СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

В облдержадміністрації розповіли, як автоматизувати роботу громади та почати запроваджувати електронні послуги
01.09.2019 18:25

На Херсонщині розпочинається пілотний проект впровадження сучасних технологій для управління розвитком територій та громад на основі досвіду ініціативи «E-рішення для громад», яку реалізує Центр розвитку інновацій. 
30 серпня відбулася селекторна нарада голови ОДА Юрія Гусєва, у якій взяли участь всі представники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій, а також керівники департаментів Херсонської ОДА.

Під час наради було обговорено ряд питань, зокрема, було вирішено почати впровадження хмарного рішення реєстру територіальних громад, тобто створення єдиного адресного реєстру для формування бази жителів громади, демографічного аналізу і побудови стратегічного програмування і підготовки проектів розвитку на основі цих даних. 
Фактично, це створення основи для проведення в інноваційний спосіб перепису населення.

Таким чином, з ініціативи Юрія Гусєва, Херсонська облдержадміністрація створить «полігон» для апробації інновацій у сфері цифрової трансформації України та реалізації ідеї Президента України щодо побудови держави у смартфоні.
Всі учасники наради одностайно позитивно висловилися, що ця ініціатива є вкрай необхідною та актуальною.
Наступного тижня визначаться відповідальні координатори впровадження проекту у кожній з місцевих громад та безпосередні виконавці - оператори реєстрів. Вони оперативно пройдуть навчання спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування за участі фахівців центру розвитку науки і інновації. 
Впровадження проекту планується до кінця цього року.

 

 

 

 
У Херсоні агітували дітей займатися спортом
31.08.2019 10:29

Свято "Діти - щастя квіти" продовжує об‘єднувати херсонців.

«Об'єднуємось з активістами, підприємцями, небайдужими людьми, щоб робити ще більше добрих справ!» - Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Чудове свято "Діти - щастя квіти" на Бериславському шосе, 4 відбулось за підтримки багатьох добродіїв, тож дітвора отримала ще більше подарунків і насолоди!

Антон Алешов, менеджер з розвитку роздрібної торгівлі розповів: "Наша фірма реалізовує соціальні проекти. І один з них - наведення ладу на дитячому майданчику біля магазину. Адже ми розуміємо, що порядок починається з нас. Маємо привчати до цього і своїх дітей. Нам імпонують добрі справи Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе", їх ідея допомагати людям, організовувати корисне і цікаве дозвілля! Тож ми із задоволенням об'єднали свої зусилля. Запросили на свято і каратистів з Федерації кіокушин карате для показового виступу, щоб місцеві діти з батьками познайомились із цим видом спорту, можливо, зацікавились ним, записалися на заняття".

Подробнее...
 
Избрали нового генерального прокурора Украины
31.08.2019 10:26

Руслан Рябошапка стал новым генеральным прокурором

Верховная Рада Украины выбрала нового генерального прокурора Украины Руслан Рябошапка. Назначение поддержали 312 парламентариев.

Руслан Рябошапка – 42-летний политик и юрист. Работал заместителем главы Офиса Президента Владимира Зеленского, где отвечал за правовой блок и отношения главы государства с судами.

Высшее образование получил по специальности правоведение в теперь уже несуществующем частном украинско-израильском Международном Соломоновом Университете в Киеве.Рябошапка женат с юристом Олесей Бартовщук, которая работает в Европейском суде по правам человека (ЕСПЧ) во французском Страсбурге. Пара воспитывает троих сыновей – Тимура, Луку и Марка. Все они имеют гражданство Франции и живут с матерью на территории ЕС.

Подробнее...
 
Яким буде та як працюватиме Офіс Генпрокурора: оприлюднено текст законопроекту
31.08.2019 10:21

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Проектом закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури”, внесеним на розгляд парламенту Президентом

України Володимиром Зеленським, запропоноване створення Офісу Генерального прокурора України замість Генеральної прокуратури України, повідомляє УНН.

Законопроектом вносяться зміни до Закону України “Про прокуратуру”, а також до низки інших Законів, пов’язаних переважно із необхідністю зміни назв органів прокуратури.

Основними положеннями законопроекту є наступні:

— створити Офіс Генерального прокурора, обласні прокуратури, окружні прокуратури. Надання Генеральному прокурору права ліквідовувати та реорганізовувати окружні та обласні прокуратури;

— ліквідація військових прокуратур, але при цьому встановлення права Генерального прокурора у разі потреби утворювати спеціалізовані прокуратури на правах структурного підрозділу Офісу Генерального

прокурора, обласних прокуратур, окружних прокуратур;

— зменшення максимальної кількості працівників органів прокуратури з 15000 до 10000 осіб;

— надання Генеральному прокурору повноважень затверджувати: стратегію розвитку прокуратури; систему оцінювання якості роботи прокурорів; порядок вимірювання та регулювання навантаження на прокурорів;

порядок розгляду звернень щодо неналежного виконання прокурором, який обіймає адміністративну посаду, посадових обов’язків, встановлених для відповідної адміністративної посади;

— надання можливості для всіх кандидатів із вищою юридичною освітою та стажем роботи у сфері права брати участь у відборі на заміщення посад в усіх органах прокуратури;

— перетворення Національної академії прокуратури України на Тренінговий центр прокурорів України;

— підвищення базового посадового окладу прокурора з 12 до 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Встановлення обмеження в розмірі 25% для максимального розміру премії прокурора за результатами

календарного року, яка нараховується виключно відповідно до оцінки роботи прокурора;

— прокурори, які на день набрання чинності Законом займають посади прокурорів у Генеральній прокуратурі України, прокуратурах можуть бути переведені на посаду прокурора в Офісі Генерального прокурора, обласних прокуратурах, окружних прокуратурах лише у разі успішного проходження ними атестації. Атестація не поширюється на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

— атестація прокурорів проводиться кадровими комісіями;

Подробнее...
 
SMG построит еще один 110-метровый танкер для голландской компании
31.08.2019 10:20

Smart Maritime Group сообщила о планах построить четвертый танкер для голландской компании.

На Херсонской верфи Smart Maritime Group (SMG) планируют построить еще один танкер для голландской компании VEKA Shipbuilding WT B.V.

Об этом рассказал гендиректор SMG Василий Федин в интервью ЦТС.

Подробнее...
 
Еще статьи...
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 7 из 261
Яндекс.Метрика