СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Проблему дипломування моряків обговорили в Херсонській обласній раді

 
Херсонгаз пояснив, звідки в нього шалені борги

 
Назначен директор новосозданного Департамента экономики и инвестиций Херсона

 
Королівські креветки вирощуватимуть на Херсонщині

 
Відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області

 
Херсонські підприємці сплатили 4 мільярди податків до бюджету країни

 
Oлeкcaндpa Гoнтapя oбpaнo пepшим вiцe-Пpeзидeнтoм Paди Xepcoнcькoгo Зeмляцтвa

 
Онкохворий звів рахунки з життям на Херсонщині

 
«ПриватБанк» запустив нову послугу для грошових переказів

 
Служба зайнятості пропонує 99 нових вакансій у Новокаховській територіальній громаді

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Щодо стану підготовки для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Херсонській області
26.05.2014 14:36

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершено формування бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які будуть брати участь в основній сесії (з 03 червня до 27 червня 2014 року). Усього зареєструвалося:

 • по Україні – 297 090 осіб;
 • по Херсонській області – 7864 особи.

Працівниками науково-методичної лабораторії зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» спільно з регіональним центром проведено:

- тематичні збори для учнів та батьків у загальноосвітніх навчальних закладах:

 • «Почни готуватись до ЗНО вже зараз, візьми участь у пробному тестуванні»;
 • «Умови вступу до ВНЗ та та підготовка до реєстрації на ЗНО 2014 року»;
 • «Правила поведінки на пункті тестування».

- організаційно-методичні семінари:

 • «Організація навчання консультантів-реєстраторів пунктів реєстрації»;
 • «Організація навчання персоналу пунктів тестування»;
 • «Організація сертифікації персоналу пунктів тестування»;
 • «Організація навчання та сертифікації персоналу пункту перевірки».

- пробне тестування:

 • 22 березня 2014 року з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської - за вибором). Працювало 9 пунктів пробного тестування. З’явилося 1595 учасників, що складає 91,04 % від кількості зареєстрованих осіб;
 • 29 березня 2014 року з математики, історії України, біології, географії та світової літератури. Працювало 7 пунктів пробного тестування. На тестування з’явилося 1259 учасників, що складає 87,98% від кількості зареєстрованих осіб.

Для самостійного визначення результату пробного тестування кожний учасник, після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, отримував:

- інформацію з правильними відповідями до бланків типу А;

- схему оцінювання завдання із розгорнутою відповіддю до бланків типу Б.

Також учасники пробного тестування мали можливість переглянути свій рейтинговий бал і місце в рейтингу серед інших учасників з окремих предметів з 6  квітня 2014 року.

При проведенні пробного тестування була зафіксована досить висока явка абітурієнтів, що свідчить про зацікавленість абітурієнтів у цьому заході.

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації спільно з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти на території Херсонської області визначено 25 навчальних закладів, що будуть працювати як пункти тестування, із них:

 • 11 – у м. Херсоні;
 • 4 – у м.Каховці;
 • 5 – у м.Новій Каховці;
 • 3 – у м.Цюрупинську;
 • 2 – у м. Генічеську.

Для створення безпечних умов перебування учасників ЗНО на пунктах тестування з боку МВС та МОЗ України зроблені відповідні розпорядження:

 • МВС – забезпечує охорону правопорядку на пунктах тестування в дні тестування;
 • ДСО – забезпечує охорону тестових матеріалів на пунктах тестування;
 • МОЗ – організовує тимчасові медичні пункти у навчальних закладах на базі яких створені пункти тестування.

Підготовлено педагогічних працівників до роботи під час основної сесії ЗНО:

 • на пунктах тестування – 1150 осіб;
 • на пунктах перевірки – 118 осіб.

Графік проведення ЗНО

№ з/п

Предмет ЗНО-2014

Дата проведення

Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

03 червня 2014 року

Українська мова і література

05 – 06 червня 2014 року

Російська мова

10 червня 2014 року

Математика

12 червня 2014 року

Географія

14 червня 2014 року

Всесвітня історія

16 червня 2014 року

Фізика

18 червня 2014 року

Історія України

20 червня 2014 року

Хімія

23 червня 2014 року

Біологія

25 червня 2014 року

Світова література

27 червня 2014 року

Результати основної сесії ЗНО-2014 Український центр оцінювання якості освіти оголосить з 19 червня по 08 липня 2014 року.

Додаткова сесія ЗНО-2014 буде проведена з 01 липня по 15 липня 2014 року.

Продовжується реєстрація громадських спостерігачів. Нині зареєстровано 13 осіб, які виявили бажання здійснювати громадський контроль за дотриманням процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Херсонській області.

Кандидат педагогічних наук,

проректор з питань зовнішнього

оцінювання та моніторингу якості освіти

Комунального вищого навчального закладу

«Херсонська академія неперервної освіти»

Херсонської обласної ради                                                 С.Ф.Одайник

 
Ветераны с молодежью – празднуют День Победы.
16.05.2014 19:26

Ветераны с молодежью – празднуют День Победы.

Ветераны - актив Ассоциации ветеранов "К" СБУ принимают парад

В этом году День Победы запомнился многим мальчишкам и девчонкам – воспитанникам СДЮСШ-2 соревнованиями по гребле и каноэ. Более 150 юных спортсменов вышли на воду, чтобы посвятить свои спортивные достижения памяти победителям в Великой отечественной войне.

Строй юных спортсменов во время праздничной линейки и поднятия государственного флага Украины

Соревнования начинались, как всегда, с торжественного построения, поднятия государственного флага Украины, рапорта о готовности к стартам. Спонсоры соревнований  – актив Ассоциации ветеранов "К" СБУ подготовили гребцам специальные награды: дипломы и медали.

Подробнее...
 
Ексклюзивне інтерв’ю
13.05.2014 21:10

Прокурор Херсонської області Подубинський Богдан Володимирович

Народився 29 квітня 1963 року на Львівщині. Після закінчення середньої школи – служба в армії. У 1988 році отримав вищу освіту, закінчивши юридичний факультет Львівського державного університету. В органах прокуратури – з 5 червня 1989 року. За 13 років служби пройшов шлях від слідчого районної прокуратури міста Львова до заступника прокурора Львівської області. На цій посаді 8 років – з 2002 до 2010 року. В зв’язку з виходом на пенсію за власним бажанням був звільнений з органів прокуратури. Після цього нетривалий час займався адвокатською діяльністю, а з березня  2014 року очолює прокуратуру Херсонської області.

Кор. Яка криміногенна ситуація в Херсонські області?

Подубинський Б.В.  Особливу увагу і стурбованість в мене і працівників прокуратури області викликає кількість скоєних злочинів на 10 тисяч населення, яка, на жаль, значно вища за середньодержавний рівень. Залишається великою кількість злочинів, учинених раніше судимими особами, а також у стані алкогольного сп’яніння.

Попередження та боротьба з підлітковою злочинністю – один із основних напрямів роботи органів прокуратури. Нам вдалося досягти зниження кількості правопорушень, вчинених неповнолітніми, однак у ряді районів та у місті Херсоні кількість таких злочинів зросла. Вперше за багато років виявлено кримінальні правопорушення проти основ національної безпеки, яких з початку року обліковано 4.

Є і позитивні тенденції. Наприклад, у порівнянні з минулим роком зменшилася кількість тяжких злочинів. Завдяки кваліфікованій роботі прокуратури області до суду скеровується більша частина кримінальних проваджень. Правоохоронні органи Херсонщини є одними з кращих в державі по розкриттю злочинів. В області успішно розслідуються понад 55% правопорушень, у той час як у державі цей показник складає лише 43%.

Як бачите, незважаючи на позитивні зрушення, роботи ще багато, і діяльність прокуратури у тому числі спрямована на подальше поліпшення криміногенної ситуації в області.

Кор. Що, на Ваш погляд, заважає економічному розвитку Херсонщини?

Подубинський Б.В.  З правової точки зору серйозною перешкодою нормального економічного розвитку будь-якого регіону є корупція. З перших днів існування незалежної України і до сьогоднішнього дня правоохоронні органи постійно стикаються з цим ганебним явищем. На мою думку, в першу чергу необхідно приділити особливу увагу викорененню і недопущенню хабарництва як серед працівників правоохоронних органів, так і державних службовців. Без подолання корупції, через яку бюджет країни щороку недоотримує понад мільярди гривень, неможливо поновити цивілізовані засади існування держави.

Кор. Ваше бачення проявів сепаратизму, його витоків та боротьба з ним.

Подубинський Б.В. Сепаратизм, на жаль, останні два місяці є великою перешкодою для нормального функціонування держави. Посягаючи на територіальну цілісність країни, громадяни, які стали жертвами іноземної пропаганди, лише ускладнюють життя собі та своїм співвітчизникам. Я як прокурор області звертався і звертаюся до мешканців краю з вимогою не піддаватися сепаратистським настроям, не дивлячись на численні провокації. Запевняю, що прокуратура та правоохоронні органи Херсонщини будуть принципово реагувати на будь-які заклики до порушення конституційного ладу України. Нагадую, що статтями 109 та 110 Кримінального кодексу України за посягання на територіальну цілісність України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Ті ж самі дії, вчинені групою осіб або повторно, караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років, а якщо вони призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків – від 10 до 15 років. Будь-хто з громадян області може допомогти правоохоронним органам у боротьбі з сепаратистськими проявами. У випадку отримання інформації про факти можливої причетності до цих злочинів, необхідно невідкладно інформувати прокуратуру Херсонської області.

Кор. Які на часі невідкладні завдання прокуратури області?

Подубинський Б.В.  Ні для кого не секрет, що для України зараз настали важкі часи. Моральний занепад, невпевненість громадян у завтрашньому дні дуже часто провокують їх на вчинення тих чи інших злочинів. У свою чергу, всі зусилля прокуратури Херсонської області спрямовані виключно на дотримання законності, недопущення дестабілізації в регіоні, попередження та подолання сепаратистських проявів. Першочерговим завдання органів прокуратури Херсонщини залишається нагляд за додержанням прав громадян на оплату праці, соціальне, пенсійне забезпечення. Кожен громадянин має право на вчасну та достойну оплату своєї праці. Коли люди не отримують зароблені ними гроші, це створює підґрунтя для збільшення соціальної напруги в суспільстві. Також дуже важливо забезпечити захист прав неповнолітніх, багатодітних сімей.

Херсонщина має унікальне географічне розташування, омивається річками і двома морями. На жаль, при використанні земельних ресурсів є зловживання, працюють корупційні схеми. Екологія краю також потребує захисту, адже будь-яке втручання може серйозно вплинути на збереження природних ресурсів області. Запевняю Вас, що у прокуратури достатньо важелів, щоб забезпечити належний нагляд за додержанням законності у всіх цих сферах. Кожен працівник прокуратури Херсонської області усвідомлює, що від його сумлінної та самовідданої праці зараз залежить достойне, захищене життя мешканців Херсона і Херсонської області.

 
Праздничный репортаж. ООО «Плодоовощной комбинат «Херсон». Высшее качества и умеренные цены - девиз предприятия.
11.05.2014 16:07

Рассказывает директор предприятия Оксана Баденко

ООО «Плодоовощной комбинат «Херсон» основан 2005 году.

Завод расположен в географически выгодном регионе Украины Херсонской области, на пересечении овощных и фруктовых сырьевых направлений Юга Украины Исторически - Херсонская область Украины славится высоким аграрным потенциалом.

Овощи и фрукты выращенные именно на этих экологически чистых землях, в уникальных климатических условиях, всегда пользуются особым спросом как у производителей так и у потребителей.

Современное технологическое оборудование и экологически чистое сырье позволяет предприятию выпускать качественную, конкурентоспособную, натуральную продукцию.

Завод оснащен широким производственным циклом обработки овощей и фруктов, с максимальным сохранением в них витаминов и микроэлементов.

Подробнее...
 
В.о. начальника ГУ Міндоходів у Херсонській області призначено Віталія Лазарєва
09.05.2014 20:09

Відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України від 07.05.2014 №1191-о виконання обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області покладено на Лазарєва Віталія Олександровича.

Керівному складу ГУ Міндоходів у Херсонській області нового очільника представив перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Олександрович Шепелєв.

Із побажаннями подальшої плідної співпраці Віталія Лазарєва з представниками громадськості до привітання долучився голова Громадської ради при ГУ Міндоходів у Херсонській області Олександр Павлович Максименко.

 
«ПерваяПредыдущая281282283284285286287288289290СледующаяПоследняя»

Страница 283 из 324
Яндекс.Метрика