здесь произведен капитальный ремонт.

Корреспондент: Городской совет поднял тарифную плату за аренду земли. Вы согласны с этим?

С. Путилов:   Мы  подали в суд  потому, что оценка земли была неправильной. Там были использованы все исходные данные  десятилетней давности. Завод имени Петровского и нефтезавод уже выиграли суды по этому вопросу. Но мэр Миколаенко подал аппеляцию. Выходит, расчётная цена, что в центре, что у нас на Николаевском шоссе одинаковая. Так не должно быть.

Корреспондент: Недавно состоялись выборы в Верховную Раду Украины, Вы довольны результатами?

С. Путилов: Мы всегда между собой говорим, мы «совковые», вышли из «совка», пройдёт одно поколение, второе, третье – может, четвёртое  или даже пятое  и  изменится  мышление людей, которое было раньше.  Сейчас пришла молодая команда с другим мышлением. Может это способствует другому подходу, если будет всё так,  как задекларировал Президент  и его Партия «Слуга народа». Это будет выполняться реально.

Корреспондент: Какие задачи у вас первостепенные?

С. Путилов:  Политические – это принятие Закона о снятии неприкосновенности  народных депутатов. Уже принят. Это  хорошо.

Вторая - укрепить и контролировать  работу силовых структур по всем направлениям.

Корреспондент: А экономические задачи?

С. Путилов: Важно прекратить утечку рабочих заграницу. Мы поднимаем зарплаты, но в Польше и Германии рабочие получают намного больше. И люди едут туда работать. В том числе и с нашего предприятия.  Сейчас не хватает профессиональных кадров. Некоторые остаются  по возрасту, но молодые уезжают.

Корреспондент: Налоговая политика Вас устраивает?

С. Путилов: Налоговую политику надо в корне пересматривать. Налог на прибыль должен быть единым. Все другие надо отменить.

Корреспондент: Медицинскую реформу Вы поддерживаете?

С. Путилов: Обязательно должна быть страховая медицина. Государственная и частная. Смешанная. Без неё мы никуда не продвинемся.. Или деньги в кармане. Или страховка. Думаю страховка. Пришёл в больницу, ты думал на одно заболевание, а у тебя другое. И стоит намного больше операция. Без страховки не обойтись. Реальность не совпадает с Конституцией.

Корреспондент: Земля должна продаваться?

С. Путилов: Да, должна, Надо было раньше прннимать этот Закон. Время упущено.  Эти реформы давно прошли а прибалтийских странах и Польше. А мы всё хотели удержать Компартию, социальные стандарты Союза. Это всё приводило к тому, что мы не могли развиваться.

Сегодня нужна и энергоэффективность. В Херсоне ТЭЦ и Комунэнерго. Давно настала пора иметь свои котельни  в каждом районе.  Надо менять проект газоснабжения. Сразу же снизятся тарифы. Пример, больница Водников. Сделали свою котельню – тарифы значительно снизились. Также больница «Тропиных» пошла этим путём. Экономия налицо.

Корреспондент: Ваше мнение  о безграничной свободе на всё.

С. Путилов: Мы давно работаем  в свободном рынке. Уже 20 лет. Свободный рынок позволяет свободную закупку сырья и свободную реализацию продукции. Главное маркетинг.

Корреспондент: Какой должна быть наша страна-  аграрной или промышленной?

С.Путилов:  У всех экспертов на этот счёт разное мнение.. Надо развивать и промышленность и сельское хозяйство. Всё должно быть дифференцированно.

Подробнее...
 
МЕБЛІ ДЛЯ НУШ: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА!
27.10.2019 13:59

"Юрій Рожков нас дуже виручив з меблями в школі!, - стверджує директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина, - зараз доречним презентом стали одномісні парти зі стільцями для першокласників за державною програмою Нової української школи. Ми їх розставили, щойно Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст" доставила до навчального закладу!

З проханням умеблювати 1 клас, в якому сьогодні навчається 33 учні, звернулась адміністрація школи.

Юрій Рожков коментує: "Освітні заклади Херсона і передмістя опинилися у незручній ситуації. Вони звертаються до мене за допомогою. Ми з командою не могли залишитись осторонь цієї проблеми. Вважаю, що якщо є хоч найменша можливість отримати допомогу від іноземних друзів, ми маємо цим скористатися! В Україні зараз складні часи, місцевих бюджетів не вистачає на забезпечення реалізації освітньої реформи. Але ж навчальний процес треба вдосконалювати. - Наші діти мають отримувати якісні знання і розвиток вже зараз! Саме тому допомагаю зобезпечити освітній простір якісним імпортним обладнанням."

Про те, що речі дійсно якісні, підтверджують і в НВК № 33: "Дітям зручно та комфортно. І це - головне! У попередні роки Громадська платформа "Добро переможе" з Міжнародними організаціями подарували нам столи та шафи, повністю обладнавши медичний кабінет. Також ми вдячні за вішаки в роздягальні. А окреме величезне дякую від діток, які займаються у спортивній залі лікувальною фізкультурою. Там Юрій Рожков допоміг замінити вікна на нові, металопластикові, ще й вручив гарні жаюзі! Ми раді допомозі і сподіваємось, що й надалі команда Юрія Рожкова підтримуватиме нас у складні моменти.", - підкреслила директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина.

#Добро_переможе

#Підтримка_навчальних_закладів_Херсонщини

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 272
Яндекс.Метрика