СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Двостороння угода про валютний своп між Національним банком України та Народним банком Китаю
15.05.2015 14:32

Сьогодні, 15 травня 2015 року, під час ХХХІІІ засідання Клубу голів центральних банків країн Центральної Азії, Чорноморського регіону та Балкан у м. Шанхай (КНР) відбулося підписання головами центральних банків України та Китайської Народної Республіки, Валерією Гонтаревою та Чжоу Сяочуанем, Двосторонньої угоди про валютний своп для валют китайський юань/гривня  на суму до 54 млрд. гривень та 15 млрд. китайських юанів.

Нова угода строком на три роки набере чинності з 23 червня 2015 року. Водночас втратить чинність угода між Національним банком України та Народним банком Китаю, укладена у 2012 році.

"Ця угода є надзвичайно важливою для наших країн – стратегічних партнерів та сприятиме економічному розвитку обох держав, – зауважила Валерія Гонтарева. – Кошти, отримані за угодою, можуть бути використані на фінансування торгових операцій та прямих інвестицій між двома країнами". Вона додала, що практичне втілення домовленостей про валютний своп дає змогу зменшити тиск на валютний курс з боку імпортерів та допомагає у стабілізації вітчизняного грошово-кредитного ринку.

Подробнее...
 
Формування тарифів в Україні повинно бути прозорим
13.05.2015 12:15

Такий акцент зробив в.о. очільника Херсонського обласного осередку Аграрної  партії України Олександр Максименко, коментуючи позицію партії стосовно тарифної політики в країні.


« Україна має опиратися на власні ресурси, зокрема власний видобуток газу, - вважає політик: «На сьогодні його собівартість (близько 76 $) та об’єми видобутку (близько 20 млрд метрів кубічних) дозволяють повністю забезпечити потреби житлово-комунального комплексу. Приватний бізнес повинен самостійно шукати дешеві енергоносії та забезпечувати зниження енерговитрат у виробництві. Маємо зробити використання енергоощадних технологій нормою. Сьогодні втрати складають від 15 до 35 % на шляху від енергогенеруючих компаній до споживача. Це є джерело зменшення витрат коштів» - підкреслив О.Максименко.


Першочерговими кроками, на думку в.о. керівника облорганізації АПУ мали б статинаступні кроки:


По перше, провадження належного обліку тепла, газу, води. Для цього за кошт монополістів, які постачають послуги необхідно встановити лічильники у кожному будинку. Тоді отримаємо реальний облік тепла, води, газу, який споживається і який втрачається. По-друге, впровадження безвідсоткових кредитних програм на утеплення, встановлення сучасних опалювальних систем.


Крім того, треба збільшити використання біомаси у промисловості та побуті. Сьогодні Україна переробляє лише 500 тис.тонн біомаси у теплову енергію. Сусідня Польща — близько 23 млн.тонн. Це дозволяє значною мірою зменшити залежність від імпортних енергоносіїв.


Також Аграрна Партія наголошує на необхідності запровадити прозоре формування тарифів. Споживач має платити лише за надані послуги. Наприклад, на сьогодні вартість електроенергії зросла у 2,7 разів, проте споживачі не мають чіткої інформації, яким чином сформовані ці тарифи.


«В Україні має бути сформовано прозорий енергетичний ринок, щоб було зрозуміло, звідки береться вартість газу, зокрема скільки у структурі вартості є імпортного, а скільки українського газу»,- наголосив Олександр Максименко.

 
Прздравляем с Днем Рождения!
11.05.2015 20:01

Ларису Лемец-руководителя центра диагностики Херсонской областной клинической больницы

Пусть счастьем полон будет Ваш дом,
И удача, надежда поселятся в нем.
Пусть пациенты будут здоровы
Только от Вашего доброго слова.
И пусть в День рождения вашего
Не будет никого не свете краше Вас.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Президент: В нашем календаре 9 мая всегда будет красным – Днем Победы, памяти и примирения
09.05.2015 22:22

В день 70-й годовщины Победы над нацизмом в Европе в присутствии Президента, ветеранов, воинов АТО пятьсот военных отдельного полка Президента Украины и 101-й отдельной бригады охраны Генерального штаба Вооруженных Сил принесли присягу на верность Украинскому народу. Торжественная церемония состоялась на площади перед Национальным музеем истории Великой Отечественной войны.

Глава государства поздравил присутствующих молодых воинов и ветеранов с Днем Победы. «В нашем украинском календаре 9 мая, День Победы всегда будет красным, – как эти маки, символизирующие память о всех погибших», – отметил, обращаясь к присутствующим, Президент. Но, подчеркнул Глава государства, «мы больше никогда не будем праздновать этот день по российскому сценарию, который предусматривает хладнокровное использование Дня Победы для апологии экспансионистской политики в отношении соседей, для удержания их в своей орбите, для возрождения империи».

По словам Президента, сейчас, после Революции достоинства, на фоне российской агрессии, которая большинству украинцев раскрыла, наконец, глаза на настоящую стратегию наших соседей относительно Украины, – возникли условия для того, чтобы День Победы отмечать в нашей собственной украинской системе координат.

Глава государства сообщил о начале новой традиции. 8 мая в Украине впервые на государственном уровне вместе со всеми европейскими странами отметили День памяти и примирения. «Чтобы не забывать о жертвах той страшной войны, в которой погибло более полусотни миллионов людей во всех странах мира. Из которых почти каждый пятый, к сожалению, - из Украины», – сказал Президент.

Одним из символов такого примирения Глава государства назвал торжественное заседание Верховной Рады, в котором участвовали и ветераны Красной армии, и ветераны УПА. «И знаете, кто их больше всего объединил? Присутствующие в том же сессионном зале внуки и правнуки – украинские воины, обеспечивающие существование нашего государства, защищая его от российской агрессии. Так же, как деды и прадеды защищали его в годы Второй мировой», – подчеркнул Петр Порошенко.

Президент особо отметил вклад в Победу УПА. «При очевидной ведущей роли Красной армии, украинских фронтов и советских партизанских объединений, внутри Украины второй фронт борьбы с фашистскими оккупантами открыла Украинская повстанческая армия. Она, опережая время, уже тогда видела Украину независимым государством», – подчеркнул Петр Порошенко.

Подробнее...
 
На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок
05.05.2015 17:24

На виконання рішення суду державі повернуто незаконно відчужене майно профспілок

30-04-2015, 15:02

Постановою Одеського апеляційного господарського суду задоволено позов прокурора Скадовсьткого району в інтересах держави в особі Фонду Державного майна України до ряду суб’єктів підприємницької діяльності про визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме об’єктів нерухомості туристичної бази «Чорномор», розташованих в смт. Лазурне.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 218 из 278
Яндекс.Метрика