СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 
Политика: особое мнение
Юрий Гусев встретился с представителями масс-медиа в формате открытого диалога
16.08.2019 21:57

Сегодня ровно месяц, как Юрий Гусев возглавляет областную государственную администрацию. Как информирует пресс-служба ХОГА, за этот период председатель Херсонской облгосадминистрации посетил 15 районов, более чем 30 городов, сел и поселков, где пообщался с более 3000 человек.

«Я убежден, что сейчас Украина и наша область имеет уникальную возможность к изменениям. Уникальную, потому, что изменилась власть, так как имеет кредит доверия людей к новой команде, а также поддержку международных партнеров, - рассказал Юрий Гусев во время открытого диалога с представителями СМИ, который состоялся 15 августа.

Подробнее...
 
Рожков: "Готуємо освітні заклади до навчального року разом!"
16.08.2019 21:46

В Степанівській школі діти розпочнуть навчальний рік за новими партами.

Літо завершується, незабаром навчальний період - маємо встигнути завершити розвезення меблів по освітніх закладах, щоб херсонські учні розпочали рік в комфорті!», - наголошує Рожков Юрій.

Сьогодні одномісні парти зі стільцями команда Громадської платформи "Добро переможе" у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" завезли до школи у Степанівку.

Подбали меценати і про зону вчителя - до меблевого комплекту додали великий зручний стіл зі стільцем.


Олена Дендеренко, завуч директора з навчально-виховної роботи розповіла:


«Ще на початку літа Рожков Юрій приїхав до нашої школи, познайомився з матеріально-технічною базою, розпитав про умови навчання. У липні привіз в подарунок столи зі стільцями і зараз, у серпні повний комплект для кабінету! Парти легкі та якісні. Їх можна пересувати, регулювати, відповідно до різнопланових завдань і задумок вчителя. Ми такі й хотіли придбати, але ж, фінансово це дуже накладно. До 1 вересня меблі плануємо встановити замість старих у 3 класі. А вже сьогодні від імені колективу висловлюємо Рожкову Юрію та його помічникам щиру вдячність за небайдужість і турботу про наших дітей!».

 
Херсонские предприниматели увеличили на 45 млн. гривен уплату единого налога
15.08.2019 01:24

За семь месяцев 2019 физические лица - предприниматели Херсонщины, которые находятся на упрощенной системе налогообложения, на 44 млн. грн. увеличили уплату единого налога по сравнению с прошлогодним периодом. Владельцы малого бизнеса - плательщики I - II группы упрощенной системы налогообложения уплатили в местные бюджеты 238 млн. грн. единого налога.

Наибольшую сумму налога за ведение предпринимательской деятельности перечислили представители бизнеса. г. Херсона. Это - 123 млн.грн. или 51 % от общих поступлений по области, которые в полном размере зачисляются в местный бюджет. В динамике в прошлом году их объемы выросли почти на четверть или на 22 млн.грн. единого налога.
Фискальная служба области в сотрудничестве с руководителями территориальных общин Херсонщины активно работает над созданием условий для роста прозрачного и социально ответственного бизнеса, который развивается и честно платит налоги.

 
Херсонщина пропонує Мінрегіонбуду створити в області п’ять укрупнених районів
12.08.2019 20:32

 

Про це медіа-центру “ІРС-Херсон” повідомив  перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

За його словами, у результаті обговорень  запропонованої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ моделі нового адміністративно-територіального устрою області, підтримано саме такий варіант розподілу районів Херсонської області: створення п’яти, а не трьох укрупнених районів – Херсонського, Генічеського, Новокаховського, Бериславського і Скадовського. Саме така пропозиція і надійде до Мінрегіонбуду від Херсонщини.

“В результаті обговорення ми прийшли до того, що три райони для Херсонської області – це замало. Враховували багато факторів. По-перше, це територія. У нас одна із найбільших областей України, але і одна з найменших по густоті населення. І наприклад, для Херсонського району, який пропонується, дуже велике навантаження. Запропонована кількість населення – майже 600 тисяч. У Новокаховського – 312 тисяч, але великий захват території, і Генічеський – близько 130 тисяч. Якщо це реформа і її основний принцип – це доступність послуг для громадян, то ми повинні це виконати. Тому запропонували створення ще двох районів:  Бериславського і Скадовського. При обговоренні майже одноголосно підтримано саме такий варіант розподілу районів Херсонської області”, – повідомив Дмитро Бутрій.

Подробнее...
 
Коррупция в транспортной сфере: в Херсонской ОГА уволили заместителя председателя
12.08.2019 20:30

В Херсонской обладминистрации взялись за транспортную сферу. Как рассказал глава ОГА Юрий Гусев в интервью сайту «Гривна», из-за сообщений о возможной коррупции заявление на увольнении написал Сергей Тригуб, который курировал это направление в администрации. Позже Гусев добавил, что заявление от заместителя он подписал.

Также открыто дисциплинарное производство в отношении чиновников, которые ответственные за организацию перевозок в Херсонской области. Начальника управления транспорта Валерия Соценко отстранили от исполнения обязанностей на время проведения проверки. Работу в транспортной сфере теперь возглавляет Вадим Чабан, заявил Гусев.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая123456789СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 9
Яндекс.Метрика