СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Херсон нарешті отримає кредит на закупівлю 50 тролейбусів

 
Председатель ОГА представил систему предоставления админуслуг на Херсонщине

 
Засідання комітету жінок-підприємиць відбулося у Херсоні (Відео)

 
Скадовский порт уйдёт с молотка

 
Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

 

 
Директор херсонського КП «Гарантія» спростував чутки щодо стерилізації безпритульних тварин

 
Глава Херсонской ОГА провел презентацию Скадовского порта в Турции

 
Херсонські аудитори: результати діяльності і заходи впливу

 
Начальник обласного главку поліції відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

 
Херсонська державна морська академія провела День відкритих дверей для абітурієнтів

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Поздравление председателя областной государственной администрации Андрея Путилова с Днем Святой Троицы
02.06.2015 01:50

Уважаемые жители Херсонщины!
Поздравляю вас с большим религиозным праздником - Днем Святой Троицы, который символизирует единство Бога Отца, Бога Сына и Бога Духа Святого.
Традиционно христиане в этот день украшают свои дома молодым зеленым зельем, а затем используют его как оберег. Наши души и сердца наполняются миром и благодатью Божией, искренностью и всепрощением, и каждый из нас пытается дарить внимание и душевное тепло своим родным и близким.
В этот светлый и радостный день пусть Господь подарит надежду на достойное будущее, поможет в осуществлении светлых замыслов, защищает от жизненных неурядиц, пошлет долгожданный мир, согласие и добро нашей родной Украины!
С уважением
Председатель Херсонской областной
государственной администрации А.Путилов
 
Брифінг виконувача обов’язків прокурора Херсонської області Сергія Попова
26.05.2015 20:43

Шановні представники засобів масової інформації !

Упродовж 4 місяців цього року органами прокуратури області здійснено системні заходи з метою належної реалізації покладених на органи прокуратури функцій і завдань.

Завдяки вжитим разом з іншими правоохоронними органами заходам вдалося досягти певних позитивних змін у динаміці та структурі злочинності.

Так, на чверть зменшилася кількість особливо тяжких кримінальних правопорушень. Їх частка склала 1,4% і є значно нижчою, ніж у державі (4,3%).

Кількість кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи зменшено на 17%, квартирних крадіжок – на 40%, грабежів – на 3%, шахрайств – на 7,2%.

Меншою є загальна кількість і питома вага (з 2,9% торік до 2,3%) кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми та за їх участю.

Більш ніж на 40% скоротилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння.

Вищою, ніж у державі, є питома вага правопорушень, провадження в яких скеровано до суду (32% до всіх облікованих у поточному році, у державі – 22,3%).

Відсоток розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами досудового розслідування становить 49,6% і є одним з найвищих показників в Україні.

Прийнято остаточні процесуальні рішення у понад 40% розслідуваних кримінальних проваджень (у державі – 31%).

Більшою, ніж у середньому по державі, є питома вага обвинувальних актів, направлених до суду з угодами про примирення (10,1% проти 8,1% у державі).

* * *


Правоохоронцями виявлено 16 тяжких та особливо тяжких корупційних злочинів.

Накладено арешт на майно підозрюваних у вчиненні корупційних злочинів загальною вартістю 14 млн. 276 тис. грн. (перше місце в державі).

У зв’язку з притягненням до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення 1 особу звільнено з посади (загалом по державі – 10).

Також за вчинення корупційних проступків притягнуто до відповідальності 2 державних службовців, яких звільнено з посад ще до розгляду адміністративних справ по суті.

* * *

Поточного року до суду направлено 2 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях відносно 6 членів злочинних угруповань.

Окрім цього, знешкоджено організовану групу у складі 3 осіб, які упродовж липня-серпня 2014 року здійснювали крадіжки металевих конструкцій з території будівельного майданчику мостового переходу у м. Херсоні, а 29.08.2014 вчинили розбійний напад і вбили охоронця вказаного майданчику.

У закінчених кримінальних провадженнях указаної категорії відшкодовано 15% заподіяних збитків - проти жодної гривні торік. Накладено арешт на майно підозрюваних вартістю 443 тис. гривень.

* * *

Підвищено ефективність представницької діяльності.

Органами прокуратури області заявлено позови на суму понад 220 млн. грн., що уп’ятеро більше ніж торік.

Судами задоволено 241 позов на суму 204 млн. грн., що у 9 разів більше ніж у минулому році. Добровільно відшкодовано за закритими справами 281 тис. грн., передано на примусове виконання рішення суду на суму понад 12 млн. грн.

За наслідками представницької діяльності розпочато 33 кримінальні провадження.

В апеляційному та касаційному порядку оскаржено 35 рішень суду, за результатами здійснення моніторингу - 21 рішення.

* * *

На захист майнових прав дітей пред’явлено 40 позовів на суму понад 400 тис. грн., з яких розглянуто та задоволено 25 на суму майже 300 тис. грн., забезпечено участь у розгляді судами 117 справ.

У судовому  порядку заходами представницького характеру поновлено права майже 130 дітей. Реально виконано рішень суду на суму 270 тис. грн. або 94 %.

Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів зменшився рівень підліткової злочинності на 15% (з 66 до 56). Також на 10% зменшилась кількість неповнолітніх, які брали участь у вчиненні злочинів (з 49 до 44 осіб).

Продовжено роботу щодо гуманізації кримінального судочинства стосовно неповнолітніх - до суду направлено 14 клопотань про звільнення їх від кримінальної відповідальності, що є найбільшим показником по державі.

* * *

У сфері нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів органами прокуратури забезпечено виконання вироків суду стосовно 30 осіб, засуджених до штрафу. За ініціативою прокурорів засудженими сплачено штрафу на суму понад 25 тис. грн., а щодо 15 осіб замінено цей вид кримінального покарання на інший (громадські та виправні).

За результатами розгляду 121 документа реагування у цій сфері до дисциплінарної відповідальності притягнуто 128 посадових осіб, із штрафних приміщень виправних колоній звільнено 7 незаконно утримуваних осіб.

Крім цього розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення  у березні-квітні 2015 року посадовими особами одного з комунальних підприємств міста Херсон бюджетних коштів (на суму близько 10 тис. грн.) при виконанні робіт з благоустрою міста громадянами, яким застосовано адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

* * *

За 4 місяці 2015 року органами прокуратури області вирішено 2403 звернення громадян і юридичних осіб, з них 83 – задоволено.

На особистому прийомі прийнято 1697 звернень, з них 18% – особисто керівником прокуратури.

* * *

Також хочу поінформувати вас про виконання прокуратурою області вимог Закону України «Про очищення влади».

Так, на цей час за поданнями прокурора області з органів прокуратури області звільнено 3-ох заступників прокурора області, на яких розповсюджується заборона, передбачена ч.3 ст.1 Закону.

На виконання цього Закону та розпорядження Генерального прокурора України розпочато перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч.ч.3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади» стосовно заступників прокурорів районної ланки, посадових і службових осіб апарату прокуратури області, міських, районних і міжрайонних прокуратур.

* * *

Передбачаю наявність питань щодо не реагування органів прокуратури області на можливі порушення вимог законодавства.

Багато таких нарікань висловлюється засобами масової інформації без урахування законодавчих змін щодо компетенції органів прокуратури, які відбулися.

Тому хочу звернути вашу увагу на наступне.

На підставі п.5 ч.1 ст.121 Конституції України на органи прокуратури покладено, зокрема, нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами.

Подробнее...
 
Цюрупинський район отримав нового очільника
25.05.2015 21:35

Новини районів > Херсон

Сьогодні, 25 травня, громаді Цюрупинського району представлено новопризначеного голову райдержадміністрації Миколу Райтаровського.

«Дуже важлива ділянка роботи дісталась Миколі Анатолійовичу. Це район із надзвичайно багатими ресурсами та з великим потенціалом», - зазначив Андрій  Путілов під час представлення нового керівника Цюрупинського району.

Очільник області  поставив перед Миколою Райтаровським перші завдання, зокрема: зустріч, реабілітація демобілізованих, контроль над  ситуацією з незаконним вивезенням піску та вирубкою лісу. 


«Знаю, що Микола Райтаровський ніколи не йшов на повідку колишньої влади, завжди діяв по совісті. Тому довіряю вам вести Цюрупинськ до європейського майбутнього. Працюйте для людей, для народу»,  – наголосив Андрій Путілов.

В свою чергу, Райтаровський подякував за довіру, та пообіцяв докласти максимальних зусиль для того, щоб не підвести жителів рідного краю та подякував керівництву облдержадміністрації за підтримку.

«Сподіваюсь на підтримку громадськості, справжніх патріотів. Разом, ми зможемо плідно працювати на благо району. Звичайно, для мене одним з пріоритетних питань  є підтримка військових», - відзначив Микола Райтаровський.

Привітала Миколу Райтаровського і голова райради Лариса Снігур, побажавши йому наснаги,  спільних та синхронних дій із громадою.


 

 

 
На Херсонщині призначено всіх голів райдержадміністрацій
25.05.2015 21:33

Новини районів > Херсон

«Сьогодні ми ставимо крапку в кадрових призначеннях - керівництво райдержадміністрацій повністю сформоване»,  – зазначив очільник облдержадміністрації Андрій Путілов, привітавши з призначенням на посаду нового голову Бериславської райдержадміністрації Максима Приходька.


Б
ериславщина останньою отримала свого очільника, але не дивлячись на це, Андрій Путілов впевнений, що новопризначений голова зробить все, щоб підняти Бериславський район на новий рівень за найкоротший термін. 

Він закликав всю громаду контролювати владу, допомагати їй та приділяти особливу увагу демобілізованим.

У свою чергу, Максим Приходько наголосив, що Бериславщина - трудолюбивий, багатий ресурсами район.  «Проблеми є, але працею та наполегливістю все можна подолати», - підкреслив керівник району.

Привітала нового очільника райдержадміністрації  також Наталя Стадник, заступник голови Бериславської районної ради.

Також у ході зустрічі обговорили процеси децентралізаціїї району. Так, за добровільним рішенням громади,  Бериславський район пропонується поділити на три об’єднані громади.

 

 
Ипотечные кредиты. Эксклюзивное интервью с адвокатом Евгением Берестовым
25.05.2015 21:15


На підставі вивчення та аналізу матеріалів кредитних Договорів встановлено, що у 95 % укладених кредитних договорів є відсутніми встановлені імперативними вимогами діючого законодавства України обов’язкові умови, які необхідні для їх укладення, а саме: Відсутня згода за всіма іншими істотними умовами кредитного правочину, зокрема в порушення вимог частини 3 пункту 4 ст.11 ЗУ «Про захист прав споживачів», ч.1 ст.6 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», та ст.2 ЗУ «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечними боргом і іпотечними сертифікатами».

Так зокрема, Банки у кредитних договорах:

-              Не визначають та не наводять належно, детальний розпис сукупної вартості кредиту для споживача (у процентному  значенні та грошовому виразі) з урахуванням відсоткової ставки за кредитом та вартості всіх послуг (реєстратора, нотаріуса, страховика, оцінювача тощо), пов'язаних з одержанням, обслуговуванням, погашенням кредиту та укладенням договору про надання споживчого кредиту;

-              Не встановлюють в умовах надання кредиту зокрема, застереження про можливе настання валютних ризиків для Позичальника та наслідків такого зростання;

-              Річна відсоткова ставка за кредитом визначена неналежним чином та не відповідає дійсній (фактичній);

-              Не визначає, не встановлює та не розкриває необхідні (згідно вимоги Закону) обов’язкові умови, щодо основних економічних і правових вимог виникнення іпотечного боргу, шляхом оприлюднення їх у письмовій формі, іще до укладення такого кредитного правочину, забезпеченого іпотекою.

-              Не визначає та не встановлює порядок дострокового виконання основного зобов'язання у разі неплатоспроможності боржника або невиконання боржником своїх зобов'язань за договором про іпотечний борг та юридичні наслідки цього невиконання;

-              Не визначає та не встановлює право боржника попереджати кредитодавця про можливе невиконання основного зобов'язання;

-              Не зазначає реквізити ліцензії та/або свідоцтва Банка про внесення кредитодавця до Державного реєстру фінансових установ чи Державного реєстру банків;

-              Не визначає та не встановлює положення про інфляційне застереження (яким є: обумовлений  сторонами договору про іпотечний борг спосіб збереження реальної вартості грошових вимог та доходів кредитодавця, яке має забезпечувати індексацію  платежів  за  договором  про іпотечний борг при сплаті основного зобов'язання), а також не узгодив та не встановив домовленості про розрахунки індексації;.

А оскільки, всі вище вказані обов'язкові відомості та необхідні дані, не зазначаються Банками в кредитних договорах, і докази про те, що ті відомості і дані, які підлягали розкриттю та офіційному оприлюдненню (згідно вимог коментованого вище Закону), не були офіційно оприлюднені, та докази про це є відсутніми. Відтак, вище наведене свідчить, що Сторонами кредитного договору - не було досягнуто в належній формі згоди з усіх істотних умов договору, а Банками не виконується всіх, вище зазначених норм і вимог Закону. А отже, в такому разі Позичальнику немає підстав вважати, що кредитний договір відповідає вимогам чинного законодавства України.

Статтею 638 ЦК визначено, що договір вважається укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. Кредитний договір є неукладеним (не відбувся), коли сторони в належній формі не досягли згоди щодо хоча б однієї його істотної умови, передбаченої законодавцем.

Обращаться по электронной почте: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 216 из 278
Яндекс.Метрика