СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсонську нефтеперевалку Курченка продали за 200 мільйонів гривень Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/energetics/10760705-hersonsku-nefteperevalku-kurchenka-prodali-za-200-milyoniv-griven.html

Кінцева ціна перевищує початкову на 24%.

 
Николаев потерял таможню: таможенные посты в области переходят в управление Херсона

 

 
Історичне рішення: прийнято перспективний план формування територій громад Херсонської області
 
На сессии облсовета принято решение о модернизации Херсонского аэропорта
На сессии облсовета принято решение о модернизации Херсонского аэропорта Фото № 0

 

 
Вихованці Херсонської державної морської академії проходитимуть практику в «Columbia Shipmanagement Ukraine»

 
Депутаты облсовета приняли новый перспективный план объединения ОТГ

Депутаты херсонского облсовета проголосовали за новый перспективный план объединения громад области.

За этот вопрос проголосовали 38 депутатов.

Этот документ позволит закончить объединение всех оставшихся в области сел в ОТГ, а так же позволит получать все субвенции уже созданным громадам.

 
В Херсоні пройшов міжнародний поліцейський семінар

 
Когда же в общественном транспорте Херсона заработают валидаторы?

 
Главная Срочные новости Губернатор Херсонщины Гусев выступил на международной морской конференции в Одессе

 
На сессии облсовета рассмотрят важнейшие вопросы экологии Херсонщины

На сессии облсовета рассмотрят важнейшие вопросы экологии Херсонщины Фото № 0

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Більше 200 осіб з інвалідністю знайшли роботу за допомогою спеціалістів Херсонської обласної служби зайнятості
03.10.2019 02:31

За допомогою у сприянні працевлаштуванню до служби зайнятості звертаються усі без винятку категорії громадян, і це не випадково, адже це дійсно сучасна установа європейського зразка, де команда спеціалістів працює на підвищення конкурентоспроможності громадян та їх працевлаштування.

Окремо щодо надання послуг особам з інвалідністю.

З початку 2019 року 774 безробітних осіб з інвалідністю перебували на обліку у Херсонській обласній службі зайнятості, з них вже отримали роботу 208 осіб.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова служба зайнятості долучається до участі у реалізації трудової та професійної складових реабілітаційної програми для кожного громадянина цієї категорії. «Спеціалісти центрів зайнятості розробляють індивідуальні програми працевлаштування таких клієнтів як основу їх раціонального працевлаштування. Це відповідний перелік заходів, соціальних послуг та дій клієнта для підвищення його конкурентоспроможності на ринку праці», - підкреслив керівник обласної служби зайнятості.

Разом з тим слід зазначити, що допомога особам з інвалідністю не обмежується пошуком роботи за наявними вакансіями, працівники служби зайнятості підтримують їхні прагнення знайти себе і в інших сферах діяльності. Під час роботи застосовується індивідуальний підхід для забезпечення професійного самовизначення цих громадян. Профорієнтаційні послуги цій категорії безробітних надаються з урахуванням їхніх професійних інтересів, можливостей та здібностей і, що обов’язково, - рекомендацій МСЕК, такі послуги отримали 670 осіб з інвалідністю.

Важливу роль у професійному майбутньому грає навчання, адже після опанування професією чи то спеціальністю є всі шанси знайти роботу або зайнятися підприємницькою діяльністю. До речі, після закінчення відповідних курсів за направленням служби зайнятості, підприємці-початківці з міста Херсон відкрили власну справу та займаються розведенням тварин та ремонтом обладнання зв’язку.

Для акумулювання відповідної інформації у центрах зайнятості працюють куточки для осіб з інвалідністю, є доступ до інтернет-сторінки служби зайнятості, де можна ознайомитися з базою вакансій в Україні та залишити власне резюме.

До відома:

Громадяни з інвалідністю, які звертаються до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» отримують усі соціальні послуги, які передбачені законодавством: підбір підходящої роботи, можливість отримати професію, відновити професійні навички або підвищити кваліфікацію тощо. Їм нарівні з усіма забезпечено вільний доступ до будь-якої інформації щодо працевлаштування.

Херсонський обласний центр зайнятості

Автор: Луценко Олена, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Подробнее...
 
Херсонський «Урожай» зібрав майже 1 мільйон гривень податків
03.10.2019 02:26

Під час  операції «Урожай» на Херсонщині спеціальні комісії та робочі групи, до складу яких входять спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, провели 62 рейди щодо сплати податків фізичними особами - одноосібниками.

За підсумками проведеної роботи податківці області залучили до декларування 696 фізичних осіб. Загальна сума задекларованих доходів, отриманих від самостійної обробки земельних ділянок, склала 6412 тис. гривень. Варто зазначити, що 842 тис. грн. від цієї суми спрямовано на сплату податку на доходи фізичних осіб, ще 71 тис. грн. надійшла на потреби української армії.

Податківці переконали керівників 155 сільськогосподарських підприємств офіційно працевлаштувати 1017 найманих працівників. До державної реєстрації підприємницької діяльності залучено 69 громадян, які  використовували земельні ділянки з комерційною метою, зареєстровано 1 фермерське господарство.

У комплексних заходах операції «Урожай», які активно проводять спеціалісти відокремлених управлінь податкової служби області спільно з представниками територіальних громад та підрозділів держгеокадастру, передбачається виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю (договорів оренди), зокрема, шляхом проведення звірки наявної інформації щодо площі та власників (користувачів) таких земельних ділянок з даними Державного земельного кадастру.

Операція  «Урожай» триває.

Головне управління ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Автор: Луценко Олена, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Подробнее...
 
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ за січень–серпень 2019 року
03.10.2019 02:14

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення області, за оцінкою, станом на 1 серпня 2019р.  становила 1032,1 тис. осіб. Упродовж січня–липня 2019р. чисельність населення зменшилась на 5588 осіб.

Природний рух населення у січні–липні 2019р. характеризувався суттєвим перевищенням числа померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 49 живонароджених.

Порівняно з відповідним періодом 2018р. природне скорочення населення у січні–липні 2019р. збільшилось на 778 осіб, або з 6,8 до 8,2 особи у розрахунку на 1000 населення.

Рівень народжуваності у січні–липні 2019р. порівняно з січнем–липнем 2018р. знизився  з  8,8 до 7,9 немовлят у розрахунку на 1000 наявного населення, а рівень смертності зріс з 15,6 до 16,1 померлих.

У січні–серпні 2019р. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 82,8 тис. домогосподарств області. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 17,7 млн.грн.

Середній розмір субсидії цього виду, призначеної у серпні на одне домогосподарство, становив 77,7 грн. Отримували субсидії 65,7 тис. домогосподарств.

У січні–серпні 2019р. субсидії на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою було призначено 23,4 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 78,1 млн.грн.

Середній розмір субсидії цього виду, призначеної у серпні на одне домогосподарство, становив 3133,1 грн. Отримали готівкові субсидії 1040 домогосподарств. Загальна сума отриманих субсидій за серпень склала 3,7 млн.грн.

Подробнее...
 
60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель - Міністерство економіки
03.10.2019 02:13

Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%.

Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готові до цього та впевнені в своєму майбутньому, переконані в уряді. Для цього Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке мало на меті визначити думки місцевої влади, виявити найбільш важливі питання, які необхідно передбачити в законодавстві для забезпечення інтересів громад. Та дізнатися, якої підтримки потребують регіони для інформування жителів громад про питання обігу земель.

Опитування голів ОТГ та сільських рад показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%. В ньому взяли участь 4849 респонденти, 81% з яких сільські ради, 12,8% -  ОТГ, 4,3% - селища міського типу, 1,5% - міста.

За результатами опитування 15% респондентів підтримують запровадження обігу земель, а 45% - підтримують за виконання певних умов, 40% - не підтримують.

Найбільший рівень підтримки земельна реформа отримала у трьох областях – Чернівецькій (84%), Рівненській (75%), Волинській (69%). Найбільша кількість сільрад та ОТГ, де  виступили за впровадження земельного ринку, у Львівській (242) Вінницькій (241) та Київській областях (227).

На питання щодо позитивного ефекту, який голови очікують для своїй громади від впровадження обігу земель, більшість відповіла, що це наповнення бюджетів та розвиток громади, ефективне використання землі, істотне збільшення вартості земельних ділянок. Також це облік земельних ділянок, можливість реалізувати своє право приватної власності, недопущення деградації землі внаслідок неякісного обробітку.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявляв, що державна земля буде передана громадам, які самі зможуть вирішувати коли, кому та за яку ціну продавати землю. Для того, щоб старт обігу ринку відбувся безболісно, у рамках запровадження земельної реформи розроблено низку  законопроектів, які комплексно вирішують проблемні питання та побоювання жителів села. Серед них посилення переважного права, консолідація земельних масивів, електронні аукціони, дерегуляція землеустрою, запобігання рейдерству, реформування безоплатної приватизації земель, інфраструктура просторових даних, державна підтримка.

Подробнее...
 
Перший офіс євроінтеграції відкриють у Херсоні - Кабмін
03.10.2019 02:11

Кабмін планує реалізувати пілотний проєкт зі створення регіональних офісів щодо сприяння євроінтеграції України.

Про це поінформувала заступник керівника служби віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Лариса Поліщук у вівторок під час засідання Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Стосовно офісів з питань євроінтеграції, зараз ми говоримо про пілотний проєкт. Ми розглядаємо можливість роботи з цього питання в Херсонській області, в пріоритеті уряду було сказано про те, що ми зараз спробуємо зосередитися на південних і східних регіонах. Пілотний проєкт - це буде в нас Херсон. Другий - ми дивимося на Харків. Він реалізовуватиметься шляхом самофінансування разом із європейцями, і ми будемо закладати кошти вже при доопрацюванні Державного бюджету", - зазначила Поліщук.

У свою чергу голова комітету Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Європейська солідарність") попросила заступника міністра фінансів Василя Шкуракова уточнити, яке саме фінансування передбачається на створення центрів. У відповідь урядовець зазначив, що проєкт Державного бюджету на 2020 рік подавався на макроекономічних показниках і підходах, сформованих ще в травні, та був підготовлений новим урядом по суті за два тижні.

"Позавчора була подана програма діяльності уряду, яка визначила чіткі пріоритети в роботі уряду, вона подана до Верховної Ради... Також будуть подаватися пропозиції від народних депутатів і при розгляді в першому читанні, Міністерство фінансів буде доопрацювувати його відповідно до цих пропозицій. Тому ми просимо це питання включити-розглянути - і вже тоді для підготовки до другого читання законопроєкт буде доопрацювуватися", - прокоментував Шкураков.

Климпуш-Цинцадзе назвала такий підхід "певною профанацією", адже виходить, що пріоритети виконання бюджету врешті відрізнятимуться.

Читайте також: Уряд збирається відкрити офіси євроінтеграції в усіх областях

Шкураков же заперечив їй, наголосивши, що на сьогодні Мінекономрозвитку разом із Нацбанком і урядом загалом розглядають можливість внесення змін до макропоказників, що пов'язані зі зміцненням курсу гривні, адже це може вплинути на показники Держбюджету-2020.

"У тому числі зараз у Верховній Раді є дуже багато законопроєктів, які безпосередньо впливають на можливості бюджету в майбутньому. Це ті показники, які по суті стосуватимуться доходів", - додав заступник міністра.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 9 из 270
Яндекс.Метрика