СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

На Херсонщине все больше сокращается количество населения
22.08.2019 21:35

Главное управление статистики в Херсонской области опубликовало экспресс-выпуск "Демографическая ситуация в Херсонской области в январе-июне 2019 года".

"Численность населения в Херсонской области по оценке на 1 июля 2019 года составила 1032617 человек. В течение января-июня 2019 года численность населения уменьшилась на 5023 человека. Уменьшение численности населения области произошло за счет естественного сокращения на 4410 человек, миграционного сокращения - на 613 человек", - указано в экспресс-выпуске.

Для сравнения, в январе-июне 2018 года природное сокращение составляло 3684 человека, а миграционное - 718 человека.

Стоит также отметить, в течение первых шести месяцев 2019 года на Херсонщине умерли 25 новорожденных детей (до 1 года). А за аналогичный период прошлого года умерло 40 детей.

 
У Херсоні дерева поливають благодійники!
20.08.2019 21:41

Опіки потребують не лише люди, а й дерева, - про це не забувають в Громадській платформі "Добро переможе". Тож час від часу члени команди завантажують авто великими ємностями води та вирушають у парки і сквери Херсона.

"Особливу увагу приділяємо молодим насадженням, - розповідає Рожков Юрій, - адже їх корінці одразу під поверхнею і палюче сонце та поривчастий вітер висушують вологу дуже швидко!"

Зараз з місцевими жителями навідались у молодий гайок на Північному, біля дитячого майданчику, де разом восени висаджували горіхи та клени.

"Усі деревця прийнялись! Їх близько 70 штук, - з гордістю ділиться враженнями Апфія Гога, херсонська активістка, - бо ми вже кілька разів їх поливали! Самі, в руках води не наносимось, тому дуже добре, що нам у цьому допомагає Рожков Юрій. З ним садили, з ним і доглядаємо! А ще, на наше прохання, колектив Громадської платформи "Добро переможе" влаштував виїзний "Банк одягу" - кому треба яка одежина, то міг, за наявності посвідчення соціальної категорії, собі вибрати безкоштовно! Особливо нам сподобались новенькі куртки і пальто. Незабаром осінь, а ми вже утеплились! Також вдячна Рожкову Юрію особисто за велотренажер, подарований мені для онука Володимира. Він інвалід з дитинства. Тепер буде розробляти свою ніжку якісно. Знаю, що усе, що робить Рожков Юрій - від душі та доброго серця. Це віруюча людина. Напевне, його місія у цьому житті - робити добро! Багато років допомагає усім, опікується здоров'ям дорослих та малих. А тепер і наш гайок виросте й повітря буде тут чистим та свіжим. Для усіх нас, для херсонців!"

 
Бізнес Херсонщини направив понад 2 мільярда гривень ЄСВ на соціальні виплати
20.08.2019 21:38

За 7 місяців 2019 року бізнесмени - роботодавці Херсонської області перерахували до державних цільових фондів 2 341 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 20 відс. або 389 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Найбільше ЄСВ сплатили платники податків Херсонського управління, це - 1 533 млн. грн. або 66 відс. від загальної суми платежів. Платники, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, внесли - 409 млн. грн. ЄСВ, Генічеського та Бериславського управлінь - 188 млн. грн. та 145 млн. грн., Великолепетиського управління - 66 млн. грн. єдиного внеску.

Херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області, а також створенню нових робочих місць та розвитку прозорого і конкурентного бізнес - середовища.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
Рожков Юрій об'єднує меценатів у допомозі дітям
19.08.2019 19:49

Оригінальні високі лавки на колесиках для дітей привезла команда Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" дитсадочкам № 37 та 38, що у Шуменському мікрорайоні Херсона.

«Ці меблі ми передаємо у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна", - зазначив Рожков Юрій, - адже розуміємо нинішню потребу в умеблюванні навчально-виховних закладів. Дякую друзям з-за кордону за співпрацю і добрі серця!»

Подарунок одразу ж приміряла малеча. Дружні хлопчики і дівчатка допомагали один одному вмоститися зручніше. Такі незвичні меблі на колесиках їм дуже сподобалися. Задоволеними залишились і керівники садочків.

Тетяна Катєчкіна, директор 38 дитсадочка пояснила:

«Нам такі високі лавки знадобляться для вистав. Щоб на задніх рядах дітлахам було краще видно! Виноситимемо їх і на вулицю, на стадіон. Тим більше, що вже домовилися з Рожковим Юрієм про проведення футбольного турніру між садочками!»

А ініціативних помічників-організаторів молодіжних проектів у команді "Добро переможе" щоразу більшає! Зокрема, Григорій Малов, який вже виховав не одне підростаюче покоління молодих і креативних херсонців.

«Якби у нашій країні кожен прагнув ось так, безкорисливо віддати часточку свого тепла, ресурсів чи допомогти фізично іншим людям, тим більше дітям, то ми б зажили дуже добре!, - вважає Григорій, - я вже давно займаюсь благодійністю і бачу, що її дійсно потребують наші земляки: у садочках, школах, лікарнях, дворах! Тож, залюбки долучився до команди Рожкова Юрія "Добро переможе". Об'єднуючись, ми зможемо зробити значно більше!"

 
Юрий Гусев встретился с представителями масс-медиа в формате открытого диалога
16.08.2019 21:57

Сегодня ровно месяц, как Юрий Гусев возглавляет областную государственную администрацию. Как информирует пресс-служба ХОГА, за этот период председатель Херсонской облгосадминистрации посетил 15 районов, более чем 30 городов, сел и поселков, где пообщался с более 3000 человек.

«Я убежден, что сейчас Украина и наша область имеет уникальную возможность к изменениям. Уникальную, потому, что изменилась власть, так как имеет кредит доверия людей к новой команде, а также поддержку международных партнеров, - рассказал Юрий Гусев во время открытого диалога с представителями СМИ, который состоялся 15 августа.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 253
Яндекс.Метрика