СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Звернення до Голови Херсонської обласної державної адміністрації

Шановний Юрію Веніаміновичу!

Активна дискусія про щастя на Херсонщині привернула і нашу увагу.

Ми – представники різних професій, об’єднаних любов’ю до історії нашого краю і щасливі тим, що маємо змогу щоденно долучатися до неї через архівні документи.

Державний архів області – єдина скарбниця документальної спадщини херсонців. Оберігають її справжні патріоти, люди рідкісної професії – архівісти, які плекають свій фах протягом не одного і не двох років. Стати досвідченим, обізнаним в архівній справі може один з сотні. Саме такі люди працюють в нашому архіві. І саме таким людям ми завдячуємо збереженню документів, створених починаючи з ХVIII століття.

 
Ніяких довідок за гроші: у медичних закладах Херсонщини готуються до змін

Міністерство охорони здоров’я України готує для працівників лікарень та суспільства чергові зміни. Так, планують відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

Аби зробити документи зручними як для фахівців, так і для пацієнтів, міністерство оголосило тиждень пропозицій. На електронну почту очікуються пропозиції медичної спільноти і громадян, щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

За словами міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Українці мають відмовитися від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. У першу чергу скасують довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я.

Нагадаємо, сьогодні у Херсоні відбудеться нарада з народними депутатами України. Під час наради обговорять розвиток медицина в області та подальші дії.

 
Чи отримає Херсон 50 нових тролейбусів по кредиту ЄБРР?

Пеpеговоpи з ЄБPP пpо кpедит нa купівлю 50 нових тpолейбуcів – нa фінішній пpямій.

У веpеcні кpедитний комітет погодив виділення 10 мільйонів євpо позики і півтоpa мільйонa як гpaнт нa модеpнізaцію контaктної меpежі, депо тa тягових підcтaнцій. Тепеp cлово зa депутaтaми.

VTVPlus

 
Президент Зеленський про інвестиції в Херсонщину і подачу води до Криму

“Водне” питання явно не дає спокою керівництву анексованого Криму та московським кураторам поставленої ними ж влади півострова. Саме тому час від часу на різних рівнях виникає питання, чи можливо відновити постачання води Північно-Кримським каналом, який “переріразає” частину Херсонщини і живить поля аграріїв, а задвижка від нього знаходиться на околиці Таврійська.

Ось і на вчорашньому президентському прес-марафоні пролунало таке запитання.

Президент України Володимир Зеленський заперечив подачу води до окупованого Криму Північно-Кримським каналом.

 
Коштів, виділених Херсонською міськрадою на освіту, не вистачає навіть на «латання дірок»

Про це йдеться в зверненні Управління освіти Херсонської міської ради до міського голови та депутатів міської ради.

Управління освіти, спираючись на запити надані керівниками навчальних закладів, знову звертається до міського голови та депутатів міської ради з проханням виділити кошти для здійснення ремонтних робіт, закупівлі довгострокового обладнання та придбання твердого палива освітнім закладам міста.

 
Сегодня глава ХОГА Юрий Гусев встретится с представителями СНБО Украины в рамках программы "Диалог про Украину"

Сегодня, 10 октября в 17:00 во Дворце молодежи и студентов (бывший ДКТ) состоится встреча главы Херсонской облгосадминистрации с представителями СНБО Украины и гражданскими активистами, которые выступают против капитуляции.

Приглашают всех жителей Херсона обсудить планы по урегулированию конфликта на Донбассе, рассмотреть какие шаги нужно предпринимать, чтобы поскорее закончить войну и как поступать с "Формулой Штайнмайера".

В диалоге примет участие заместитель представителя МИДа Украины Василий Бондарь, заместитель СНБО Украины - Сергей Кривонос, а также глава обладминистрации Юрий Гусев.

 
Адвоката Семенчева привозили не на моей машине, - Шабуняев об обыске в Херсоне

Адвоката Семенчева привозили не на моей машине, - Шабуняев об обыске в Херсоне

Мы сообщали, что по информации депутата горсовета Херсона Виталия Богданова, 9 октября правоохранители из Киева проводят обыск в доме председателя Антоновского поссовета Игоря Семенчева.

Также Богданов сообщил, что «адвоката «привезли на белой Шкоде 9994». По его словам, работники прокуратуры говорят, что «это машина Шабуняева» (зама прокурора области)».

Сегодня в редакцию обратился Сергей Николаевич Шабуняев.

 
Херсонский нефтеперевалочный комплекс олигарха Курченко никто не купил: будет дешеветь

Аукцион по продаже государственной исполнительной службой Министерства юстиции Херсонского нефтеперевалочного комплекса (ХНП), выставленного на торги в рамках исполнительного производства в счет погашения кредита Нацбанка «Реал Банку», завершился безрезультатно из-за отсутствия покупателей.

Торги отменили, так как нет заявок с оплаченным гарантийным взносом. Начальная цена реализации составляла 201,5 млн гривен. После этого цена упадет вниз..

Напомним, что действия АРМА по передаче Херсонского нефтеперевалочного комплекса неизвестной фирме «Вествайт Трейд» из орбиты олигарха Игоря Коломойского оспорят в суде.

 
Бюджетная сессия Херсонского горсовета: как депутаты перераспределят 48 миллионов гривен

Владимир Миколаенко назначил дату проведения внеочередной бюджетной сессии горсовета. По крайней мере, об этом сообщает в соцсетях депутат Виталий Богданов. Пройдет внеочередное заседание 8 октября. В этот же день должно состояться продолжение очередного пленарного заседания сессии, которое началось 27 сентября.

 
Турецкая Hareket приступила к сборке ветрогенераторов в Херсонской области Украины

Турецкая транспортно-инжиниринговая компания Hareket приступила к сборке ветрогенераторов в Херсонской области Украины.

Как сообщил агентству «Анадолу» генеральный директор ООО Hareket Энгин Кузуджу, транспортировка элементов ветрогенераторов и монтажные работы ведутся в рамках проекта, реализуемого турецкой группой компаний Nordex.

По его словам, Nordex в соответствии с проектом установит в Херсонской области 64 ветрогенератора.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Херсонскому аэропорту выделят несколько миллионов на ремонт полосы
12.10.2019 15:28

Херсонскому аэропорту выделят несколько миллионов на ремонт полосы

Руководитель КП «Херсонские авиалинии» запрашивает в облбюджете 2,947 млн. грн на ремонт 2500 кв.м покрытия взлетно-посадочной полосы.

Этот вопрос согласовали члены комиссии облсовета по вопросам архитектуры и транспорта на заседании 11 октября.

Об этом сообщает пресс-служба облсовета.

Фото иллюстративное

Подробнее...
 
Стало відомо, які фінансові потрясіння очікують Херсонщину
12.10.2019 15:24

Фінансові потрясіння, які очікують Херсонщину не залишають байдужим кожного жителя регіону.

Експертно ситуацію по Херсонщині із прогнозованими показниками бюджету прокоментувала регіональний консультант АМУ з бюджетних питань Марія Кривецька.


– У зв’язку з наміром припинити зарахування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на її митну територію пального до бюджетів місцевого самоврядування області та через зарахування цих надходжень до Дорожнього фонду, потенційні втрати місцевих бюджетів області складуть 180 млн. грн., – пояснює вона.
– Обсягом коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам області на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах може бути покрито лише 40 млн. грн. Через не проведену індексацію нормативної грошової оцінки землі бюджети місцевого самоврядування області недоотримають 44 млн. грн. плати за землю.

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад не враховує зростання кількості ОТГ та становитиме 467 грн. на 1 сільського жителя. У 2016 році обсяг такої субвенції становив 1107 грн. на жителя. Область потенційно недоотримає щонайменше 85 млн. грн. коштів зазначеної субвенції.

Розмір освітньої субвенції по Україні зріс на 8,3 млрд. грн. у порівнянні з нинішнім роком. Однак таке збільшення враховує зростання розміру мінімальної заробітної плати лише на 12%, а не фактичне – на 35%, та без урахування реального контингенту учнів, що потенційно потягне за собою додаткові видатки з місцевих бюджетів. По області передбачається освітня субвенція в сумі 2238,4 млн. грн., що на 12,8% більше, ніж цьогоріч. Потенційні ж додаткові видатки з місцевих бюджетів області складатимуть 442 млн. грн.

Подробнее...
 
Марш, посвята, присяга: до лав Херсонської морської академії вступило понад 600 новобранців - ФОТО
12.10.2019 15:15

Урoчиcта та маcштабна пocвята у курcанти Херcoнcькoї державнoї мoрcькoї академії відбулаcь у Херcoні cьoгoдні, 12 жoвтня.

Першoкурcники приcягнули на вірніcть українcькoму нарoду та мoрcьким традиціям. Цьoгo рoку на заході було близькo двoх тиcяч курсантів.

Зі cвятoм нoвoбранців привітав oчільник oблаcті Юрій Гуcєв.

«Cьoгoдні ви зрoбили ще oдин крoк для прocлавлення мoрcькoї іcтoрії нашoї cлаветнoї Херcoнщини. Бажаю вам мужнocті, напoлегливocті, наcнаги для тoгo, щoб ім’я державнoї мoрcькoї академії завжди звучалo на вcіх кoнтинентах, як найкращий заклад не тільки в Україні, але й у cвіті. Іменами випуcкників називають cудна та кoраблі, тим cамим прocлавляючи Херcoнщину далекo за межами України. Бажаю вам cтати прoдoвженням іcтoрії мoрcькoї академії та мoрcькoї Херcoнщини»,

- нагoлocив Юрій Гуcєв.

Піcля приcяги на вірніcть Україні – викoнання cтарих мoрcьких традицій. Нoвачки викoнують перший наказ від cтудентів cтарших курcів – приcягають на вірніcть cвoїй прoфеcії.

Щoрoку цей захід збирає тиcячі глядачів і учаcників, адже мoрcька академія є oдним із найбільших і найпoпулярніших навчальних закладів не лише Херcoнcькoї oблаcті, а й уcьoгo півдня України.

Нині в академії навчаютьcя курcанти зі вcієї України, 110 з них – рoдoм із Криму.

Піcля пocвят та приcяг відбулocя пoкладання вінків на вoду Дніпра. Так курcанти віддали шану герoям, які загинули за вільну країну.

Завершилocя cвятo урoчиcтим маршем. Далі у курcантів чoтириденна відпуcтка і знoву дo навчання.

Подробнее...
 
За спільної організації НІСД та ОНЕУ відбувся круглий стіл «Стратегії для Півдня України: вектори розвитку»
10.10.2019 16:20

7 жовтня в Одесі відбувся круглий стіл «Стратегії для Півдня України: вектори розвитку», організаторами якого виступили Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) та відділ досліджень Придунайсько-Чорноморського регіону в місті Одесі НІСД.

У круглому столі взяли участь: заступник директора НІСД Ярослав Жаліло, завідувач відділу досліджень Придунайсько-Чорноморського регіону і місті Одесі Артем Филипенко, головний консультант відділу Олександра Калашникова, провідний спеціаліст відділу Дмитро Колцун.

Учасники круглого столу звернули увагу на те, як вплинула російська агресія на економіку Півдня України, обговорили проблеми децентралізації в регіоні та розвитку провідних галузей, які визначають розвиток регіону — морегосподарського комплексу, туризму, сільського господарства.

У круглому столі також взяли участь завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсону Олександр Максименко та головний консультант відділу Тетяна Алексенко.

Пропозиції, висловлені в ході круглого столу будуть враховані при підготовці наукових досліджень НІСД.

Dim lights

Подробнее...
 
УЧНЯМ - ВІДВЕРТО ПРО БІЗНЕС. ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО ЮРІЯ РОЖКОВА
10.10.2019 16:17

Профорієнтаційні екскурсії херсонських старшокласників підприємством Юрія Рожкова продовжуються. "Вибір майбутньої професії - це відповідальність. Передусім, власна. Я хочу, щоб наші випускники шкіл замислювались над цим не в останній момент, а заздалегідь. Встигли обдумати, порівняти, обрати. Щоб не втрачати дорогоцінного часу в житті!", - зазначив Юрій Рожков, згадуючи свої шкільні екскурсії на виробництво. Саме тоді він вирішив розвивати власну справу. І досяг того рівня, щоб дбати не лише про власний бізнес, а й про інших людей та навколишнє середовище.

З виготовленням екологічно чистої продукції та секретами менеджменту познайомились учні 9-Б класу ЗОШ № 37. Владислава Пряду найбільше вразив економічний підхід: "Виявляється, можна обігрівати приміщення без опалення чи нагрівачів, через вентиляцію, без чадних викидів в атмосферу, хімічних відходів у грунт. Датчики руху, закодовані назви полиць, електрокари, виготовлення тари на місці - все продумано! Мені дуже сподобалось. Я такого обладнання ще ніде не бачив. Є над чим поміркувати."

Розповів Юрій Рожков присутнім і про податкове наповнення бюджету підприємцями, соціальну відповідальність бізнесу, економічну складову. А на приємну згадку про екскурсію, вручив кожному подарунок - щойно виготовлене екологічне рідке мило.

#Екскурсія_підприємством_Юрія_Рожкова

#Виховання_молоді

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 267
Яндекс.Метрика