СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 
Представительство Президента Украины в АР Крым и Национальный институт стратегических исследований договорились о сотрудничестве

По результатам предварительной рабочей встречи в Киеве Первого заместителя Постоянного Представителя Изета Гданова с директором Национального института стратегических исследований (НИСИ) Ростиславом Павленко, было решено объединить усилия в направлении разработки стратегических программ деоккупации и реинтеграции временно оккупированной территории АР Крым, учитывая все аспекты и развитие событий.

25 февраля 2019 года во время совещания с Александром Максименко, представителем отдела исследований Таврического региона и Крыма НИСИ, обсуждалось негативное развитие ситуации на временно оккупированной полуострове в результате противоправной деятельности оккупационных властей, в частности в контексте нарушения прав и свобод граждан Украины в Крыму, и необходимость осуществления действенного давления на страну-агрессора путем эффективного применения санкционной политики как на национальном, так и на международном уровне.

Изет Гданов отметил, что необходимо объединить усилия государственных структур, международных и неправительственных организаций для подготовки стратегии деоккупации и реинтеграции Крыма и соответствующего плана по ее реализации с утверждением на национальном уровне.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

21 годовщине образования СБУ посвящается
24.03.2013 12:33

21 годовщина создания Службы безопасности Украины отмечена большим спортивным  праздником в городе Херсоне. В Детской спортивной школе лучшие представители клубов по кикбоксингу Николаева, Херсона, Новой Каховки провели состязательные бои за приз «Кубок города Херсона». В поединках участвовали более 80 – ти спортсменов.

Праздник спорта, можно сказать, прошел более  чем успешно, благодаря активной поддержке и помощи главы СБУ Херсонской области – генерал майора Савченка Вячеслав Ивановича, а также ветеранской общественной организации СБУ «Щит – Таврии»  полковник СБУ – Чистиков Н. П., ветеранской ассоциации «К»  СБУ  - подполковник Сапога Н. Г. , ветеранской организация службы СБУ «Альфа» подполковник СБУ – Булюк Г. В.,

На празднике спорта на честь 21 годовщины создания Службы безопасности Украины, присутствовали и выступили с поздравлениями уважаемые гости: депутат Верховного Совета Украины – В. Сальдо, секретарь гор.  совета, в. и. о мера города Херсона – З. Бережная, председатель "Областной ассоциации налогоплательщиков Украины" - Максименко А. П.

Среди многочисленных присутствующих в зале были действующие сотрудники СБУ Херсонской области, ветераны, молодежь и общественность города Херсона.

 

Николай Руденко

 
С Днем Рождения!
15.03.2013 16:05

Поздравляем с Днем Рождения прокурора, старшего советника юстиции, начальника отдела

Херсонской областной прокуратуры Одайника Бориса Николаевича, желаем здоровья и удачи

Простых решений для вас не бывает!

Судьбы вершите, оглашая приговор,

Ведь только Бог всю правду знает,

Нелёгкая профессия у вас — прокурор.

С праздником вашим сегодня поздравляю,

Успехов на работе, а в жизни — любви,

Крепкого здоровья вам еще желаю,

Пусть же вам с удачей будет по пути!

 

Редакция газеты"Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с 8 марта
08.03.2013 16:19

Успешные женщины Херсонской области

Политик - секретарь городского совета, исполняющая обязанности мера города Херсона Зоя Бережная

Пусть первый подснежник

Подарит Вам нежность!

Весеннее солнце подарит тепло!

А мартовский ветер подарит надежду,

И счастье, и радость, и только добро!

Бизнесмен - председатель правления фирмы  "Anserglob" Ольга Загребельная

Пусть этот день счастливым будет,

И все сбываются мечты.

Пусть солнце светит Вам повсюду,

И улыбаются цветы.

Педагог - проректор по вопросам внешнего тестирования, оценки и мониторинга качества образования "Херсонская академия беспрерывного образования" Светлана Одайник

С началом весны! С вашим праздником светлым,

Таким обаятельным, полным щедрот!

Пусть каждый Ваш день будет самым заветным,

Пусть будет значительным каждый ваш год!

Врач - руководитель центра диагностики Херсонской областной клинической больницы Лариса Лемец

С днем весенним, не морозным,

С днем веселым и мимозным,

С днем безоблачным и снежным,

С днем взволнованным и нежным,

С днем просторным и сюрпризным

Нашим славным женским днем!

Основатель приюта для бездомных собак - председатель фонда защиты домашних и бездомных животных Жанна Яковлева

С теплом! С надеждами! С мимозами!

С прекрасным праздником весны!

Пускай глаза сияют звездами

И вечно будут влюблены!


 

Редакция газеты "Бизнес Херсон"

 
Виступ прокурора Херсонської області на відкритому пленарному засіданні облради
03.03.2013 08:52З метою узгодження дій у протидії злочинності  прокуратурою області проведено дві координаційні наради (02.02.2012, 10.10.2012), два спільних з УМВС України в області розширених засідання колегій (06.06.2012, 10.12.2012), чотирнадцять міжвідомчих нарад за участі керівників органів контролю, місцевої влади та місцевого самоврядування.


Вжиті заходи загалом позитивно позначилися на стані законності та правопорядку.  Проте в області ще залишається багато нагальних проблем, які потребують наших невідкладних скоординованих дій.

Першочерговим для всіх правоохоронних органів залишаються: захист громадян від злочинних проявів.

У   2012 році вперше за останні роки знизився рівень загальної  (-7%) та підліткової (-6,6%) злочинності. Майже наполовину зменшилась кількість особливо тяжких злочинів, на третину  – умисних вбивств, майже на чверть – грабежів.


 

Подробнее...
 
Мерія міста Херсона
02.03.2013 19:08

Зустріч т. в. о. Мера міста Херсона, секретаря міської ради Зої  Бережної з керівними працівниками мерії.

Почалась бесіда  з обговорення селекторної наради, яка відбулася в обласній державній адміністрації. Далі підвели підсумки тижня, щодо стану розроблення містобудівної документації в місті Херсоні.

Виконання доручень Президента України в частині вдосконалення роботи Центрів соціальних служб  сім'ї, дітей та молоді, їх кадрового забезпечення.

Зоя Яківна наголосила на тому, що необхідно  провести наради з соціальними працівниками районних рад міста, селищними радами, визначити пріоритети. Крім того, слід передбачити фінансування з бюджету, внести зміни до штату, бо наразі на 3 тис населення приходиться один фахівець. В березні адміністрація президента буде проводити моніторинг, і тому важливо добре підготуватися до цієї події. Черговим завданням є реформування переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту  та утримання вулиць і доріг комунальної власності. Наразі є перелік об’єктів, які потребують першочергового ремонту. До того ж треба враховувати звернення херсонців та депутатів міської ради.

Відзначалося незадовільне утримання органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання ветеринарно-санітарних вимог щодо утримання худобо могильників. Зазначили, що сьогодні земельні ділянки дуже довго не використовуються і немає фіксованих місць для захоронення.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая191192193194195196197198199200СледующаяПоследняя»

Страница 199 из 220
Яндекс.Метрика