СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

КЕРІВНИК МІЛІЦІЇ ХЕРСОНЩИНИ АРТУР МЄРІКОВ: "НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - НЕ ДОПУСКАТИ ПОРУШЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ, ПІДТРИМУВАТИ СПОКІЙНУ ОБСТАНОВКУ В РЕГІОНІ ТА ОСОБЛИВО РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРЯТИ ТРАНСПОРТ, ЩО РУХАЄТЬСЯ ЗІ СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ ТА КРИМУ"
05.05.2015 17:13

КЕРІВНИК МІЛІЦІЇ ХЕРСОНЩИНИ АРТУР МЄРІКОВ: "НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - НЕ ДОПУСКАТИ ПОРУШЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ, ПІДТРИМУВАТИ СПОКІЙНУ ОБСТАНОВКУ В РЕГІОНІ ТА ОСОБЛИВО РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРЯТИ ТРАНСПОРТ, ЩО РУХАЄТЬСЯ ЗІ СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ ТА КРИМУ"

 

29.04.2015

У Цюрупинському районі у так званих "польових умовах" керівник міліції Херсонщини Артур Мєріков провів виїзне засідання колегії Управління МВС області за підсумками роботи відомства упродовж I кварталу 2015 року. На засіданні були присутні члени колегії УМВС, керівники структурних підрозділів, начальники міськрайлінорганів та їх заступники.

Очільник УМВС озвучив присутнім основні пріоритети в роботі міліції. Це забезпечення охорони громадського порядку під час травневих свят, підтримання спокійної обстановки в регіоні, боротьба з незаконним обігом зброї, боротьба з наркозлочинністю, профілактика шахрайств, протидія корупції та боротьба з хабарництвом, збереження природних багатств Херсонщини. А боротьба за екологію стала ще одним пріоритетним напрямом роботи міліції області.

В рейтингу по результатах роботи серед інших УМВС в областях міліція Херсонщини продовжує утримувати лідируючу позицію. До Єдиного обліку зареєстровано понад 32,7 тисяч заяв, повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зареєстровано 112 кримінальних правопорушень у громадських місцях. Правоохоронці викрили 1154 особи, які вчинили кримінальні правопорушення. Від злочинних дій постраждали 3868 людей.

Одним з пріоритетів у роботі міліції залишається боротьба з наркозлочинністю. Відкрито 335 кримінальних проваджень у сфері боротьби із незаконним обігом наркотичних засобів, 125 – за фактами збуту наркотиків. Відкрито 42 кримінальних провадження, пов’язаних з утриманням наркопритонів, 5 – за схиляння до вживання наркотичних засобів. Правоохоронці вилучили майже 38 кг наркотиків. На майно та кошти наркозлочинців накладено арешт на суму 622 тисячі гривень.

Міліціонери викрили 70 фактів незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами. Із незаконного обігу вилучені автомати, гвинтівки, саморобна зброя, пістолети, майже 3 тисячі набоїв, 57 гранат, майже 7 кг вибухівки. Значну частину зброї правоохоронці вилучили на 10 контрольно-пропускних пунктах, які створені для контролю за транспортом, що рухається зі східних областей та Криму.

Своїм підлеглим начальник УМВС Артур Мєріков наказав приділити особливу вагу попередженню та викриттю шахрайств у мережі Інтернет і так званих "телефонних" шахрайств.

У цьому році зареєстровано більше 500 шахрайств. Збиток від злочинів, скоєних за допомогою мережі Інтернет, становить більше 1,5 мільйонів гривень та 30 тисяч доларів США. Зареєстровано 60 фактів "телефонних" шахрайств. Жертвами є переважно жителі обласного центру. Зловмисники заволоділи грошима потерпілих на суму більше 150 тисяч гривень та 3,5 тис. доларів США.

Щодо протидії правопорушенням у сфері економіки, то у сфері господарської діяльності зареєстровано 62 кримінальних правопорушення. У сфері службової діяльності задокументовано 137 кримінальних правопорушень. До Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 93 кримінальних правопорушення, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, з яких 55 пов'язано з використанням коштів державного бюджету та 38 – місцевого.

42 кримінальних правопорушень вчинено у сфері державних закупівель, 17 пов'язано із використанням коштів, призначених на виконання державних цільових програм.

Загальна сума матеріальних збитків становить 689 тисяч гривень.

Щодо протидії організованій злочинності та корупції, то у 2015 році викрито дві організовані злочинні групи. Їх учасники скоїли 7 особливо тяжких кримінальних правопорушень: розбій, крадіжки та незаконний обіг наркотиків. Сума збитків, завданих зловмисниками, складає 576 тисяч гривень.

Виявлено 18 кримінальних корупційних правопорушень, з яких 7 – за фактами привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, 4 – отримання неправомірної вигоди, 2 – зловживання владою або службовим становищем та три інших корупційних правопорушення.

Кримінальні корупційні правопорушення скоювались у бюджетній сфері, транспортній та у сфері земельних відносин.

Сума матеріальних збитків складає понад 6,3 млн. гривень. На майно зловмисників накладено арешт на суму понад 14,2 млн. гривень. У них вилучено майно, готівку, цінні папери на суму понад 933,4 тис. гривень.

Окремо присутні обговорили охорону громадського порядку на території області та взаємодію з громадськими формуваннями. Одним з ключових питань, які розглядалися на колегії, була готовність міліції забезпечувати охорону громадського порядку під час травневих свят.

- Зараз наше головне завдання - не допускати порушень громадського порядку, продовжувати підтримувати спокійну обстановку в регіоні та особливо ретельно перевіряти транспорт, що рухається зі східних областей та Криму, - зазначив полковник міліції Артур Мєріков.

СЗГ УМВС

www.mvs.gov.ua

 
Зміни до Закону «Про оренду землі»
05.05.2015 16:45

Розповідає Головний спеціаліст відділу державної реєстрації

речових прав на нерухоме майно реєстраційної

служби Дніпровського районного управління

юстиції у м. Херсоні  Нікуткіна В.Г.


У 2015 році у законодавстві України яке регулює порядок державної реєстрації  оренди земельних ділянок відбулися значні  зміни. У лютому 2015 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу (дерегуляції) (далі – Закон).

Законом про дерегуляцію бізнесу внесені суттєві зміни до Закону «Про оренду землі»

Згідно зі змінами, внесеними Законом від 12.02.2015 р. № 191-VIII до Закону «Про оренду землі»:
1) Не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди на це орендаря.
2) Скорочено перелік істотних умов договору оренди землі. Тепер це лише:об'єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);

  • строк дії договору оренди;
  • орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.

3) Об'єкт за договором оренди землі вважається переданим орендодавцем орендареві з моменту держреєстрації права оренди, якщо інше не встановлено законом.
4) При передачі в оренду земельних ділянок сльгосппризначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства строк дії договору оренди землі визначається за згодою сторін, але не може бути меншим ніж 7 років.

5) Визначено, що орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за орендодавцеві за користування земельною ділянкою згідно з договором оренди землі. Розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у догворі оренди.

6) Орендна плата справляється у грошовій формі.
За згодою сторін розрахунки щодо орендної плати за землю можуть здійснюватися у натуральній формі. При цьому розрахунок має відповідати грошовому еквіваленту вартості товарів за ринковими цінами на дату внесення орендної
.плати.
За земельні ділянки державної і комунальної власності розрахунки здійснюються виключно у грошовій формі.

Важливим доповненням є наділення нотаріусів повноваженнями щодо реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення. Відтепер громадяни мають змогу звернутися за реєстрацією не тільки до реєстраційної служби а й до приватних та державних нотаріусів незалежно від місця розташування земельної ділянки.

 
Національний банк України розпочинає діагностичне обстеження банків та оцінку ризиків активних операцій з пов’язаними особами
22.04.2015 15:43

Національний банк України розпочинає діагностичне обстеження банків та оцінку ризиків активних операцій з пов’язаними особами

21.04.2015

У рамках нової Програми кредитування МВФ за Механізмом розширеного фінансування (пункт 17 Меморандуму про економічну та фінансову політику) до 1 серпня 2015 року і 1 жовтня 2015 року відбудеться оновлення діагностичного обстеження найбільших 10 за обсягами активів та 10 наступних банків відповідно, щоб визначити додаткові збитки, пов`язані з конфліктом на сході і погіршенням економічної ситуації.

На першому етапі реалізації діагностичного обстеження Національний банк України здійснить перевірку достовірності оцінки якості активних операцій, достатності сформованих резервів та визначення достовірності балансової вартості. До вибірки кредитів суб’єктів господарювання ввійдуть усі кредити, які більші або дорівнюють 200 млн. грн., або 5% розміру регулятивного капіталу (без урахування сформованого резерву), інші кредити до досягнення 65% обсягу кредитного портфеля та усі кредити пов’язаних з банком осіб, які більші або дорівнюють 1% регулятивного капіталу. Після перевірки якості кредитів буде проведено розрахунок показників достатності капіталу.

Другий етап передбачає стрес-тестування із застосуванням моделі Національного банку України. Під час стрес-тестування буде визначено додаткову потребу в капіталі банків, обумовлену погіршенням економічної ситуації. Стрес-тестування охоплюватиме період до кінця 2017 року.

Результатом  діагностичного обстеження стане визначення необхідної суми докапіталізації банку та відповідне подання банками планів їх капіталізації чи реструктуризації. Якщо за результатами обстеження буде виявлено неплатоспроможність окремих банків, то вони повинні будуть забезпечити позитивне значення капіталу до кінця серпня і кінця жовтня 2015 року (перші 10 та 10 наступних банків відповідно).

Згідно з вимогами Меморандуму про економічну та фінансову політику (пункт 17) Національним банком також буде проведено оцінку ризиків активних операцій банків з пов’язаними особами.

Після набрання чинності 8 березня 2015 року законодавчих норм щодо посилення відповідальності пов’язаних з банком осіб, банки зобов’язуються ідентифікувати таких осіб на основі критеріїв та нормативів, визначених регулятором.

Звітність про активні операції з пов’язаними особами станом на 1 квітня 2015 року перші 10 банки надають до 1 червня 2015 року, наступні 10 банків  та інші групи банків – до 1 серпня 2015 року.

На основі технічного завдання Національного банку України, узгодженого з МВФ та Світовим банком, безпосередню перевірку операцій з пов’язаними особами здійснюватиме аудиторська компанія з "Big Four" (група найбільших у світі компанії, що надають аудиторські та консалтингові послуги: "Deloitte", "PricewaterhouseCoopers", "Ernst&Young", "KPMG"). Після аналізу отриманої інформації Національний банк України протягом жовтня - грудня 2015 року надішле банкам остаточну позицію щодо активних операцій з пов’язаними особами.

За результатами проведеної оцінки ризиків активних операцій з пов’язаними особами банки зобов’язані подати свої плани заходів щодо зниження понадлімітного обсягу операцій з пов’язаними особами у визначені строки.

Інформація про надані Національним банком України банкам України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб кредити за березень 2015 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

Національний банк України продовжує публікацію інформації про надані Національним банком України кредити банкам України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України.

Загальний обсяг заборгованості за наданими Національним банком України кредитами банкам України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб зріс у березні поточного року на 0,99 млрд. грн. (обсяг наданих кредитів – 16,22 млрд. грн., обсяг повернення – 15,23 млрд. грн.).

Кредити строком понад 30 календарних днів від Національного банку України в березні отримали 15 банків України в обсязі 4,17 млрд. грн. Зокрема чергові транші стабілізаційних кредитів отримав ПАТ КБ "Приватбанк" на загальну суму 2,12 млрд. грн. Також стабілізаційні кредити в березні отримали ПАТ "Банк Кредит Дніпро", ПАТ "ПтБ" (Платинум Банк) та АТ "Банк "Фінанси та кредит" на суму відповідно 357,0 млн. грн., 240,0 млн. грн. та 200,0 млн. грн.

Прес-служба

тел. (+380552) 32-64-59

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Oфіційне інтернет-представництво Національного банку: http://www.bank.gov.ua


Національний банк у Facebook: https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine#

 
Дякуємо за мужність вашу, молимося за вас...
21.04.2015 10:43

Дякуємо за мужність вашу, молимося за вас...

 

З минулого року надання благодійної допомоги Українській Армії та Національній Гвардії для підприємств і організацій Споживспілки Херсонської області стало новим соціальним напрямком.

Коли під час "революції гідності" людям на Майдані потрібні були продукти харчування, кооператори області долучились до цієї справи і активно приймали в ній участь.

Після анексії Криму та під час створення загонів самооборони і облаштування блокпостів надавалася фінансова та гуманітарна допомога.

Пізніше працівники системи підтримали ініціативу правління Споживспілки та обкому профспілки і перерахували одноденний заробіток на підтримку Української Армії. Акція проходила під гаслом "Допомагаючи Армії - ми захищаємо себе".

На території Херсонщини - слава Богу, мир і спокій, але люди розуміють, як сьогодні важко тим, хто в зоні АТО, тому кооператори області приймали участь у зборі для них речей та продуктів харчування.

Крім  того, підприємства і організації постійно відгукувались на потреби Української Армії та Національної гвардії і підтримували їх як коштами, так і гуманітарною допомогою.

На рахунку кожної організації багато корисних справ. Особливі слова подяки заслуговують підприємства облспоживспілки "Центральний ринок" (директор Юсіфов Н.І.о.), "Дніпровський ринок" (директор Устинов О.Є.), кооперативні організації Каховського району (голова правління Каркіна З.Л.), Скадовського району (голова правління Самойленко О.С.), Цюрупинського району (голова правління Мусулевський А.В.), Чаплинського району (в.о. голови правління Адамчук Н.М.).

Лише за минулий рік сума допомоги, яку надали кооператори області Збройним силам України, склала більше 500 тис.грн.

Працівники системи з подарунками виїжджали у військові частини дислоковані не лише на території нашої області, підтримували продуктами харчування воїнів АТО та переселенців.Боротьба за мир і цілісність України ще більше об'єднала кооперативну родину, працівників та пайовиків системи. Дивовижні факти благодійності, любові, співчуття та безкорисливості бачимо ми і в поточному році.

Підприємства і організації перерахували кошти для потреб військових частин та сімей воїнів.

На передодні Великодня - одного із найулюбленіших і найважливіших духовних свят нашого народу правління Споживспілки прийняло рішення про проведення у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі акції "Великодні подарунки для захисників України".

Щоб подарувати захисникам України тепло наших сердець та передати затишок домашнього свята Каховські кондитери випекли Великодневі паски, кооператори інших районів заготовили більше 1000 яєць, а студенти коледжу з любов'ю та ніжністю розмалювали їх. Також колектив та студенти коледжу зібрали кошти і придбали для солдатів солодощі. А ще, бійцям 30 окремої механізованої бригади, студенти направили  листа зі словами подяки. Студентка коледжу Надія Кравченко написала для солдатів вірша "Дякуємо за мужність вашу, молимося за вас...".

Всі подарунки підчас проведення акції були передані колишньому воїну АТО, а з недавніх часів активному волонтеру Володимиру Веденку, який подякував голові правління Споживспілки Валерію Шахунову, директору Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу Людмилі Лімаковій за організацію та проведення такої акції і наголосив, що саме головне для бійців на передовій відчувати турботу і підтримку.


 
Україна розраховує на підтримку США – зустріч Президента з сенатором Портманом
11.04.2015 18:19

Президент Петро Порошенко на зустрічі у Києві з американським сенатором Робом Портманом наголосив на важливості трансатлантичної солідарності для підтримки України, яка зараз відстоює демократичні цінності у протистоянні з агресором.

 

 

«Ми в Україні зараз відстоюємо глобальну безпеку та глобальну демократію. Якщо ми програємо цю битву –програє світова безпека», – заявив Президент.

Президент зазначив, що Україна робить все можливе для виконання Мінських домовленостей і розраховує на підтримку США у тому, щоб забезпечити їх виконання всіма сторонами.

Петро Порошенко особливо відзначив необхідність введення міжнародної місії з підтримання миру, «щоб забезпечити стабільність мирного процесу».

З іншого боку, Президент наголосив на тому, що в Україні зараз борються не лише за те, щоб захистити країну, але й за те, щоб змінити її, «привести її до абсолютно нових цінностей».

Президент подякував сенаторові за його особисту позицію щодо необхідності надання Україні більш активної підтримки.

Сенатор наголосив на тому, що Америка має бути поруч з Україною. Він зазначив, що на нього справили враження зміни, які відбулися в країні за останній рік. Але за рік значно зросли загрози безпеці України.

Роб Портман зазначив, що виступає за те, аби США були більш залучені у забезпечення реалізації Мінських домовленостей.

За словами сенатора, Адміністрація США повинна здійснити кроки не лише у запровадженні програм тренувань для військових, але й у підвищенні обороноздатності української армії.

Роб Портман також відзначив важливість подальшої фінансової підтримки реформ в Україні.

 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 219 из 278
Яндекс.Метрика