СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

1 млрд $: Кабмин определил как приоритетный проект строительства нового курорта в Херсонской области

 
Четыре партии делят портфели в Херсонском областном совете

 
B Xepcoнe жeнщинa пытaлacь укpacть из cупepмapкeтa 5 килo мacлa

 
Військкомат у Херсоні складає чорний список

 
Після виборів у Новофедорівці розбіглись майже всі посадовці

 
SaveФОП: херсонские предприниматели - уже в Киеве на бессрочном протесте

 
У Херсоні розпочинає роботу “Служба порятунку тварин”

 
Oчepeднoй xepcoнeц cтaл жepтвoй интepнeт-мoшeнникa

 
Херсонська родина організувала власний притулок для котів і собак

 
ХДМА оголошує додатковий набір за освітніми ступенями бакалавр та магістр

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

У новому Податковому кодексі було враховано рекордну кількість пропозицій, внесених АППУ.
12.07.2011 08:28

Голова Територіального відділення АППУ  в Херсонській області О.Максименко У Києві 21 липня відбулася нарада голів Рад та виконавчих директорів територіальних відділень Асоціації платників податків України.

Головне питання порядку денного - підсумки діяльності АППУ та її територіальних відділень у І півріччі 2011 року.

Відкриваючи нараду, Перший віце-президент АППУ Василь Матійчик зазначив, що діяльність Асоціації протягом звітного періоду загалом можна оцінити як позитивну.

«На початку цього року ми поставили високі завдання, реалізація яких сьогодні проходить досить успішно і ефективно. Нашу організацію сприймають як найбільшу у сфері економіки і фінансів. Ми підтверджуємо це нашими діями, членством у нашій організації, співпрацею з центральними і місцевими органами влади. Ми підписали Меморандум податкових відносин та План спільних дій із Державною податковою службою, а також Меморандум про партнерство і співпрацю із Комітетом ВРУ з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. Ці документи дають нам право легально впливати на українську владу для того, щоб була почута думка платника податків», - підкреслив Василь Матійчик.

 

Подробнее...
 
Роль органів Антимонопольного комітету України (АМКУ) в нашому суспільстві
11.07.2011 19:56

ГОЛОВА ХЕРСОНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МАНУЛЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНАВ Україні з часу здобуття незалежності економічна конкуренція почала перетворюватися  з терміну, який можна було зустріти хіба що тільки в наукових працях, на щоденну реальність, від якої ми залежимо. За останні роки нашій державі вдалося пройти непростий шлях від тотальної монополії до ринкової економіки на основі конкурентних взаємин. Особливо, якщо врахувати, що конкуренція це надійна основа демократичного устрою суспільства, одна з головних його цінностей. Власне для цього державою і було створено Антимонопольний комітет України, перед яким із самого початку здобуття незалежності постало завдання виконувати особливу, не притаманну досі державним органам функцію – протистояти зловживанням монополій та захищати і розвивати добросовісну економічну конкуренцію. Херсонське обласне територіальне відділення відлік часу своєї діяльності на захисті економічної конкуренції розпочало 7 травня 1994 року – з дня підписання наказу АМКУ про створення в регіоні територіального відділення.

Подробнее...
 
Загальні збори ветеранів СБУ
01.07.2011 18:25

2 червня 2011 року відбулися загальні збори Херсонського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація ветеранів-співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «К» Служби Безпеки України».

Головуючий зборів полковник М.Я.Заболотний виступив зі звітною доповіддю про діяльність виконавчої дирекції ХОО ВГО «Асоціація «К» СБУ» у 2010 році.

Подробнее...
 
Звернення Президенту України Януковичу В.Ф.
01.07.2011 18:24

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Ми, військові пенсіонери органів Служби безпеки України та члени наших родин, глибоко обурені зневажливим, образливим і принизливим ставленням до соціального захисту колишніх співробітників СБУ, які захищали свободу, національну безпеку і незалежність нашої держави!

Подробнее...
 
Интервью с депутатом горсовета Зоей Бережной
01.07.2011 09:31

Секретарь горсовета Херсона Зоя БережнаяДепутат должен иметь возможность работать

- Начав работать секретарем горсовета, я пришла к выводу, что работа с депутатами вообще не была поставлена как таковая. Никто не делал необходимыми как депутатскую деятельность, так и возможности депутатов, и их желание что-то делать для общины.

Когда горсовет или исполком принимают решения, то каждый из них и должен отвечать за контроль этих решений. Решения принимались, но как они воплощались в жизнь - должного контроля не было. И когда мы проанализировали выполнение решений горсовета, то были удивлены. Потому что пленарные заседания приняли много важных решений и программ. Но не было системы действий, при которой главное в планировании всей работы горсовета - поставить цель: чего мы хотим достичь. Когда мы ставим цель - мы определяем план действий, как ее достичь. Если мы выполняем план действий - то должны быть исполнители. И тот, кто будет контролировать исполнение. Повторю: такой системы не было.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая281282283284285286287288289290СледующаяПоследняя»

Страница 287 из 294
Яндекс.Метрика