СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

1 млрд $: Кабмин определил как приоритетный проект строительства нового курорта в Херсонской области

 
Четыре партии делят портфели в Херсонском областном совете

 
B Xepcoнe жeнщинa пытaлacь укpacть из cупepмapкeтa 5 килo мacлa

 
Військкомат у Херсоні складає чорний список

 
Після виборів у Новофедорівці розбіглись майже всі посадовці

 
SaveФОП: херсонские предприниматели - уже в Киеве на бессрочном протесте

 
У Херсоні розпочинає роботу “Служба порятунку тварин”

 
Oчepeднoй xepcoнeц cтaл жepтвoй интepнeт-мoшeнникa

 
Херсонська родина організувала власний притулок для котів і собак

 
ХДМА оголошує додатковий набір за освітніми ступенями бакалавр та магістр

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - ЗАХИСТ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
01.07.2011 08:37

Одне з головних завдань АППУ - захист платників податків. З якими проблемами найчастіше звертаються до Вас платники з початку дії в Україні Податкового кодексу?

Коло питань дуже широке. Найчастіше звертаються зі скаргами на дії або бездіяльність контролюючих органів - просять поради при оскарженні результатів перевірок. У таких випадках ми виступаємо у ролі посередників: наші фахівці допомагають складати заперечення до Актів перевірки, скарги на Податкові повідомлення - рішення, беруть участь у засіданнях узгоджувальних комісій. Також багато звернень з проханням дати роз'яснення тих чи інших норм нового Податкового кодексу. Сьогодні склалась серйозна ситуація, яка пов'язана із тим, що згідно з нормами ПК податкові органи не можуть надавати узагальнюючі податкові роз'яснення норм Податкового кодексу, а лише індивідуальні консультації. Податкові органи «завалені» запитами платників податків.

Подробнее...
 
В Одесі відбувся семінар для платників податків
01.07.2011 08:18

Асоціація платників податків України спільно з Державною податковою адміністрацією України провели кущовий семінар для платників податків Одеської, Миколаївської та Херсонської областей на тему «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб - суб'єктів господарської діяльності. Новації, що передбачені у Податковому кодексі України».

На семінарі були присутні Голова ДПС України Віталій Захарченко, Президент АППУ Валентина Арбузова, Президент Асоціації платників податків Польщі Марек Нємчик, голова ДПА в Одеській області Олександр Чернобай та голова Ради Одеського ТВ ВГО АППУ Володимир Мазарак.

Подробнее...
 
"По своему духу я - управленец". Интервью с Сергеем Пинькасом - первым заместителем Цюрупинского городского головы
03.05.2011 13:04

Сергей Владимирович, после горисполкома, когда вы начали работать в Цюрупинском горсовете? Что вы получили так сказать «в наследство»?

- Вы знаете, со временем выработался подход ничего не говорить о тех, кто до нас ничего не делал. Я столкнулся с сумасшедшими горизонтами, которые я раньше не мог ощутить, в силу того, что раньше у меня был определенный участок работы, который имел абсолютно четкие границы. В Херсоне я занимался жилым фондом. Здесь же – я первый зам. Вот я пришел 5 декабря 2010 года, а нужно было верстать бюджет в условиях изменения налогового кодекса. Мы садились, читали новый кодекс. На сегодняшний день Цюрупинский район – первый в области по наполнению бюджета. За счет разных источников мы увеличили поступления в бюджет на 35%.

Подробнее...
 
Энергосбережение в Херсоне. От слов к делу
21.04.2011 12:00

Украина становится более открытой для международного сотрудничества. Тот факт, что европейские и американские фонды выделяют средства на развитие коммунального хозяйства, свидетельствует о качественном прогрессе, произошедшем в отношении международных структур к нашей стране.

Всего в Украине реализуется около 230 проектов по энергосбережению в ЖКХ. Главными стимулами для внедрения программ энергосбережения в Украине является рост цен на энергоносители, а также необходимость технического переоснащения отрасли.

Подробнее...
 
Уряд вирішив обкласти експорт зерна митом
18.04.2011 18:23

Кабінет міністрів пропонує Верховній раді ввести до 1 січня 2012 року 9% мито на експорт пшениці, 12% - кукурудзи і 14% - на експорт ячменю.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая281282283284285286287288289290СледующаяПоследняя»

Страница 288 из 294
Яндекс.Метрика