СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Звернення до Голови Херсонської обласної державної адміністрації

Шановний Юрію Веніаміновичу!

Активна дискусія про щастя на Херсонщині привернула і нашу увагу.

Ми – представники різних професій, об’єднаних любов’ю до історії нашого краю і щасливі тим, що маємо змогу щоденно долучатися до неї через архівні документи.

Державний архів області – єдина скарбниця документальної спадщини херсонців. Оберігають її справжні патріоти, люди рідкісної професії – архівісти, які плекають свій фах протягом не одного і не двох років. Стати досвідченим, обізнаним в архівній справі може один з сотні. Саме такі люди працюють в нашому архіві. І саме таким людям ми завдячуємо збереженню документів, створених починаючи з ХVIII століття.

 
Ніяких довідок за гроші: у медичних закладах Херсонщини готуються до змін

Міністерство охорони здоров’я України готує для працівників лікарень та суспільства чергові зміни. Так, планують відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

Аби зробити документи зручними як для фахівців, так і для пацієнтів, міністерство оголосило тиждень пропозицій. На електронну почту очікуються пропозиції медичної спільноти і громадян, щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

За словами міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Українці мають відмовитися від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. У першу чергу скасують довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я.

Нагадаємо, сьогодні у Херсоні відбудеться нарада з народними депутатами України. Під час наради обговорять розвиток медицина в області та подальші дії.

 
Чи отримає Херсон 50 нових тролейбусів по кредиту ЄБРР?

Пеpеговоpи з ЄБPP пpо кpедит нa купівлю 50 нових тpолейбуcів – нa фінішній пpямій.

У веpеcні кpедитний комітет погодив виділення 10 мільйонів євpо позики і півтоpa мільйонa як гpaнт нa модеpнізaцію контaктної меpежі, депо тa тягових підcтaнцій. Тепеp cлово зa депутaтaми.

VTVPlus

 
Президент Зеленський про інвестиції в Херсонщину і подачу води до Криму

“Водне” питання явно не дає спокою керівництву анексованого Криму та московським кураторам поставленої ними ж влади півострова. Саме тому час від часу на різних рівнях виникає питання, чи можливо відновити постачання води Північно-Кримським каналом, який “переріразає” частину Херсонщини і живить поля аграріїв, а задвижка від нього знаходиться на околиці Таврійська.

Ось і на вчорашньому президентському прес-марафоні пролунало таке запитання.

Президент України Володимир Зеленський заперечив подачу води до окупованого Криму Північно-Кримським каналом.

 
Коштів, виділених Херсонською міськрадою на освіту, не вистачає навіть на «латання дірок»

Про це йдеться в зверненні Управління освіти Херсонської міської ради до міського голови та депутатів міської ради.

Управління освіти, спираючись на запити надані керівниками навчальних закладів, знову звертається до міського голови та депутатів міської ради з проханням виділити кошти для здійснення ремонтних робіт, закупівлі довгострокового обладнання та придбання твердого палива освітнім закладам міста.

 
Сегодня глава ХОГА Юрий Гусев встретится с представителями СНБО Украины в рамках программы "Диалог про Украину"

Сегодня, 10 октября в 17:00 во Дворце молодежи и студентов (бывший ДКТ) состоится встреча главы Херсонской облгосадминистрации с представителями СНБО Украины и гражданскими активистами, которые выступают против капитуляции.

Приглашают всех жителей Херсона обсудить планы по урегулированию конфликта на Донбассе, рассмотреть какие шаги нужно предпринимать, чтобы поскорее закончить войну и как поступать с "Формулой Штайнмайера".

В диалоге примет участие заместитель представителя МИДа Украины Василий Бондарь, заместитель СНБО Украины - Сергей Кривонос, а также глава обладминистрации Юрий Гусев.

 
Адвоката Семенчева привозили не на моей машине, - Шабуняев об обыске в Херсоне

Адвоката Семенчева привозили не на моей машине, - Шабуняев об обыске в Херсоне

Мы сообщали, что по информации депутата горсовета Херсона Виталия Богданова, 9 октября правоохранители из Киева проводят обыск в доме председателя Антоновского поссовета Игоря Семенчева.

Также Богданов сообщил, что «адвоката «привезли на белой Шкоде 9994». По его словам, работники прокуратуры говорят, что «это машина Шабуняева» (зама прокурора области)».

Сегодня в редакцию обратился Сергей Николаевич Шабуняев.

 
Херсонский нефтеперевалочный комплекс олигарха Курченко никто не купил: будет дешеветь

Аукцион по продаже государственной исполнительной службой Министерства юстиции Херсонского нефтеперевалочного комплекса (ХНП), выставленного на торги в рамках исполнительного производства в счет погашения кредита Нацбанка «Реал Банку», завершился безрезультатно из-за отсутствия покупателей.

Торги отменили, так как нет заявок с оплаченным гарантийным взносом. Начальная цена реализации составляла 201,5 млн гривен. После этого цена упадет вниз..

Напомним, что действия АРМА по передаче Херсонского нефтеперевалочного комплекса неизвестной фирме «Вествайт Трейд» из орбиты олигарха Игоря Коломойского оспорят в суде.

 
Бюджетная сессия Херсонского горсовета: как депутаты перераспределят 48 миллионов гривен

Владимир Миколаенко назначил дату проведения внеочередной бюджетной сессии горсовета. По крайней мере, об этом сообщает в соцсетях депутат Виталий Богданов. Пройдет внеочередное заседание 8 октября. В этот же день должно состояться продолжение очередного пленарного заседания сессии, которое началось 27 сентября.

 
Турецкая Hareket приступила к сборке ветрогенераторов в Херсонской области Украины

Турецкая транспортно-инжиниринговая компания Hareket приступила к сборке ветрогенераторов в Херсонской области Украины.

Как сообщил агентству «Анадолу» генеральный директор ООО Hareket Энгин Кузуджу, транспортировка элементов ветрогенераторов и монтажные работы ведутся в рамках проекта, реализуемого турецкой группой компаний Nordex.

По его словам, Nordex в соответствии с проектом установит в Херсонской области 64 ветрогенератора.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Асоціація платників податків України (АППУ) запропонувала передбачити можливість обліку переплат за податковими платежами під час оформлення та адміністрування авансових податкових платежів
02.02.2013 15:47
Images

Асоціація платників податків України (АППУ) запропонувала передбачити можливість обліку переплат за податковими платежами під час оформлення та адміністрування авансових податкових платежів. Про це УНІАН повідомили у прес-службі АППУ.

«Вимоги щодо необхідності сплати авансових платежів з податку на прибуток за наявності понадвиплачених сум (переплат) призведуть до подальшого погіршення економічного становища суб'єктів підприємництва. Водночас головними постраждалими будуть експортно-орієнтовані виробництва. У цьому зв'язку виникає необхідність впровадження механізму, що дозволяє враховувати вже існуючі податкові переплати під час оформлення авансових платежів з цього податку», - цитує прес-служба першого віце-президента АППУ Василя Матійчика.

На думку В.Матійчика, аналізу та громадській експертизі також підлягає ініціатива введення в Україні загального декларування доходів в частині оцінки дорожнечі обробки інформації про доходи громадян. Ще однією не менш важливою проблемою, на думку керівництва АППУ, є забезпечення нормативної стабільності та спрощення ведення бізнес-процедур. «АППУ впевнена, що податки повинні виконувати не тільки фіскальну, але й стимулюючу функцію, а платник податків повинен знати, куди витрачаються сплачені ним до бюджету податки», - сказано в повідомленні асоціації.


Як повідомляв УНІАН, суми податкових платежів, сплачених до державного бюджету понад план, в 2012 році скоротилися на 25%, або на 3,2 млрд грн. Настільки позитивна динаміка, за інформацією Міністерства доходів і зборів України, досягнута завдяки результативності проведеного аналізу нарахувань податків і їх сплати в бюджет. Водночас частина сум, сплачених понад необхідного, була повернена на рахунки платників податків у відповідності до вимог Податкового кодексу, а суми, донараховані в результаті контрольно-перевірочних робіт, погашалися за рахунок понадсплачених. Частина підприємців, за даними міністерства, включили переплати в декларації відповідних податкових зобов'язань наступних періодів.

 

За матеріалами: УНІАН

 

 
Підсумкова колегія
27.01.2013 20:19

Підсумкова колегія: ДПС області звітує про якісну співпрацю платників та податківців; ТВ АППУнадає дієву допомогу для створення комфортних умов бізнесу в роботі.

22 січня проведена перша в новому році колегія ДПС у Херсонській області. Мова йшла про підсумкироботи органів ДПС області у 2012 році та завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів у І кварталі 2013 року.

«Я вдячний всім, хто приймав активну участь у наповненні до зведеного бюджету - 2,2 млрд. гривень.В порівнянні з 2011 роком досягнуто збільшення надходжень на 302,3 млн.грн.» - зазначив :голова Державної податкової служби у Херсонській області Анатолій Страшний під час виступу.

Показники доходів місцевих бюджетів, затверджені рішеннями місцевих рад відповідних рівнів, заминулий рік виконані на 104,3%, додатково надійшло 56,1 млн.грн.

Успіху надходжень значно сприяють не тільки законодавчі зміни, але й впровадження якісно нових, електронних процедур подання звітності та сплати податків.

Так під час обговорення проблемних “плюсів” та “мінусів” практичної роботи податкової служби за2012 рік з різними категоріями платників податків, голова Ради ТВ АППУ в Херсонській області, голова Громадської ради при ДПС у Херсонській області, член колегії ДПС у Херсонській області Олександр Максименко, окреслив шляхи якісно нової співпраці влади і бізнесу по залученню платників податків до участі у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків», що сприятиме розвитку підприємництва у нашому регіоні. Перший етап Рейтингу 2012 р. розпочнеться 04 лютого і закінчиться в березні місяці. Олександр Максименко зауважив, що в минулому році Херсонська область не мала номінантів у другому етапі Рейтингу, на Всеукраїнському рівні; таке положення не може задовольнити ні бізнес, ні представників влади та громадськості Херсонщини. Необхідно в цьому році попрацювати більш плідно та результативно – мати гідне представництво у Рейтингу, і переможців хоча б у номінації "підприємства агропромислового комплексу".

Також О.Максименко вніс низку слушних пропозицій про необхідність поширення консультативноїроботи по залученню платників податків до подання звітності в електронному вигляді та розповсюдження інших електронних сервісів для створення більш комфортного середовища ведення бізнесу суб’єктами господарської діяльності Херсонщини. Він розповів про конкретні заходи, що впроваджуються Територіальним та Місцевими відділеннями АППУ в Херсонській області для вирішення вищезазначених питань.

У підсумковому слові голова Державної податкової служби у Херсонській області Анатолій Страшнийконстатував – «Ми повинні йти вперед до якісного виконання поставлених перед нами завдань, використовувати всі свої знання, інтелект та всі доступні нам інноваційні інструменти» та подякував всіх податківців за роботу та актив ТВ АППУ за допомогу.

 
До уваги абітурієнтів 2013 року!
13.01.2013 01:21

До уваги абітурієнтів 2013 року!

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 5 березня 2013 року!

4 січня 2013 року розпочалася реєстрація осіб, які бажають узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2013 року. Етапи проведення реєстрації встановлено «Порядком проведення ЗНО 2013 року» та «Регламентом проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2013 році». Без здійснення реєстрації абітурієнт не має права на виконання тестів та отримання Сертифіката ЗНО.

Щоб зареєструватись, абітурієнт повинен зробити наступне:

1. Визначитися з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажає навчатись у вищому навчальному закладі.

2. Звернутися до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого планує вступати, та ознайомитися з «Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році», де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

3. Здійснити вибір предметів, з яких бажає скласти тести.

У 2013 році ЗНО проводитиметься з наступних предметів:

 • хімія - 3 червня 2013 року;
 • українська мова та література - 5 та 6 червня 2013 року (2 сесії);
 • іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - 8 червня 2013 року;
 • російська мова - 10 червня 2013 року;
 • математика - 12 та 13 червня 2013 року (2 сесії);
 • географія - 15 червня 2013 року;
 • всесвітня історія - 17 червня 2013 року;
 • історія України - 19 та 20 червня 2013 року (2 сесії);
 • фізика - 22 червня 2013 року;
 • біологія - 25 червня 2013 року;
 • світова література - 27 червня 2013 року.

Загальна кількість предметів, вибраних абітурієнтом для складання тестів, не повинна перевищувати чотирьох.

Також кожному абітурієнту буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

4. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали, а саме:

 • копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцяти років і які не отримали паспорт). У копії має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер документа;
 • копію документа про повну загальну середню освіту (без додатка з оцінками). Якщо це випускник 2013 року, то необхідно надати довідку з навчального закладу за встановленою формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти. Зразок довідки міститься на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), Сімферопольського регіонального центру оцінювання (www.crimeatest.org.ua) у «Програмі створення заяви-реєстраційної картки особи».
 • дві фотокартки розміром 3х4 см.

У окремих випадках:

 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання із зазначенням діагнозу та необхідних особливих умов (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
 • переклади документів державною мовою, завірені у встановленому законодавством порядку (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
 • копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних).

На копії документа, який подається до реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом», а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

На копії документа, виданого в Україні, але заповненого російською мовою, на зворотному боці потрібно написати прізвище, ім’я, по батькові українською мовою з поміткою «Написання прізвища, ім’я, по батькові вважати правильним» так, щоб вони в майбутньому збігалися з прізвищем, ім’ям, по батькові в паспорті та атестаті про повну загальну середню освіту.

Подробнее...
 
Поздравление
31.12.2012 23:58


С Новым Годом, Рождеством Христовым!

Здоровья, радости и счастья
Желаем мы на год Змеи.
Чтоб ни тревоги, ни напасти
Не сторожили у ворот.
Чтоб солнце ласково светило,
Сбывалось все, что сердце ждет,
И просто, чтоб отрадно было
Всю вашу жизнь, как в этот год!

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"


Николай Руденко

 
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим, голова Херсонської обласної державної адміністрації М. Костяк
31.12.2012 22:56

Шановні мешканці Херсонщини!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради сердечно вітаємо всіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Проводжаючи в історію черговий рік нашого з вами життя, ми з упевненістю можемо відзначити, що Херсонщина зробила ще один крок до соціального та економічного зростання, до забезпечення добробуту населення.

Новий рік і Різдво як традиційні сімейні свята надають прекрасну можливість відчути життєву опору, зігрітися і очиститися душею серед найдорожчих нам людей.

Бажаємо всім, щоб сповнені неповторним казковим сяйвом зимові свята завітали до кожної оселі разом з новорічною радістю та веселим настроєм, різдвяною колядкою, щастям, благополуччям, сімейною злагодою та добрими справами.

Міцного здоров’я, родинного затишку та успіхів всім у новому                    2013 році!

 

 

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації

М.Костяк

 
«ПерваяПредыдущая241242243244245246247248249250СледующаяПоследняя»

Страница 247 из 267
Яндекс.Метрика