СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

На Херсонщине все больше сокращается количество населения
22.08.2019 21:35

Главное управление статистики в Херсонской области опубликовало экспресс-выпуск "Демографическая ситуация в Херсонской области в январе-июне 2019 года".

"Численность населения в Херсонской области по оценке на 1 июля 2019 года составила 1032617 человек. В течение января-июня 2019 года численность населения уменьшилась на 5023 человека. Уменьшение численности населения области произошло за счет естественного сокращения на 4410 человек, миграционного сокращения - на 613 человек", - указано в экспресс-выпуске.

Для сравнения, в январе-июне 2018 года природное сокращение составляло 3684 человека, а миграционное - 718 человека.

Стоит также отметить, в течение первых шести месяцев 2019 года на Херсонщине умерли 25 новорожденных детей (до 1 года). А за аналогичный период прошлого года умерло 40 детей.

 
У Херсоні дерева поливають благодійники!
20.08.2019 21:41

Опіки потребують не лише люди, а й дерева, - про це не забувають в Громадській платформі "Добро переможе". Тож час від часу члени команди завантажують авто великими ємностями води та вирушають у парки і сквери Херсона.

"Особливу увагу приділяємо молодим насадженням, - розповідає Рожков Юрій, - адже їх корінці одразу під поверхнею і палюче сонце та поривчастий вітер висушують вологу дуже швидко!"

Зараз з місцевими жителями навідались у молодий гайок на Північному, біля дитячого майданчику, де разом восени висаджували горіхи та клени.

"Усі деревця прийнялись! Їх близько 70 штук, - з гордістю ділиться враженнями Апфія Гога, херсонська активістка, - бо ми вже кілька разів їх поливали! Самі, в руках води не наносимось, тому дуже добре, що нам у цьому допомагає Рожков Юрій. З ним садили, з ним і доглядаємо! А ще, на наше прохання, колектив Громадської платформи "Добро переможе" влаштував виїзний "Банк одягу" - кому треба яка одежина, то міг, за наявності посвідчення соціальної категорії, собі вибрати безкоштовно! Особливо нам сподобались новенькі куртки і пальто. Незабаром осінь, а ми вже утеплились! Також вдячна Рожкову Юрію особисто за велотренажер, подарований мені для онука Володимира. Він інвалід з дитинства. Тепер буде розробляти свою ніжку якісно. Знаю, що усе, що робить Рожков Юрій - від душі та доброго серця. Це віруюча людина. Напевне, його місія у цьому житті - робити добро! Багато років допомагає усім, опікується здоров'ям дорослих та малих. А тепер і наш гайок виросте й повітря буде тут чистим та свіжим. Для усіх нас, для херсонців!"

 
Бізнес Херсонщини направив понад 2 мільярда гривень ЄСВ на соціальні виплати
20.08.2019 21:38

За 7 місяців 2019 року бізнесмени - роботодавці Херсонської області перерахували до державних цільових фондів 2 341 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 20 відс. або 389 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Найбільше ЄСВ сплатили платники податків Херсонського управління, це - 1 533 млн. грн. або 66 відс. від загальної суми платежів. Платники, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, внесли - 409 млн. грн. ЄСВ, Генічеського та Бериславського управлінь - 188 млн. грн. та 145 млн. грн., Великолепетиського управління - 66 млн. грн. єдиного внеску.

Херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області, а також створенню нових робочих місць та розвитку прозорого і конкурентного бізнес - середовища.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 
Рожков Юрій об'єднує меценатів у допомозі дітям
19.08.2019 19:49

Оригінальні високі лавки на колесиках для дітей привезла команда Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" дитсадочкам № 37 та 38, що у Шуменському мікрорайоні Херсона.

«Ці меблі ми передаємо у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна", - зазначив Рожков Юрій, - адже розуміємо нинішню потребу в умеблюванні навчально-виховних закладів. Дякую друзям з-за кордону за співпрацю і добрі серця!»

Подарунок одразу ж приміряла малеча. Дружні хлопчики і дівчатка допомагали один одному вмоститися зручніше. Такі незвичні меблі на колесиках їм дуже сподобалися. Задоволеними залишились і керівники садочків.

Тетяна Катєчкіна, директор 38 дитсадочка пояснила:

«Нам такі високі лавки знадобляться для вистав. Щоб на задніх рядах дітлахам було краще видно! Виноситимемо їх і на вулицю, на стадіон. Тим більше, що вже домовилися з Рожковим Юрієм про проведення футбольного турніру між садочками!»

А ініціативних помічників-організаторів молодіжних проектів у команді "Добро переможе" щоразу більшає! Зокрема, Григорій Малов, який вже виховав не одне підростаюче покоління молодих і креативних херсонців.

«Якби у нашій країні кожен прагнув ось так, безкорисливо віддати часточку свого тепла, ресурсів чи допомогти фізично іншим людям, тим більше дітям, то ми б зажили дуже добре!, - вважає Григорій, - я вже давно займаюсь благодійністю і бачу, що її дійсно потребують наші земляки: у садочках, школах, лікарнях, дворах! Тож, залюбки долучився до команди Рожкова Юрія "Добро переможе". Об'єднуючись, ми зможемо зробити значно більше!"

 
Юрий Гусев встретился с представителями масс-медиа в формате открытого диалога
16.08.2019 21:57

Сегодня ровно месяц, как Юрий Гусев возглавляет областную государственную администрацию. Как информирует пресс-служба ХОГА, за этот период председатель Херсонской облгосадминистрации посетил 15 районов, более чем 30 городов, сел и поселков, где пообщался с более 3000 человек.

«Я убежден, что сейчас Украина и наша область имеет уникальную возможность к изменениям. Уникальную, потому, что изменилась власть, так как имеет кредит доверия людей к новой команде, а также поддержку международных партнеров, - рассказал Юрий Гусев во время открытого диалога с представителями СМИ, который состоялся 15 августа.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 10 из 261
Яндекс.Метрика