СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Самоцветы Таврии
22.06.2014 01:47

Бутузов Олександр Глібович народився 25 червня 1941 р. в м.Херсоні. Закінчив Кримський медичний інститут.Працював заступником головних лікарів обласної та міської лікарень, завідував обласною консультативною поліклінікою. Зараз працює лікарем-психотерапевтом в м.Херсоні.


Член Національної спілки письменників України, делегат V з’їзду письменників України, лауреат обласної літературної премії імені Миколи Куліша

Автор 18 збірок поезій, з яких найбільш вагомі: "Срібне сонце", "Мистецтво самоти", "За холодними річками", "Дивина буття", "Янголи бажань", "Панна Осінь", та російськомовні: "Свет вечерний", "Аллегории бытия", "Город странных совпадений", "Осенняя скрипка".


Пише українською та російською мовами.

Подробнее...
 
Поздоровляємо з Днем медичного працівника
15.06.2014 16:54

Співробітників центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні

Керівники структурних підрозділів центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні: зліва направо Пустовойченко Михайло Миколайович- завідувач мамологічного центру; Колодяжна Наталія Валентинівна- завідувачка відділення ультразвукової діагностики; Лемець Лариса Федорівна- керівник Центру діагностики,Ярошенко Віталій Ігорович- керівник центру моніторингу хірургічної патології щитовидної залози та наднирників: Волченко Ольга Ігорівна- лікар-рентгенолог відділення променевої діагностики

Нарада у керівника Центру діагностики Лемець Л.Ф.

Всім, хто служить медицині,
Від душі хочу сказати
Слово головне «Спасибі»
І здоров'я побажати,
Далі людям допомагайте,
Праця зарахується вам сповна,
Ніколи не сумуйте,
Вам удача лише потрібна!

Редакція газети "Бізнес - Херсон" та вдячні мешканці Херсонської областіИсточникhttp://www.pozdrav.ru/3v-6.shtml

 
На колегії у прокуратурі області обговорено стан додержання вимог кримінального процесуального законодавства та розкриття кримінальних правопорушень
11.06.2014 18:32

У прокуратурі Херсонської області під головуванням прокурора області Богдана Подубинського відбулося розширене спільне засідання колегій прокуратури Херсонської області та Управління МВС України.

У заході взяли участь Начальник УМВС України в області Михайло Фабрін, начальник УСБУ в області Сергій Шевченко, виконувач обов’язків  заступника начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області Сергій Стадник, керівники структурних підрозділів прокуратури області, галузевих служб УМВС України в області, міські, районні та прирівняні до них прокурори.

Під час засідання обговорено стан  додержання вимог кримінального процесуального законодавства, здійснення процесуального керівництва, розкриття кримінальних правопорушень, у тому числі пов’язаних з сепаратизмом, а також вчинених стосовно журналістів та працівників прокуратури.

У своїй доповіді прокурор Херсонської області зазначив, що завдяки вжитим управлінським, організаційним і координаційним заходам  забезпечено додержання вимог кримінального процесуального законодавства, дотримання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні.

Зокрема, за 4 місяці поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення майже 15 тисяч кримінальних правопорушень, досудове розслідування яких забезпечено у розумні строки. Кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, зменшилася на 16%. Високим залишається відсоток розкриття кримінальних правопорушень, розслідуваних органами внутрішніх справ, - майже 56%.

Також виявлено 27 корупційних злочинів, до суду направлено обвинувальні акти у 19 кримінальних провадженнях про корупційні злочини, що перевищує минулорічні показники більш, ніж удвічі.

«Правоохоронними органами області вжито низку заходів щодо протидії сепаратистським та іншим проявам, які загрожують територіальній цілісності та недоторканності держави. Як наслідок, проявів сепаратизму на території області не допущено», - зауважив Богдан Подубинський.

В той же час в роботі правоохоронних органів області існує ряд проблемних питань. Так, рівень облікованих кримінальних правопорушень на 10 тис. населення в області є одним із найбільших в Україні. Турбує ріст злочинів, вчинених раніше судимими особами, а також вчинених у стані алкогольного сп’яніння. У ряді районів недостатньо застосовується інститут укладання угод у кримінальних провадженнях.

Не розшукано 5 корупціонерів, що є одним з найбільших показників у державі, а також 4 осіб, які скоїли злочини у складі злочинних угрупувань. Крім того, не забезпечено належне відшкодування завданих злочинами збитків.

За результатами засідання колегії вирішено, що стан додержання вимог кримінального процесуального законодавства, здійснення процесуального керівництва, розкриття кримінальних правопорушень потребує посилення і активізації. З цією метою прийнято ряд організаційно-практичних заходів, спрямованих на вдосконалення роботи у зазначених напрямах, усунення виявлених недоліків.

 
Президент України Петро Порошенко склав Присягу Українському народу
07.06.2014 19:11

7 червня 2014 р. у Верховній Раді України відбулася церемонія інавгурації Президента України Петра Порошенка.

Урочисте засідання в парламенті розпочалося з Гімну України у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім.Г.Г.Верьовки. Після цього  Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський оголосив офіційні результати виборів Президента України.

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін привів новообраного Президента до Присяги Українському народу, яку Петро Порошенко виголосив поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке  Євангеліє.

Петру Порошенко вручили символи президентської влади - Знак Президента України, Печатку Президента України та Булаву Президента України, а також посвідчення Президента України.

На інавгурації були присутні Президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко,Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський, Федеральний Президент Швейцарської конфедерації, діючий голова ОБСЄ Дідьє Буркхальтер, Президент Федеративної республіки Німеччина Йоахим Гаук, Федеральний Президент Австрійської республіки Гайнц Фішер, Президент Литовської республіки Даля Грібаускайтє, Президент Республіки Албанія Буяр Фаїк Нішані, Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, Президент Республіки Грузія Георгій Маргвелашвілі, Президент Республіки Македонія Георге Іванов, Президент Республіки Молдова Ніколае Тімофті, Президент Румунії Траян Бесеску, Президент Республіки Словенія Борут Пахор, Президент Словацької республіки Іван Гашпарович, Віце-президент США Джозеф Байден, Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер, Прем’єр-міністр Казахстану Карім Масімов, Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, Президент Ради Європи Герман Ван Ромпей, Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньєр,Прем’єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма, Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, екс-Президент Республіки Польща Александер Квасьнєвський , екс-Президент ЄП Пет Кокс, Голова парламенту Азербайджану Октай Асадов, представники іноземних делегацій, дипломатичного корпусу, духовенства та громадськості.

 
Ексклюзивне інтерв’ю
31.05.2014 19:41

Державний радник митної служби III рангу

Начальник Херсонської митниці Міндоходів

Доктор економічних наук

Булюк Віталій Вікторович

За 4 місяці поточного року Херсонською митницею Міндоходів оформлено 965 тис. грн експортних вантажів на загальну фактурну вартість майже 3400,0 млн грн, або понад 350,0 млн дол. США. Херсонські митники спрямували до державного бюджету 8,6 млн грн додаткових коштів

Продукція аграріїв Херсонщини зацікавила споживачів у країнах Європи та Азії: Туреччині, Лівії, Франції, Італії, Ізраїлю, Єгипті, Іспанії, Нідерландах, Марокко, Великобританії та Росії.

Послуги з ремонту суден (пароплавів) користувалися попитом у таких країнах, як Туреччина, Великобританія, Росія.

Найчастіше експорт з Херсонщини відправляли суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності з м.Києва, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Харківської областей. Підприємці оформили 80% вагових показників в зоні діяльності Херсонської митниці Міндоходів.

За 4 місяці поточного року херсонські митники оформили понад 7 тис. митних декларацій в електронному вигляді. До державного бюджету за електронними деклараціями сплачено майже 366 млн грн митних платежів. Це в 1,5 разу більше ніж за аналогічний період 2013 року.

Загальний відсоток митного оформлення в електронному вигляді за січень-квітень 2014 року склав 96%, порівняно з аналогічним періодом минулого року – 67%.

Якісно високий рівень електронного оформлення досягнуто в декларуванні попередніх митних декларацій, це – 100% протягом перших чотирьох місяців, для митних декларацій – 95%.

Вважаю, що використання електронних ВМД наближає митні процедури в Україні до європейських та світових стандартів і значно спрощує провадження зовнішньоекономічної діяльності для сумлінних платників податків, які застосовують засоби електронного цифрового підпису.

Протягом січня-квітня 2014 року 518 платників податків в зоні діяльності Херсонської митниці Міндоходів провели митне оформлення товарів в електронному вигляді, порівняно з минулорічним показником – 406 підприємств. Кількість суб’єктів зовнішньоекономічних відносин, залучених до процедур митного оформлення через Інтернет, зросла в 1,2 разу.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 218 из 261
Яндекс.Метрика