СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Мерія міста Херсона
20.02.2013 17:36

Зустріч т. в. о. мера міста Херсона з силовими керівниками

Зоя Бережна повідомила про зміни на посаді начальника управління МНС області. Віднині за спокій жителів Херсонщини буде відповідати Олександр Миколайович Мазілін.

Зоя Яківна похвалила присутніх за те, що у січні було покращено надходження до бюджету. Херсонці стали більш дисциплінованішими. Але потім почався «розбір польотів». В першу чергу було розглянуто ситуацію зі станом доріг. Нестабільна фінансова ситуація диктує свої правила: є заборгованість по роботам, які виконали в минулому році. В той же час, державне казначейство не віддає законні кошти, не проплачує ці роботи ( які, до речі, запланували ще в 2012 році ). Не покращується якість доріг і від суміші, яку використовували для прибирання снігу та льоду. Готуються розпорядження, згідно з якими доведеться попрощатись з тими людьми, які не хочуть виконувати свої обовязки. Зоя Яківна відмітила, що відмовляться й від підприємств, які недобросовістно надають послуги з ремонту херсонських доріг.

Серед інших нагальних проблем,  відмічені такі:

 • Ситуація з кіосками. Було вирішено звільнити вулиці Херсону від цих плодів людської цивілізації, які, по-перше, не вписуються в міську архітектуру, а по-друге встановлені без дотримання норм безпеки. Це стосується й кіоска на бульварі Мирному. Виконуючий обов'язки мера зазначила, що знайшлася людина, яка хоче зробити на бульварі зелені зони.
 • Небезпечна зупинка біля планетарія на вулиці Суворова, а також ситуація з паркуванням транспорту на цій вулиці. Зоя Яківна дала розпорядження перевезти занедбані багатотонні вазони, які знаходяться біля парку Комсомолу до початку вулиці Суворова біля Комсомольського виконкому. Це буде перешкоджати в'їзду транспорту.
 • Проблема стихійної торгівлі.
 • Борги перед Херсонобленерго, Херсонводоканалом та Пенсійним фондом.
 • Обговорюється варіант з підвищенням ціни на проїзд в тролейбусі на 25 копійок, що може допомогти збільшити приплив коштів до бюджету. Ці кошти будуть витрачені на перевезення пільговиків. Субвенція, яка надходить з державного бюджету, не задовольняє ті потреби, які є на сьогоднішній день.
 • Сфера будівництва. Зоя Бережна відмітила, що потрібно покращити дозвільну систему, адже зібрати пакет документів сьогодні - це дати іншим можливість заробити.

 

 

Зоя Яківна попередила присутніх, що найближчим часом буде проведена похідна нарада містом з метою визначення стану територій, доріг, тротуарів, світлофорів та подального виправлення існуючих проблем. Наостанок вона закликала сконсолідуватися і навести порядок у місті для себе й інших громадян, а не для «показухи». Лише об'єднавши зусилля можна позбавитися від засилля негараздів, які переслідують наше місто й не дають можливості щасливо жити.

Олександр Глазунов

 
Вітаємо!
04.02.2013 19:46


Вітаємо ректора ХДМА Ходаковського В. Ф.

з орденом

«За заслуги» ІІ ступеня

Подробнее...
 
Асоціація платників податків України (АППУ) запропонувала передбачити можливість обліку переплат за податковими платежами під час оформлення та адміністрування авансових податкових платежів
02.02.2013 15:47
Images

Асоціація платників податків України (АППУ) запропонувала передбачити можливість обліку переплат за податковими платежами під час оформлення та адміністрування авансових податкових платежів. Про це УНІАН повідомили у прес-службі АППУ.

«Вимоги щодо необхідності сплати авансових платежів з податку на прибуток за наявності понадвиплачених сум (переплат) призведуть до подальшого погіршення економічного становища суб'єктів підприємництва. Водночас головними постраждалими будуть експортно-орієнтовані виробництва. У цьому зв'язку виникає необхідність впровадження механізму, що дозволяє враховувати вже існуючі податкові переплати під час оформлення авансових платежів з цього податку», - цитує прес-служба першого віце-президента АППУ Василя Матійчика.

На думку В.Матійчика, аналізу та громадській експертизі також підлягає ініціатива введення в Україні загального декларування доходів в частині оцінки дорожнечі обробки інформації про доходи громадян. Ще однією не менш важливою проблемою, на думку керівництва АППУ, є забезпечення нормативної стабільності та спрощення ведення бізнес-процедур. «АППУ впевнена, що податки повинні виконувати не тільки фіскальну, але й стимулюючу функцію, а платник податків повинен знати, куди витрачаються сплачені ним до бюджету податки», - сказано в повідомленні асоціації.


Як повідомляв УНІАН, суми податкових платежів, сплачених до державного бюджету понад план, в 2012 році скоротилися на 25%, або на 3,2 млрд грн. Настільки позитивна динаміка, за інформацією Міністерства доходів і зборів України, досягнута завдяки результативності проведеного аналізу нарахувань податків і їх сплати в бюджет. Водночас частина сум, сплачених понад необхідного, була повернена на рахунки платників податків у відповідності до вимог Податкового кодексу, а суми, донараховані в результаті контрольно-перевірочних робіт, погашалися за рахунок понадсплачених. Частина підприємців, за даними міністерства, включили переплати в декларації відповідних податкових зобов'язань наступних періодів.

 

За матеріалами: УНІАН

 

 
Підсумкова колегія
27.01.2013 20:19

Підсумкова колегія: ДПС області звітує про якісну співпрацю платників та податківців; ТВ АППУнадає дієву допомогу для створення комфортних умов бізнесу в роботі.

22 січня проведена перша в новому році колегія ДПС у Херсонській області. Мова йшла про підсумкироботи органів ДПС області у 2012 році та завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів у І кварталі 2013 року.

«Я вдячний всім, хто приймав активну участь у наповненні до зведеного бюджету - 2,2 млрд. гривень.В порівнянні з 2011 роком досягнуто збільшення надходжень на 302,3 млн.грн.» - зазначив :голова Державної податкової служби у Херсонській області Анатолій Страшний під час виступу.

Показники доходів місцевих бюджетів, затверджені рішеннями місцевих рад відповідних рівнів, заминулий рік виконані на 104,3%, додатково надійшло 56,1 млн.грн.

Успіху надходжень значно сприяють не тільки законодавчі зміни, але й впровадження якісно нових, електронних процедур подання звітності та сплати податків.

Так під час обговорення проблемних “плюсів” та “мінусів” практичної роботи податкової служби за2012 рік з різними категоріями платників податків, голова Ради ТВ АППУ в Херсонській області, голова Громадської ради при ДПС у Херсонській області, член колегії ДПС у Херсонській області Олександр Максименко, окреслив шляхи якісно нової співпраці влади і бізнесу по залученню платників податків до участі у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків», що сприятиме розвитку підприємництва у нашому регіоні. Перший етап Рейтингу 2012 р. розпочнеться 04 лютого і закінчиться в березні місяці. Олександр Максименко зауважив, що в минулому році Херсонська область не мала номінантів у другому етапі Рейтингу, на Всеукраїнському рівні; таке положення не може задовольнити ні бізнес, ні представників влади та громадськості Херсонщини. Необхідно в цьому році попрацювати більш плідно та результативно – мати гідне представництво у Рейтингу, і переможців хоча б у номінації "підприємства агропромислового комплексу".

Також О.Максименко вніс низку слушних пропозицій про необхідність поширення консультативноїроботи по залученню платників податків до подання звітності в електронному вигляді та розповсюдження інших електронних сервісів для створення більш комфортного середовища ведення бізнесу суб’єктами господарської діяльності Херсонщини. Він розповів про конкретні заходи, що впроваджуються Територіальним та Місцевими відділеннями АППУ в Херсонській області для вирішення вищезазначених питань.

У підсумковому слові голова Державної податкової служби у Херсонській області Анатолій Страшнийконстатував – «Ми повинні йти вперед до якісного виконання поставлених перед нами завдань, використовувати всі свої знання, інтелект та всі доступні нам інноваційні інструменти» та подякував всіх податківців за роботу та актив ТВ АППУ за допомогу.

 
До уваги абітурієнтів 2013 року!
13.01.2013 01:21

До уваги абітурієнтів 2013 року!

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 5 березня 2013 року!

4 січня 2013 року розпочалася реєстрація осіб, які бажають узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2013 року. Етапи проведення реєстрації встановлено «Порядком проведення ЗНО 2013 року» та «Регламентом проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2013 році». Без здійснення реєстрації абітурієнт не має права на виконання тестів та отримання Сертифіката ЗНО.

Щоб зареєструватись, абітурієнт повинен зробити наступне:

1. Визначитися з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажає навчатись у вищому навчальному закладі.

2. Звернутися до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого планує вступати, та ознайомитися з «Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році», де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

3. Здійснити вибір предметів, з яких бажає скласти тести.

У 2013 році ЗНО проводитиметься з наступних предметів:

 • хімія - 3 червня 2013 року;
 • українська мова та література - 5 та 6 червня 2013 року (2 сесії);
 • іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - 8 червня 2013 року;
 • російська мова - 10 червня 2013 року;
 • математика - 12 та 13 червня 2013 року (2 сесії);
 • географія - 15 червня 2013 року;
 • всесвітня історія - 17 червня 2013 року;
 • історія України - 19 та 20 червня 2013 року (2 сесії);
 • фізика - 22 червня 2013 року;
 • біологія - 25 червня 2013 року;
 • світова література - 27 червня 2013 року.

Загальна кількість предметів, вибраних абітурієнтом для складання тестів, не повинна перевищувати чотирьох.

Також кожному абітурієнту буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

4. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали, а саме:

 • копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцяти років і які не отримали паспорт). У копії має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер документа;
 • копію документа про повну загальну середню освіту (без додатка з оцінками). Якщо це випускник 2013 року, то необхідно надати довідку з навчального закладу за встановленою формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти. Зразок довідки міститься на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), Сімферопольського регіонального центру оцінювання (www.crimeatest.org.ua) у «Програмі створення заяви-реєстраційної картки особи».
 • дві фотокартки розміром 3х4 см.

У окремих випадках:

 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання із зазначенням діагнозу та необхідних особливих умов (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
 • переклади документів державною мовою, завірені у встановленому законодавством порядку (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
 • копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних).

На копії документа, який подається до реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом», а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

На копії документа, виданого в Україні, але заповненого російською мовою, на зворотному боці потрібно написати прізвище, ім’я, по батькові українською мовою з поміткою «Написання прізвища, ім’я, по батькові вважати правильним» так, щоб вони в майбутньому збігалися з прізвищем, ім’ям, по батькові в паспорті та атестаті про повну загальну середню освіту.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая251252253254255256257258259260СледующаяПоследняя»

Страница 258 из 278
Яндекс.Метрика