СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсонский морпорт хотят заполучить инвесторы с сомнительным происхождением

 

 
При податковій службі Херсонщини створять Громадську раду

 
В обласному управлінні поліції Херсонщини підвели підсумки роботи за 11 місяців

 
Коллектив КП «Херсонэлектротранс» самоотверженно работает для горожан

 
Плательщики Херсонщины собрали местным общинам 4,4 миллиарда гривен налогов

 
Херсонцы ощутят на себе повышение тарифа на электроэнергию

 
Александр Прокудин про безопасность на Херсонщине

 

 
Херсонская верфь SMG завершила очередной этап строительства танкера для голландцев

 
Коломойский начал торпедирование покупателя Херсонской перевалки

 
Погрози судді Господарського суду Херсонської області: ВРП звернеться до ГПУ

 
Общество: культурный аспект
ХЕРСОНЦІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ
04.11.2019 12:30

 

 

Громадська платформа "Добро переможе" закликає херсонців єднатися в боротьбі проти наркоманії: "Врятуємо наших дітей від можливих сумних наслідків! Цієї суботи, будь ласка, сплануйте свій час з користю: витратіть 2 години на участь в нашій соціальній програмі "Захист дітей Херсона". Разом будемо замальовували ганебні написи з адресами. Розпочинаємо із Шуменського мікрорайону. Далі охопимо все місто. Зустрічаємось о 12 год. в зручному теплому одязі біля Храму Святої Тройці, на проспекті св. Кирила і Мефодія (Димитрова). Працюємо, а потім чаюємо!

 

Подробнее...
 
МЕБЛІ ДЛЯ НУШ: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА!
27.10.2019 13:59

"Юрій Рожков нас дуже виручив з меблями в школі!, - стверджує директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина, - зараз доречним презентом стали одномісні парти зі стільцями для першокласників за державною програмою Нової української школи. Ми їх розставили, щойно Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст" доставила до навчального закладу!

З проханням умеблювати 1 клас, в якому сьогодні навчається 33 учні, звернулась адміністрація школи.

Юрій Рожков коментує: "Освітні заклади Херсона і передмістя опинилися у незручній ситуації. Вони звертаються до мене за допомогою. Ми з командою не могли залишитись осторонь цієї проблеми. Вважаю, що якщо є хоч найменша можливість отримати допомогу від іноземних друзів, ми маємо цим скористатися! В Україні зараз складні часи, місцевих бюджетів не вистачає на забезпечення реалізації освітньої реформи. Але ж навчальний процес треба вдосконалювати. - Наші діти мають отримувати якісні знання і розвиток вже зараз! Саме тому допомагаю зобезпечити освітній простір якісним імпортним обладнанням."

Про те, що речі дійсно якісні, підтверджують і в НВК № 33: "Дітям зручно та комфортно. І це - головне! У попередні роки Громадська платформа "Добро переможе" з Міжнародними організаціями подарували нам столи та шафи, повністю обладнавши медичний кабінет. Також ми вдячні за вішаки в роздягальні. А окреме величезне дякую від діток, які займаються у спортивній залі лікувальною фізкультурою. Там Юрій Рожков допоміг замінити вікна на нові, металопластикові, ще й вручив гарні жаюзі! Ми раді допомозі і сподіваємось, що й надалі команда Юрія Рожкова підтримуватиме нас у складні моменти.", - підкреслила директор Херсонського НВК № 33 Тетяна Щетина.

#Добро_переможе

#Підтримка_навчальних_закладів_Херсонщини

Подробнее...
 
Как в Херсоне патрульным полицейским часы и автомобили вручали
27.10.2019 13:56

Как в Херсоне патрульным полицейским часы и автомобили вручали

Мы сообщали, что сегодня, 23 октября, в Херсоне на пл. Свободы появилось значительное количество автомобилей с проблесковыми маячками и надписью «Патрульная полиция».

В полдень собравшимся там патрульным вручили в качестве поощрения наручные часы, а также передали 37 служебных автомобилей «Шкода Рапид».

Автомобили распределили между патрульными Херсонской, Николаевской, Запорожской, Одесской областей и отделом патрульной полиции в АРК.

Кому сколько передали автомобилей, не звучало.

Подробнее...
 
На Херсонщине прикрыли ОПГ, которая переправляла в страны ЕС людей и наркотики
27.10.2019 13:51

На Херсонщине прикрыли ОПГ, которая переправляла в страны ЕС людей и наркотики

На Херсонщине разоблачили ОПГ, которая занималась незаконной переправкой мигрантов и наркотиков из Турции в страны ЕС (в частности, в Грецию).

Операцию провели оперативники Азово-Черноморского управления Госпогранслужбы со следственным отделом Нацполиции в Крыму, представителями Департамента борьбы с преступлениями, связанными с торговлей людьми, под процессуальным руководством прокуратуры Крыма.

Жертв с финансовыми проблемами члены ОПГ искали в Херсонской, Николаевской и Одесской областях, их перемещали за границу и втягивали в противоправную деятельность.

Кроме того, члены группы самостоятельно строили яхты, которые обустраивали для максимально возможного наполнения мигрантами и незаконным грузом (в т.ч. наркотиками). Впоследствии на яхту делали поддельные документы, присваивали чужие номера и тому подобное.

В определенный день яхта с куратором и двумя завербованными украинцами выходила из одного из портов Украины в определенную точку у берегов Турции, где сажали на борт мигрантов. Куратор сходил с яхты и возвращался в Украину самолетом, а два гражданина Украины направлялись в ЕС вместе с незаконными мигрантами.

Как правило, правоохранительные органы стран ЕС задерживали яхту, мигранты могли получить статус беженца, а для украинцев - суд и тюрьма.

Сейчас в Греции отбывают наказание за такие преступления около 300 украинцев

Силовики, обзорная группа катера «Балаклава» при поддержке отдела специальных действий Морской охраны и спецподразделения «ДОЗОР» провели ряд обысков в Херсонской и Николаевской областях.

Яхту задержали при выходе по запланированному маршруту. Сразу после этого совместная группа начала санкционированные судом обыски в местах проживания всех фигурантов дела.

Обнаружили материалы, подтверждающие совершение противоправной деятельности, связанной с торговлей людьми (судовые билеты, свидетельства на разные яхты, акты осмотра малого судна, технический талон на яхту, морской сертификат, мобильные телефоны, ноутбуки, блокнот с черновыми записям, наркотические средства).

Подробнее...
 
Конференція ХГУ
22.10.2019 20:29

17 жовтня завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Максименко взяв участь у IV міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми і тенденції розвитку сучасної економіки в умовах інтеграційних процесів: теоретичні і практичні аспекти», яка відбулася у Херсонському державному університеті.

В конференції прийняли участь науковці з університетів США, Індії та українських вишів з Києва, Одеси, Миколаєва, Івано-Франківська та Херсона, представники бізнесу, влади та місцевого самоврядування.

На протязі двох днів йшли пленарні та секційні засідання Робота в 13 секціях конференції була дуже різнопланова від ознайомлення з питаннями міжнародних відносин і євроінтеграційних процесів до суто прикладних питань менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування. Належна увага була приділена питанню формування людського капіталу України в умовах сучасних світових процесів, про що зробила першу доповідь д.е.н. Наталія Тюхтенко, проректор ХГУ, задавши тон подальших виступів науковців та гостей конференції.

Мета конференції: науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо основних шляхів вирішення проблем, що обговорювалися, в цілому була досягнута.

О.Максименко

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 32
Яндекс.Метрика