СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

До Херсонщини з робочою поїздкою завітає Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Під час візиту планується інспектування доріг області. Зокрема Міністр огляне ділянки траси Т04-03 Мар’янське – Берислав, 68 км та 58 км траси (затока р. Дніпро с. Новокаїри).

Також Омелян В.В. ознайомиться з ходом будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег.

В ході робочого візиту він відвідає Херсонську морську академію. Ознайомиться з матеріально технічною базою закладу та зустрінеться з працівниками транспортної галузі.

Окрім цього Міністр інфраструктури України огляне проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування О220215 Надеждівка – Розлив.

Виїзд від облдержадміністрації о 07.30 та повернення орієнтовно о 14.00

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 13.00 25 березня 2019 року за телефонами: 050-535-53-94 Надія та 050-816-95-87 Ганна.

 
ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

ІІІ з'їзд Спілки споживчих товариств Херсонської області
18.03.2019 07:47

22 лютого 2019 року відбувся III з'їзд Спілки споживчих товариств Херсонської області, у роботі якого взяв участь заступник Голови Правління Укркоопспілки Олег Лясковець.

Форум проходив у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Святкову атмосферу створило проведення презентації-дегустації виробів кооперативної промисловості та ресторанного господарства області: Чаплинської райспоживспілки й Каховського райспоживтовариства. Були продемонстровані фільми про обласну систему; всі делегати й гості, крім матеріалів з’їзду, отримали корпоративний буклет «Споживча кооперація Херсонщини».

З доповіддю про господарсько-фінансову діяльність споживчої кооперації області за 2014-2018 роки та завдання щодо подальшого підвищення ефективності господарювання виступив голова правління Споживспілки Херсонської області Валерій Шахунов. Він відзначив, що за минулі п’ять років кооператорам вдалося забезпечити сталий розвиток системи з вагомими показниками по всіх напрямах. Загалом обсяги зросли більш ніж на 30%, що дало можливість забезпечити фінансову стабільність кооперативних організацій і підприємств. У звітному періоді розміри прибутку по системі збільшилися в 1,7 рази, зріс статутний капітал і власні обігові кошти господарюючих суб’єктів, покращилося інвестування в розвиток матеріально-технічної бази. Саме такі позитивні результати діяльності дозволили посилити соціальний захист працівників системи: середньомісячна заробітна плата зросла в 2,5 рази, надавалася матеріальна допомога працівникам і ветеранам споживчої кооперації, вкладалися гроші в створення безпечних і комфортних умов праці.

Торгівля була й залишається галуззю, у якій зосереджена найбільша частина основних фондів системи. Нині роздрібна торговельна мережа споживчої кооперації області нараховує 287 магазинів, розташованих у 270 населених пунктах. У звітному періоді здійснювався пошук найбільш ефективних форм господарювання, на оновлення об’єктів спрямовувалися значні кошти, понад 50% кооперативних магазинів приведені до конкурентоспроможного стану.

У звітному періоді кооператорам вдалося зберегти мережу ресторанного господарства. Це 96 об’єктів, представлених майже у всіх районах області. У системі є чимало прикладів успішної взаємодії ресторанного господарства з торгівлею в питаннях поповнення асортименту магазинів борошняною й кулінарною продукцією. Оновлено 60% ресторанних закладів, у звітному періоді проводилися щорічні обласні конкурси професійної майстерності працівників галузі, у яких брали активну участь практично всі райспоживспілки та райспоживтовариства.

Кооперативні промислові підприємства Херсонщини - одні з найкращих у системі Укркоопспілки. Хлібокомбінат Скадовського райСТ займає II місце з випуску макаронних виробів і є лідером за обсягами виробництва хліба й хлібобулочних виробів. Херсонське споживче товариство за обсягами виробництва консервної продукції займає II місце в Укркоопспілці.

Не здає своїх позицій заготівельна галузь, яка щорічно здійснює понад 20 видів заготовок сільгосппродукції й сировини, а також реалізує в роздріб-ній мережі споживчої кооперації близько 10 тонн солоно-квашених овочів в асортименті.

Ринкове господарство системи представлене 13 підприємствами. Значною є участь кооперативних ринків області у формуванні дохідної частини бюджетів усіх рівнів.

За звітний період загалом система спрацювала прибутково, вдвічі зросли власні обігові кошти. Державі сплачувалися податки й збори, у розрахунку на одного працівника системи - 4343 грн. на місяць, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати. У звітному періоді аспектом нової економічної політики стала спрямованість усіх без винятку суб’єктів господарювання на безумовне досягнення позитивних результатів, підкреслив доповідач.

Далі про роботу ревізійної комісії Споживспілки Херсонської області перед з’їздом відзвітувався її голова Володимир Карась.

Відбулися вибори органів управління та контролю Спілки споживчих товариств Херсонської області, а також делегатів на ІІІ з’їзд Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств.

На перших організаційних зборах Ради Споживспілки Херсонської області третього скликання головою правління Споживспілки одноголосно обрали Валерія Шахунова.

 
На Херсонской верфи СМГ торжественно спустили на воду танкер-химовоз, построенный для голландской компании
15.03.2019 14:01

15 марта 2019 года на Херсонской верфи СМГ состоялась торжественная церемония спуска на воду танкера-химовоза для голландской компании «VEKA Shipbuilding WT B.V». Принять участие в церемонии пришли сотни горожан, ветераны херсонского судостроения, владелец «VEKAGroup BV» Питер Верслуис, а также специалисты «VEKA Shipbuilding WT B.V».

Генеральный директор СМГ Василий Федин, приветствуя собравшихся подчеркнул важность контракта с голландцами:

«Этот контракт дал нам возможность в очередной раз продемонстрировать зарубежным заказчикам, что «Смарт Мэритайм Груп» может реализовывать проекты в оговоренные сроки, и с высоким уровнем качества».

По словам владельца «VEKAGroup BV» Питера Верслуиса, благодаря дружеским отношениям, налаженным Василием Фединым, в компании поверили, что смогут реализовать этот проект. Кроме того, уже подписали новые заказы для продолжения работы.

Питер Верслуис отметил, что компания готова продолжить дальнейшее плодотворное сотрудничество с херсонскими судостроителями, несмотря на разные политические ситуации:

«Смарт Мэритайм Груп» полностью оправдал наши ожидания. Мы удовлетворены нашим сотрудничеством и готовы развивать наши деловые отношения».

Подчеркнем, что это не первый успешный проект, реализуемый партнерами. Сотрудничество «СМГ» и «VEKA Group» длится уже десятилетие. За этот период украинские судостроители построил для «VEKA» 8 корпусов танкеров-химовозов.

«Мы начали еще в 2005 году с серии судов и закончили ее, ориентировочно, в 2008. Мы уверены в СМГ с того момента, мы готовы делать новые заказы, поскольку доверяем этому партнеру», - отметил Питер Верслуис.

На церемонии присутствовал Александр Вилкул, кандидат в президенты поблагодарил СМГ за самоотверженную работу, ведь не смотря на все сложности, которые испытывает отечественное судостроение, предприятие продолжает выпуск судов.

«Я 19 лет проработал на производстве, я не совсем классический политик, поэтому всегда тепло на сердце, когда случается серьезный производственный успех. Но сегодня практически чудо. В последние пять лет, когда спускается на воду судно на украинской верфи, это становиться чудом,» - подчеркнул Александр Вилкул.

Отметим, что общая стоимость контракта на строительство двух суден, заключенного с «VEKA Shipbuilding WT B.V» составляет более 145 миллионов гривен (второе изготавливают на Николаевской верфи).

Танкер-химовоз, спущенный на воду, был построен по голландскому проекту «CAVALLI». При изготовлении корпуса использовано 1200 тонн высококачественной судостроительной стали украинского производства. Дедвейт танкера составляет 5000 тонн. Длина – 110 м, ширина – 13,5 м, высота борта – 6,6 м. Порт приписки - Антверпен, Бельгия. Экипаж 5 человек. Танкер носит название «AIMEE» в честь голландской принцессы Оранской-Нассау Эйми Сонген.

 
«Кожен ветеран має право отримати якісну та комплексну медичну допомогу» - Ірина Фріз
15.03.2019 13:59

15 березня, під час робочої поїздки на Херсонщину Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз відвідала КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни».

Разом із заступником голови облдержадміністрації Вадимом Чабаном, вона ознайомилася з матеріально-технічною базою медичного закладу і поспілкувалася з ветеранами.

Ірина Фріз звернула увагу на піднесений настрій пацієнтів, та зазначила: «Почуті відгуки від тих, хто перебуває на лікуванні у госпіталі були виключно позитивними. Всі вони неодноразово зазначали, що медичні працівники - кваліфіковані, дбайливі та чуйні до тих, хто потребує допомоги».

Обговорюючи з головним лікарем закладу Валерієм Тимошенко психологічний стан тих, хто повернувся з зони бойових дій, Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз надала рекомендації щодо методів соціальної адаптації.

Також вона розповіла, що в Міністерстві ведеться робота щодо вдосконалення програми психологічної реабілітації військових.

 
У Херсоні відзначили 75-у річницю визволення міста від нацистських окупантів
13.03.2019 10:05

19 серпня 1941 року після кривавих боїв, виснажені й ледь живі, наші підрозділи відступили за Дніпро, а нацистські окупанти увійшли до міста. 31 місяць, 940 днів і ночей окупації, знущань та жаху, страт та покарань. Херсонці, яких з повагою сьогодні ми називаємо «Діти війни», це пережили! Вони це бачили! У той час, на багатостраждальній херсонській землі, загинуло 40 тисяч полонених: солдат, офіцерів, моряків, підпільників.

Сьогодні, 13 березня, на спомин тих подій, коли земля здригалася від рішучого наступу визволителів міста Херсона від нацистських окупантів відбувся урочистий мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомого солдата.

У цей день, вшанувати визволителів та їх героїчний подвиг прийшли у Парк Слави представники обласної та міської влади, ветерани, військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість міста.

На заході був присутній один (останній) із наших героїв–визволителів Херсона. Це - Дмитро Кирилович Перетяпко. Йому ми завдячуємо миром, який він виборював для нас – прийдешніх поколінь українців, у пеклі Другої світової. Саме він, 75 років тому в полум’ї восьмигодинної битви за Херсон, визволяв наше місто!

Вдячні херсонці оплесками вітали Героя-Визволителя.

Сьогодні, у найважчий для нашої країни час за всю історію незалежності, українським воїнам є на кого рівнятися – на наших героїчних дідів та прадідів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять, тих хто віддав своє життя, звільняючи Херсон від ворога.

По завершенні, вдячні жителі міста поклали вінки та квіти до пам’ятника Невідомому Солдату, пам’ятного знаку на честь загиблих у зоні антитерористичної операції, та на Алею Героїв.

Ми пам’ятаємо подвиг Героїв…

 
Ювілей відомого херсонського художника
11.03.2019 07:53

 

У Херсоні живе і працює відомий графік і живописець, продовжувач кращих традицій української національної реалістичної художньої школи

Анатолій Федорович Биков.

Випускник Кримського художнього училища імені Миколи Самокиша, член Національної Спілки художників України з тридцятирічним стажем Анатолій Биков полюбив малювання з дитинства. Малював навіть в армії, коли служив у винищувальній авіації. Саме тут він відмовився від пропозиції поступити до військового льотного училища тому, що хотів не не літати, а малювати.

У Симферополі Анатолій Биков поступив до найстарішого в Криму художнього училища, зі статусом вищого навчального закладу. Його закінчили Народний художник України та Росії В. Бернадський, Народный художник України, лауреат премії імені Т. Г. Шевченка

Ф. Захаров, Народний художник України, академік, профессор В. Гурін та ціла низка інших відомих митців.

З перших днів навчання йому довелося багато працювати. Щотижня треба було здавати близько сотні ескізів, регулярно відвідувати всі заняття, цілеспрямовано вивчати основи образотворчого мистецтва. Його дипломною роботою стала картина «Судоремонтники», над якою він працював доволі тривалий час.

Після захисту диплома Анатолій Биков повертається до Херсона і опиняється в середовищі місцевих художників, серед яких на той час були такі відомі метри образотворчого мистецтва, як Анатолій Платонов, Георгій Петров, Костянтин Московченко, Лазар Штирмер, у яких молодий художник вчився відточувати свою майстерність.

Спочатку він захопився графікою, потім аквареллю. Працював легко і багато. Пізніше став писати маслом. У важкі 90-ті роки довелося навіть попрацювати в Польщі, де мав можливість познайомитися з роботами європейських художників, які справили на нього незабутнє враження.

Наполеглива праця в поєднанні з неабияким талантом принесли Анатолію Федоровичу широку популярність і на Херсонщині, і за її межами.

Характерно, що в ювілейному альбомі, виданому НСХУ «Мистецтво України 1991 - 2003 роки», в якому зібрано кращі картини художників нашої країни, представлена ​​не одна робота (як у переважної більшості художників, що потрапили до альбому), а відразу декілька.

Безперечно, це визнання того, що він гідно зайняв одне з провідних місць серед чотиритисячного колективу членів Національної Спілки художників України - визнаних майстрів сучасного українського образотворчого мистецтва.

Зараз твори Анатолія Бикова знаходяться в приватних колекціях в Польщі, Ізраїлі, Росії, Німеччині, Аргентині. Частину робіт придбали Міністерство культури і дирекція Спілки художників України. Він - учасник п’ятнадцяти виставок, серед яких були республіканські і, навіть, зарубіжна.

Віртуозне володіння технічними прийомами живопису дозволило художнику створити такі яскраві твори, як "Море", "Повернення в рідний порт", "Рибальські мережі" (1984), "Чумацький шлях", "Маяк мису Тарханкут" (1989 ), "Пробудження" (1988), «Юність мого діда» (2012), «Будиночок в горах» (2015).

Як самостійні закінчені твори сприймаються його графічні роботи "Будівництво Кримського каналу", "Будівництво моста через Дніпро", "Кримські мотиви".

14 картин майстра склали серію "Пам'яті Марка Шагала". Вони були представлені на персональній виставці в польському місті Велунь (1996). У цих картинах художник висловив нерозривний, глибокий зв'язок поколінь та філософськи осмислив події, що відбувалися в країні.

Яскрава майстерність Анатолія Бикова втілилася в численних графічних і акварельних роботах. Багато з них безпосередньо присвячені херсонській тематиці: «Херсонські хліба», «Лиман. Осіння тиша », « Річка Тягинка », « На Арабатській стрілці », « Сивий Інгулець », « Свято на Дніпрі », « Річка Кошова », «Ранок в лісу», «Серпень» (2018) та інші.

 

Вражають і його блискучі натюрморти: «Натюрморт зі свічкою», «Натюрморт з персиками», «Натюрморт з маками» та інші.

І, тим не менш, справжньою любов'ю Анатолія Бикова є пейзаж. Тут він зумів відобразити всю неповторну красу та велич природи не тільки Херсонщини, а й Криму, Донбасу та Західної України. Численні поїздки у складі творчих груп по цих регіонах дозволили йому створити чимало яскравих талановитих творів.

27 березня 2019 року Анатолію Федоровичу Бикову, уродженцю з Великої Олександрівки, який і досі залишився «степняком» по натурі, виповнюється 80 років. І протягом цих прожитих років він завжди залишався доброю, порядною, скромною та працьовитою особистістю. Про ювіляра дуже влучно висловився Народний художник України Володимир Чуприна: «Анатолій Биков неймовірно працездатна, беззавітно віддана своїй справі людина, яка ніколи не хизується своїм талантом, завжди знаходиться в тіні ... він завжди ігнорував будь-які задуми, спрямовані на розкрутку свого творчого авторитету, вважаючи, що мистецтво художника повинно без сторонньої допомоги прокладати дорогу до серця глядача ... ».

Творчість Анатолія Бикова - вагоме явище не тільки в масштабах Херсоншіни, а й в усьому українському реалістичному мистецтві другої половини XX- початку XXI століття. Йому вдалося реалізувати весь свій творчий потенціал в численних картинах, акварелях, графічних роботах. Саме в них розкрився його неабиякий талант та висока культура.

На жаль, з незрозумілих причин, владні структури до цих пір не оцінили всього цього і не наважились надати йому почесне звання «Заслужений художник України». І це незважаючи на те, що всі необхідні документи подавалися до відповідних інстанцій своєчасно і неодноразово. Треба визнати, що це звання іменитий художник давно заслужив своєю багаторічною працею і численними високохудожніми творами.

Не випадково, не чекаючи рішення Президента країни, багато херсонців, які знайомі з його чудовими картинами на виставках, давним - давно одностайно і цілком справедливо вважають його художником воістину Народним.

 

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 221
Яндекс.Метрика