СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

"Укроборонпром" в 2014 году выполнил 98% госзаказа
03.02.2015 10:52

Предприятия концерна "Укроборонпром" выполнили 98% доведенных до него задач в количественных и качественных показателях. Об этом сегодня в эфире "5 канала" сказал первый заместитель генерального директора "Укроборонпрома" Сергей Пинькас.

"В 2014 году мы выполнили заказ государства на 98%", - сообщил С.Пинькас.

Он отметил, что команда "Укроборонпрома" определила главные задачи: "Первое - выполнение оборонного заказа и графиков ремонтов до 100%. Второе - это обеспечение наших сотрудников всем необходимым, в том числе заработной платой. Третье - борьба с коррупцией".

Напомним, ранее С.Пинькас сообщил, что экспорт военной техники прекращено с середины 2014 года.

 
Міліція хоче працювати з громадою
03.02.2015 10:38

У Голій Пристані міліція провела нараду із громадськими формуваннями, які допомагають слідкувати за порядком у селах і містах району.

Начальник Голопристанського райвідділу полковник Руслан Русаль звернувся до присутніх із проханням, щоб зустріч не залишилась просто балачками. Він хоче почути конкретні проблеми та пропозиції.

– Міліція без допомоги громади не зможе нормально працювати. Мені неприємно чути звинувачення на адресу міліції. Щоб такого не було, давайте працювати разом. – заявив Руслан Миколайович.

Діалог розпочали з приємного – головний міліціонер району нагородив почесними грамотами помічників дільничних інспекторів.

Наприклад, у Новій Олексіївці після подій у Криму зібралися 15 однодумців. І створили власне громадське формування “Пласт”. Чоловіки щовечора патрулюють рідне село. А дружина місцевого фермера навіть виділила приміщення, де вони можуть проводити свої збори тощо.

Коли прослухали усі виступи, стало зрозумілим, що у всіх подібних формувань є дві основні проблеми. Перша – кадри. Як правило, охоронці громадського порядку – люди старшого віку. Молоді хлопці та чоловіки – боронять Україну від російського агресора. А другий нюанс – далеко не всі чоловіки хочуть патрулювати своє село задарма. Тому люди якось намагаються вирішити це питання із владою села та району.

Також попросили у Руслана Русаля допомогти воїнам, які повертаються із зони АТО. Їм потрібні консультації не лише юристів, а й психологів.

Ще одне побажання – аби дільничні інспектори були місцевими, і завжди перебували в населеному пункті. Бо зараз на чотири села працює один інспектор. І він завжди на виїздах. Також громадські активісти попросили проводити для них заняття із вивчення і володіння зброєю. Бо в армії служили давно і багато навичок просто забулися.

Була і “спортивна” пропозиція – провести турнір із волейболу між командами громадських формувань з охорони громадського порядку та командою Голопристанського райвідділу. Пропозицію підтримали, а Руслан Русаль пообіцяв підготувати призи та подарунки.

– У кожного члена громадського формування має бути мобільний дільничного. Також і мій номер телефону. Також, хоча б раз на місяць у кожному населеному пункті мають проводитись спільні рейди та різноманітні заходи. А ініціювати їх мають дільничні. У тих населених пунктах, де така співпраця є, вирішується проблема з дебоширами, стає менше крадіжок. Зараз ми повинні у три рази краще та більше працювати, – заявив начальник Голопристанського райвідділу міліції.

Під час зустрічі полковник Руслан Русаль розповів і про певні труднощі, з якими доводиться стикатися правоохоронцям. Наприклад, незаконна вирубка лісів.

– Якщо так триватиме, то вже роки за чотири ми залишимося взагалі без лісу. Лише за грудень минулого року ми відкрили 16 проваджень за фактом незаконної вирубки дерев. Є люди, які приходять за дровами, аби протопити будинки. Бо вугілля та газ задорогі для них. Але певні громадяни поставили це на потік. Аби притягнути такого порушника до відповідальності, треба зловити його “на гарячому”, зі знаряддям у руках. Тому тепер незаконно рубають дерева дві бригади. Перша – вночі. А друга зранку забирає ліс. А міліції кажуть, що гуляли між деревами і побачили нічийні зрізані колоди. Ось, мовляв, і вирішили забрати, щоб не пропадало, – розповів полковник.Друга велика проблема – вивіз піску. На території району лише 3 об’єкти мають ліцензію на користування надрами. Усі інші – незаконні.

Щодня у районі стаються 3-4 крадіжки. Особливо страждають дачі. А їх у Голопристанському районі аж 54 тисячі! Злодії забирають усе, що можна винести, – холодильники, іншу техніку, навіть металеві паркани. Тому багатьох дачників, які влітку приїдуть на свої фазенди, чекає дуже неприємний сюрприз. На таку кількість дач – усього 2 дільничних інспектори.

– Я звернувся з пропозицією до керівництва садових кооперативів – встановити хоча б на в’їздах та виїздах відеокамери, – розповів Руслан Русаль.Він закликав присутніх телефонувати йому у будь-який час, якщо у них є інформація про незаконні порубки лісу чи вивіз піску. А також відверто говорити, якщо виникають якісь проблеми з дільничними інспекторами. На нараді громадські активісти цього робити не стали. Але після закінчення рушили до кабінету начальника райвідділу.

 
Спасатели рассказали херсонским школьникам, что делать в случае ЧС
03.02.2015 10:31

Спасатели совместно с педагогами рассказали ученикам специализированной школы №57, как действовать в случае чрезвычайных событий и ситуаций, а также при нахождении взрывоопасного предмета или взрывчатки. Об этом «ПИК» сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС в области.

На встречу пригласили учеников 11-х классов и учителей. В начале медицинская сестра школы подробно рассказала присутствующим о видах кровотечений и возможных травм, как оказывать домедицинскую помощь. Старшеклассники самостоятельно попытались наложить шину и жгут.

Ведущий инспектор Комсомольского райотдела ГУ ГСЧС области Максим Костогрыз подробно остановился на основных моментах безопасности в условиях, когда страна находится в режиме повышенной готовности.

В первую очередь следует не реагировать на провокации; не сообщать о своих будущих действиях (планах) малознакомым людям, а также знакомым с ненадежной репутацией. Всегда иметь при себе документ (паспорт, удостоверяющий личность, сведения о группе крови своей и близких родственников, возможные проблемы со здоровьем (аллергия на медицинские препараты и т.д.). Знать местоположение защитных сооружений гражданской обороны вблизи места жительства, учебы, работы, местах частого посещения. Без необходимости стараться меньше находиться вне места проживания и в малознакомых местах. В случае ЧП оказывать помощь женщинам, детям, престарелым людям и инвалидам.

Представитель Службы спасения обратил внимание слушателей и на правила поведения, если в поле зрения попадет неизвестен или явно взрывоопасный предмет. В таких случаях запрещается: переводить, перекатывать с одного места на другое, забирать и хранить, нагревать и ударять, приносить в помещение, закапывать в землю, бросать в колодец или реку незнакомый предмет.

pik.ua

 
Поздравляем с Днем рождения первого заместителя прокурора Херсонской области Сергея Юрьевича Попова
22.01.2015 13:01

Уважаемый Сергей Юрьевич!

Поздравляем Вам с Днем рождения!

Охранять законность и правопорядок – одна из наиболее почетных и ответственных задач, и Вы с честью справляетесь со всеми трудностями, которыми изобилует Ваша работа. Пускай же в ней будет как можно больше светлых моментов, подобных хотя бы этому прекрасному празднику! Крепкого Вам здоровья, успехов и счастья!

 

Любви слова, приветственные речи,

И радость пусть сопровождают Вас:

Ваш праздник не остался не замечен,

Об этом мы и говорим сейчас.

 

Быть прокурором нелегко порою.

Но трудности лишь закалили дух

Того, в ком сердце доброе, живое,

Пусть слог его внушителен и сух.

 

Живое воплощение Закона,

Пусть Вы таким останетесь и впредь,

Решительным, прямым и непреклонным...

Живёте так, что не о чем жалеть.

Редакция газеты "Бизнес-Херсон"

 
Заява прес-служби прокуратури Херсонської області
20.01.2015 17:03

Останнім часом в окремих засобах масової інформації опубліковано коментарі деяких народних депутатів України від Херсонщини про нібито незадовільну роботу прокуратури області, ігнорування фактів незаконної вирубки лісу, видобутку піску, тощо.

Заявляємо, що вказані повідомлення безпідставні та не містять під собою фактичного обґрунтування.

Зокрема, органами прокуратури Херсонщини направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства, яке незаконно видобувало пісок у Голопристанському районі. Злочинними діями державі завдано збитків на суму 10 млн грн. У кримінальному провадженні заявлено позов на зазначену суму та накладено арешт на майно обвинуваченого на суму 9,6 млн.грн., окрім цього вилучено 5 одиниць спецтехніки та один вантажний автомобіль. На цей час обвинувальний акт розглядається по суті.

За ефективного процесуального керівництва органів прокуратури області у короткі строки було розслідувано кримінальне провадження за фактом незаконної порубки лісу на території Цюрупинського району. Державі завдано матеріальної шкоди на суму майже 300 тис. грн.

Прокуратурою району у грудні минулого року кримінальне провадження направлено до суду, і на теперішній час триває його розгляд по суті.

Завдяки принциповій позиції прокуратури області зареєстровано та розслідується кримінальне провадження щодо незаконної діяльності одного з товариств з обмеженою відповідальністю по видобуванню піску. На даний час виконано значний обсяг слідчих дій, у тому числі проведено численні допити свідків, проведено ряд тимчасових доступів до речей і документів, обшуків під час яких вилучено техніку за допомогою якої здійснювалось добування піску, призначено низку експертиз та перевірок діяльності підприємства.

Однак прийняття процесуального рішення ускладнюється відмовами суду в наданні дозволу на проведення огляду території родовища, з метою встановлення обсягів добутого піску. Крім цього, судом також відмовлено в накладенні арешту на вилучену техніку.

З огляду на те, що дії судді ускладнюють прийняття законного процесуального рішення у провадженні, прокурором області у січні поточного року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів направлено заяву про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Разом з тим, народні депутати України, які виступили у засобах масової інформації з різкою критикою на адресу органів прокуратури, з відповідними заявами про вчинення зазначених правопорушень до цього часу не звертались.

 
«ПерваяПредыдущая191192193194195196197198199200СледующаяПоследняя»

Страница 198 из 253
Яндекс.Метрика