СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Скандальний "іловайський" генерал став НГШ

Президент Володимир Зеленський звільнив Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України. Його посаду зайняв Руслан Хомчак. Відповідні укази опубліковані на сайті президента.

Віктор Муженко був призначений Начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України 3 липня 2014 року, змінивши на посаді Михайла Куцина.

 
Борця з корупцією часів Януковича призначено головою АП

Президент Володимир Зеленський призначив головою своєї Адміністрації Андрія Богдана. Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

«Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, враховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України «Про державну службу», постановляю: призначити Богдана Андрія Йосиповича Главою Адміністрації Президента України», — йдеться в указі.

Богдан з березня 2010-го займав посаду заступника міністра Кабінету міністрів — Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики. Після скасування посади у 2013-му тодішній премʼєр-міністр Микола Азаров повторно призначив Богдана уповноваженим Кабміну у сфері боротьби з корупцією.

Після Євромайдану Богдана з Кабміну звільнили, а у вересні 2014 його посада потрапила в список тих, що підлягають люстрації. За словами Богдана, його до цього списку вніс співавтор закону про люстрацію нардеп Юрій Дерев'янко, через що він не має права займати держпосади 10 років.

Новопризначений голова АП розповідав, що міг би обійти заборону, отримавши свідоцтво учасника бойових дій, бо не раз був в АТО у відрядженні. Категорія держслужбовців із таким документом не потрапляє під люстрацію. Але робити цього Богдан не планує, тому що у військових діях не брав участь і «морального права на це не має».

У коментарі theБабелю Богдан розповідав, що хотів би бути головою Верховної Ради або генеральним прокурором

Соратник Зеленського Андрій Богдан хотів би очолити парламент або бути генпрокурором, «але планів немає»

. «Це мої філософські відповіді на ваші філософські запитання», — казав він.

 
Президенту України

 
У Херсоні триває весняний призов на строкову військову службу і за контрактом у ЗСУ

6 травня в медіа-центрі «ІРС-Херсон» відбулася прес-конференція військового комісара Херсона Олександра Зіньковського на тему: «Весняний призов на строкову військову службу. Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», інформує ПІК.

Більше 60 херсонців із 167 запланованих рознарядкою чоловіків вже підготовлені для відправки до місць проходження строкової військової служби. Стосовно 4-х ухильників порушено кримінальні справи, дві з яких вже передано на розгляд суду. Про це розповів на зустрічі з представниками засобів масової інформації військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський. До речі, за ст.335 Кримінального кодексу України за ухилення від призову на строкову військову службу передбачена відповідальність до 3-х років позбавлення волі.

Протягом останніх років ухильники складають 70 і більше відсотків. Військовий комісар зауважив, що проблема з такою категорією осіб полягає у неповній достовірній інформації або її відсутності в суспільстві щодо умов проходження строкової служби. Юнаки, яких розшукали за допомогою органів внутрішніх справ, пояснювали, що їх небажання виконувати військовий обов’язок обумовлене тим, що доведеться служити у зоні операції об’єднаних сил у Донецькій чи Луганській областях. Насправді це не відповідає дійсності. Усіх призовників, а точніше, вже військовослужбовців строкової служби у званні «солдат», направляють на безкоштовне навчання до учбових центрів ЗСУ, де вони набувають спеціальності, за якою і проходитимуть строкову службу. Це – військові частини Херсонської і сусідніх областей.

Ще одне питання, що потребує роз’яснення. Громадяни, які отримують під час навчання у вузах знання на військовій кафедрі гадають, що не повинні проходити службу в лавах Збройних Сил України. Олександр Зіньковський пояснив, що згідно з наказом Міністра оборони України, чоловіки і жінки віком від набуття вищої освіти з військовою кафедрою і до 43 років підлягають призову для служби у тилових частинах строком на 1 рік зі збереженням за ними місця роботи і середнього заробітку.

Інформація для бажаючих проходити військову службу за контрактом. З лютого поточного року змінилося грошове забезпечення –від 10 тис.грн. Крім того, відтепер при підписанні контракту військовослужбовці отримують одноразову соціальну допомогу: солдати, рядові від 8 мінімальних прожиткових мінімумів, сержанти – від 9, а офіцери – від 10. Також передбачена часткова компенсація за оренду житла, якщо частина не забезпечує гуртожитком.

Військовий комісар Херсона Олександр Зіньковський зауважив, що у навчальних закладах приділяється недостатньо уваги предмету «Захист Вітчизни». У навчальній програмі відводиться мало учбових годин, не вистачає кваліфікованих викладачів. У деяких школах патріотичний предмет викладають навіть призовники.

Весняний призов триває і комісар висловив сподівання, що він буде виконаний стовідсотково, а кількість ухильників і тих, хто після отримання повістки не приходить на медичний огляд відчутно зменшиться.

 
Заходи до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 6 по 9 травня, на Херсонщині заплановано ряд святкових та урочистих заходів до Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 6 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ художнього фільму «А зорі тут тихі».

З 6 по 8 травня в обласному краєзнавчому музеї та обласному архіві пройдуть тематичні уроки «Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої».

7 травня, о 12.00, в обласному шпиталі для ветеранів відбудеться концерт «Перемога, свята перемога!».

8 травня, о 10:00, у Парку Слави відбудеться молебень за участі релігійних конфесій і деномінацій Херсонської області до Дня пам’яті та примирення.

8 травня, об 11:00, на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться патріотична акція «Вальс Перемоги».

8 травня, о 14:00, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара запрошує на Вечір пам’яті «Солдати Травня, слава вам навіки…».

8 травня, о 14:00, в обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка інформаційно-просвітницьких стендів «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські табори».

8 та 9 травня, о 10:00 та 11:00, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться тематична вистава «Микита Кожум`яка».

9 травня, о 8.45, розпочнеться урочистий захід на Алеї героїв незалежної України, хода за участю ветеранів війни, представників влади, громадських об’єднань, молоді, громадськості пройде від Алеї героїв незалежної України по вул. Перекопській до парку Слави на набережну Дніпра.

В той же день, о 10.00, відбудеться мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату та на алеї Героїв.

9 травня, з 09:00 до 17:00, в усіх обласних музеях Херсонщини заплановано День відкритих дверей.

Також 9 травня, о 12:00, в ККЗ «Ювілейний» відбудеться безкоштовний показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Запрошуємо жителів та гостей Херсонщини взяти участь у святкових заходах!

 
У Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію

25 квітня у Херсоні відкрили модернізовану водно-тренажерну станцію Херсонської державної морської академії.

Модернізація водно-тренажерної станції закладу - спільний інвестиційний проект академії, Міжнародної ради морських роботодавців та Профспілки робітників морського транспорту України, що дозволив відремонтувати комплекс споруд на водоймі, здійснити благоустрій території, придбати сучасне обладнання.

«Завдяки оновленій тренажерній станції моряки відпрацьовуватимуть потрібні навички й мінімізують загрозу життю в екстремальних умовах. Окрім того, якісна підготовка морських фахівців зробить їх конкурентоспроможнішими на світовому ринку праці та позитивно вплине на престиж херсонської морської освіти», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко, що був присутній на відкритті.

Морські фахівці тепер матимуть більше можливостей для формування професійних навичок завдяки наявності великого бетонного пірсу, малого пірсу для швартування боту, пристрою для спуску/підйому шлюпок в ангар, плот-балки для рятувальних засобів тощо. Крім того, завершилася реконструкція ангару для зберігання та обслуговування плавальних засобів та адміністративної будівлі на місці дебаркадера.

Підготовка курсантів на станції відповідатиме усім вимогам Міжнародної морської організації (ІМО). Для цього на території облаштували 4 оснащені навчальні лабораторії, навчально-тренувальний медичний та рятувальний пости.

 
Про громадські роботи на Херсонщині мовою цифр

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення є організація оплачуваних громадських робіт. Завдяки таким роботам можна пом’якшити наслідки безробіття, адже, насамперед, є можливість додаткового заробітку, незайняті громадяни відчувають себе зайнятими та працездатними.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року обласна служба суттєво збільшила об’єми охоплення населення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру. «Особливо важливим є організація громадських робіт для районів області, де є дефіцит постійних робочих місць, - зазначив Євгеній Єрашов. - Протягом І кварталу 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 1600 осіб, з них до громадських робіт – понад 240 осіб».

За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості на території регіону створені та реалізуються соціально направлені проекти, в рамках яких проводяться відповідні громадські роботи. Йдеться про проекти «Шерифи» та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Метою даних робіт є інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та підтримання у належному стані пам’яток історії та культури.

Протягом січня-березня поточного року учасниками проекту «Шерифи» стали 26 безробітних та 20 осіб в рамках реалізації проекту «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Безробітні залучаються і до інших видів громадських робіт, а саме: супроводу інвалідів по зору, будівельних та ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, інформуванню населення щодо субсидій тощо.

Проведення таких робіт фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До відома:
Оплачувані громадські роботи — загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

 
«Роздрібний» акциз поповнив місцеві бюджети Херсонщини на 32 мільйони гривень

З початку року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів Херсонської області 32,2 млн. грн. акцизного податку. Від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів херсонські підприємці перерахували на 2 млн. грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Найбільший приріст надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечили платники податків на територіях Олешківського та Білозерського районів – 129 відс. та 126 відс. відповідно. Менше минулорічних показників прозвітували суб’єкти господарювання Нижньосірогозьського району – 91,2 відс., м. Нова Каховка – 93,3 відс. та Горностаївського району – 98,4 відсотка.

Для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів кожен мешканець Херсонщини має придбавати товари у офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар! Фінансовий ресурс громади – це виданий касовий чек!

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
В Херсоні зі 100-річчям служби карного розшуку привітали оперативників та ветеранів служби

17 квітня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю від дня утворення служби карного розшуку. На урочистостях були присутні ветерани та працівники карного розшуку з усіх підрозділів поліції Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласного главку поліції генерал поліції третього рангу Артур Мєріков: «В карному розшуку працюють люди, основними рисами яких є мужність, стійкість, терпіння і повна самовіддача. Для кожного з вас обрана професія стала справою всього життя і тільки справжні професіонали можуть успішно протидіяти кримінальній злочинності». Артур Іванович побажав діючим працівникам, їх родинам та ветеранам міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя та успіхів у всіх справах і починаннях.

Щодня працівники карного розшуку Херсонщини, розкриваючи злочини та затримуючи злочинців, ризикують своїм життям. Нажаль, не всім судилося повернутися додому. Оперативників, які віддали життя заради спокою громадян, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу пам’яті загиблих правоохоронців «Калина долі».

Багато слів подяки пролунало цього дня для ветеранів за їх відданість службі, за те, що вони і нині передають свій досвід молодим працівникам.

З нагоди свята очільник поліції Херсонщини вручив заслужені державні та відомчі нагороди шістдесятьом діючим працівникам та ветеранам карного розшуку. А музиканти оркестру та солісти ансамблю обласного главку поліції «Police Prime» та вихованці школи естрадного вокалу «Star Line» привітали присутніх неперевершеною концертною програмою.

 
Справа стосовно осіб, які здійснили розбійний напад у Генічеському районі, розглядатиметься у суді

За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на підприємця в Генічеському районі та обвинувальний акт спрямовано до суду.

Установлено, що 03.01.2019 троє чоловіків, керуючись корисливим мотивом, вчинили напад на власника магазину, розташованого у с.Генічеська Гірка Генічеського району, із погрозою застосування насильства та застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоров’я потерпілого, проникли у приміщення магазину та викрали грошові кошти в сумі майже 18 тис.грн., мобільний телефон і продукти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.3 ст.187 КК України, санкція якої передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
Николаев: город, открытый миру
14.02.2011 07:05

 

Среди всех городов Украины Николаев и Херсон занимают особое место. Как известно, это единственные два областных центра страны, расстояние между которыми минимально - менее шестидесяти километров.

Неудивительно, что помимо географической близости наших городов и искренней симпатии друг к другу, николаевцев и херсонцев объединяет доскональное знание особенностей развития инфраструктуры, сильных сторон и проблем друг друга. Что особенно интересно, нынешний городской голова Херсона Владимир Сальдо родился на Николаевщине, а Владимир Чайка, который уже более 10 лет руководит Николаевом - уроженец Херсонской области.

 

В минувшем году связи между нашими городами стали еще теснее: мэрии Николаева и Херсона вместе с Жовтневым районом Николаевской и Белозерским районом Херсонской областей подписали протокол о намерениях по разработке и внедрению Стратегического плана повышения конкурентоспособности и экономического развития при поддержке Агентства США по международному развитию (USAID).

И такой выбор направления в сотрудничестве вполне оправдан: Николаев справедливо считают одним из самых развитых и благоустроенных городов Юга Украины. Отметивший год назад свою 221-ю годовщину город - родина прославленных корабелов, металлургов, портовиков и машиностроителей, талантливых ученых и артистов.

Городской голова Владимир Чайка значительно позже пошутит: "Авианосцы в мире строили пять государств: США, Англия, Франция, Япония и Николаев". В свое время три четверти активного населения города трудилось на обеспечение военно-промышленного комплекса СССР. Казалось, престиж города корабельной славу незыблем.

Но после распада Советского Союза в одночасье рухнула и судостроительная моноотрасль. Не получая государственных заказов, остановились могучие заводы и без работы осталось около сотни тысяч специалистов. Николаевцы были деморализованы неясностью перспектив – у города, казалось, просто отобрали будущее. Но в 2000 году они мудро использовали свой полновесный демократический шанс, избрав мэром "своего" Владимира Чайку. И город, осмысленно и упорно, стал подниматься на ноги.

Новый мэр возглавил Николаев, имея солидный багаж знаний и богатый жизненный опыт. Сын кадровых судостроителей, он и сам начал работать на старейшей верфи города –  заводе имени 61 коммунара, а затем - на заводе «Дормашина". Потом была успешная работа в органах местного самоуправления, Пенсионном фонде, дипломатическая миссия в Азейбарджане, пост главы отделения Государственного экспортно-импортного банка Украины. Но первый свой опыт Владимир Чайка получил у рабочего станка - это научило его добиваться успеха собственным трудом и уважать труд других, преодолевать сложности, не склоняя головы.

Приступая к решению главнейшей задачи –  преодоление системного кризиса, обеспечение горожан достойным заработком – Владимир Дмитриевич понимал, что городу как воздух необходимо поддерживать частную инициативу, развивать предпринимательство, содействовать привлечению инвестиций. И вот -  депутатский корпус солидарно голосует за введение безналоговой пятилетки для начинающих бизнесменов. Земля и коммунальная собственность инициативным гражданам передавалась в аренду бесплатно. Мэрия стимулировала и создавала условия каждому, кто предоставлял в своём деле хотя бы три рабочих места. В Николаеве впервые в Украине был осуществлён принцип "единого окна" для регистрации субъектов предпринимательства. Последовательная политика городской власти вела к расширению частных предприятий, росту средних фирм, становлению крупных компаний. И если в 2000 году малый и средний бизнес давал всего 6% поступлений в бюджет города, то сегодня он обеспечивает уже более 30% городской казны. Можно без преувеличения сказать, что за 10 лет Николаеву удалось сохранить производственные мощности, и этот базис в городе только крепнет.

Отеческая поддержка местного предпринимательства – лишь первое звено, пусть и ключевое, в ряду других направлений муниципалитета по улучшению финансового самочувствия города. Сейчас, к примеру, мало кто и помнит о законе, провозгласившем Украину транзитной державой. В Николаеве же закон прочитали верно – как задачу и важный ресурс развития. Мэрия приступила к поиску компаний, способных создать на территориях, прилегающих к николаевским портам и в самих гаванях мощные товарно-торговые терминалы. И сейчас на благо города и всей страны работают крупные фирмы самой разнообразной специализации своих гигантских терминалов – от ставшего легендарным отечественного "Нибулона" до огромных размеров норвежского холодильного комплекса.

Ещё одна линия упорядочивания торгово-хозяйственной жизни города – борьба со стихийной торговлей. Эти очаги антисанитарии демонстрировали прискорбную живучесть, хотя никаких налогов продавцы не платили, зато пищевые отравления от их продукции жителям были гарантированы. Увещевания со страниц газет и телеэкранов действовали мало: николаевцы полагались на вечный славянский авось.

И тогда Владимир Чайка решил открыть доступ в город сетевым торговым брендам. Его поначалу даже не поняли: ведь супермаркеты ударят по местному бизнесу! Оказалось – ничего подобного. Малое предпринимательство в городе сохранилось и стало набирать обороты. Просто перешло в цивилизованные рамки. Более того,  в Николаеве стало правилом: построили супермаркет – отдайте 10 автобусов в городской автопарк, окажите помощь в реконструкции стадиона, строительстве дороги, благоустройстве территорий.

Однако интенсивность жизненного темпа в Николаеве кроме явных преимуществ, принесла и свои проблемы. Большим ударом для Владимира Чайки стал итог его длительной работы по кардинальному усилению всё тех же транзитных мощностей города. Ведь Николаев, в известном смысле, полуостров. Ему очень недостаёт удобных европейских путепроводов, притом, что через город, ежедневно проезжают десятки тысяч как легковых машин или автобусов, так и многотонных «фур».

Мэр города делал все возможное, чтобы реализовать проект объездного моста со стороны Одессы. Вышел на японский банк, который, после большой предварительной подготовки, готов был дать под строительство кредит в 200 миллионов долларов на 30 лет, и это под 0,75% годовых!

Но прежнее Правительство, возглавляемое Юлией Тимошенко, внесло в планы николаевского градоначальника свои коррективы, перенаправив кредит  почти на стадии подписания документов. В итоге  средства ушли на другой объект.  А Николаев остался без моста, и теперь город вынужден ежегодно вкладывать в ремонт перегруженных путепроводов колоссальные средства: 30-35 миллионов гривен, зачастую взятых в кредит и по далеко не щадящим ставкам. И накладно, и обидно. Из-за бездеятельности высоких чинов в прежнем Правительстве тормозится и проект реконструкции городских систем водоснабжения.

- Мы, конечно, рук не опустили. – говорит Владимир Чайка. -  И сейчас движемся, реализуя вместе с немецкими инвесторами другой очень важный проект - комплексное утепление домов микрорайона Намыв. Он предусматривает, к тому же, их внутреннее переоснащение, замену многих коммуникаций, включая индивидуальное отопление. Половину всех средств мы получаем со стороны Евросоюза, 40% затрат берёт на себя город и государство, а 10 оплачивают жильцы. На сегодня, в частности, уже отремонтировано около 15 000 квадратных метров крыш.

Многие наши беды проистекают оттого, что мы критически недооцениваем низовую власть, и вечно опаздываем, порой на десятки лет. Я – вице-президент Ассоциации городов Украины, и в позапрошлом году мы добились принятия закона, в котором чётко определено, что ни один законодательный акт, касающийся жизни громад, не может готовиться и вводиться в действие без учёта консолидированного мнения Ассоциации. А на практике? Нас чаще всего не слышат, и о важных для нас решениях мы узнаём из новостных сайтов. Едва ли не последним фактом должного единения центра и местных властей было решение правительства Виктора Януковича о выделении 3,4 миллиарда гривен на нужды городов. Николаев вошёл в тот пул заявок своей программой замены и ремонта лифтового хозяйства. Ведь многим из наших лифтов работают уже по 30 лет и даже при должной оплате жильцов за пользование ими, долго не протянут.  А их замену, по уму, надо было бы начинать ещё в годы перестройки!

Проблемы в ЖКХ – это, скажу без преувеличения,  бомба замедленного действия, заложенная под Украиной. Местное самоуправление уже более 20 лет находится один на один с проблемами жилищно-коммунального хозяйства. Но есть глобальные вопросы, с которыми местные общины не могут справиться без понимания и всесторонней поддержки со стороны руководства страны. Уверен, что развитие жилищно-коммунального хозяйства должно стать одним из приоритетных направлений политики нашего государства.

Над парадной лестницей в здании Николаевского горсовета – фамилии его первых лиц за весь период существования: градоначальники, коменданты, бургомистры, городские головы. Примечательно: начиная с 1795 года, максимальный срок  "правления" градоначальников Николаева – восемь лет, а некоторые не смогли продержаться и двух. Нынешний мэр Владимир Чайка пошёл в этой должности на второй десяток – четвёртая каденция кряду! При этом, за пост мэра в последние годы борьба велась нешуточная и отдельные политики не гнушались самых разных методов, чтобы обрести власть. Но жители неизменно избирают Владимира Чайку – за 12 лет серьезно конкурировать с  действующим мэром не смог никто. В чем же секрет его успеха?

Сам Владимир Дмитриевич уверяет, что никакой особой тайны в этом нет. Просто любой, кто занимает высокий пост, обязан понимать: личный успех и весомый социальный статус – это, прежде всего, высокая ответственность. Истинно успешный человек не теряет понимание проблем и забот окружающих, независимо от их социального положения. И городской голова Николаева - сам тому примером. Он глубоко вникает во все вопросы городской жизнедеятельности и всегда открыт для общения с жителями. После приема горожан он лично перезванивает заявителям, чтобы узнать, как решили их проблему городские службы.

У Владимира Чайки нет личного охранника, он совершает покупки в обычном магазине и, как любой рядовой николаевец, любит летним вечером прогуляться по центральной улице города. Да и вход в здание Николавеского горсовета осуществляется без пропусков – здесь посетителей не "фильтруют".

Стремление превышать поставленную себе цель и умение "держать удар", честность перед подчиненными и обществом, ответственность за своим поступки и постоянное стремление к самосовершенствованию. – вот принципы, на которых строит свою жизнь Владимир Чайка.

- Я свыше 30 лет трудился в структурах самоуправления. – говорит Николаевский городской голова - И признаюсь вам, что считаю их одним из самых достойных мест приложения сил для людского блага. Все это время я работал и буду работать дальше с единственным стремлением к развитию и процветанию нашего общего дома – города Николаева, достойного быть на уровне лучших мегаполисов страны и мира.

Уже сделано много добрых дел на благо города и его жителей. Работы было и есть много. Что-то нам уже удалось, где-то мешают объективные причины. Однако уверен, что и дальше нам нужно не останавливаться на достигнутом, идти только вперед и смотреть в будущее с оптимизмом..

 

Николаев – город широких перспектив, город с мощным потенциалом развития, важный культурный, деловой и промышленный центр нашей страны. В нем интересно жить, учиться, работать и отдыхать. Именно за это николаевцы и многочисленные гости ценят этот город, гордятся им и любят его.

С высоты птичьего полета Николаев напоминает открытую ладонь, протянутую миру в жесте приветствия. И в этом символическом образе  - жизненное кредо города над Бугом. Ведь николаевцы рады всем, кто приезжает в их город с добрыми намерениями и дружескими чувствами. А из общей любви каждого жителя к своему городу, ответственности за его судьбу рождаются многие добрые и великие дела.

 
Яндекс.Метрика