СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 
Де у Херсоні можна одягнутись безкоштовно?


У Херсоні продовжує працювати Банк одягу! Завдяки спільному проекту Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" та Благодійного фонду "Мангуст" вже 2 роки херсонці, які потребують соціальної підтримки, можуть безкоштовно обрати одяг для себе та своєї родини.

Незабаром початок навчального року. Встигніть, за потреби, підібрати речі дитині. Будь ласка, не соромтесь, звертайтесь за детальнішою інформацією телефоном 095-898-1000.

 
Підприємці Херсонщини побоюються пільгових кредитів

Програму розвитку зеленого туризму затвердила Херсонська обласна рада.

Під будівництво десяти екосадиб для гостей краю з місцевого бюджету готові надати по 50 тисяч гривень. Та оскільки це не спонсорська пожертва, а довгостроковий цільовий кредит під три відсотки річних, підприємці із заявками про позику сюди не поспішають, либонь, не впевнені, що вона окупиться.

Замість того щоб будувати такі садиби в кредит, хоч який би він пільговий не був, місцеві жителі вважають за краще не влізати в борги, а своїм коштом облаштовувати для приймання туристів старенькі сільські хати чи дачі — «дешево та сердито», ще й колоритно.

 
На Херсонщині здійснюють діяльність майже шість тисяч неприбуткових організацій

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.08.2019 в області здійснюють діяльність 5634 неприбуткові організації, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, з них 73 зареєстровані платниками ПДВ.

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:

• утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

• установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників у розумінні Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV зі змінами та доповненнями), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (дана вимога не поширюється на бюджетні установи);

 
Херсонская государственная морская академия и Морской университет Констанцы стали партнерами

Сегодня, 29 июля, был подписан договор о сотрудничестве между Херсонской государственной морской академией и Морским университетом г.Констанца (Румыния).

Таким образом, морская альма-матер из портового города Румыния, в сегменте сотрудничества между морскими академиями и университетами разных стран, официально стала партнером международного проекта создания коридора эффективного сотрудничества, инициированного на площадках Балтийско-Черноморского экономического форума.

 
Херсонская больница имени Лучанского получила нового директора

В Херсонском горсовете прошел конкурс на должность Генерального директора коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская городская клиническая больница имени Лучанского». На пост руководителя претендовал только и.о. директора Владимир Ларионов. Других кандидатур не было.

Конкурсная комиссия городского совета единогласно решила, что Ларионов полностью соответствует требованиям и является победителем конкурса.

 
В Украине эпидемия сколиоза

В Украине наблюдается пугающая статистика детского сколиоза. Последние исследования указывают на стремительный рост проблем с позвоночником у детей младшей возрастной группы по всему миру. Однако в некоторых странах ситуация особенно плачевная.

По результатам трехлетнего исследования, проводившегося на территории десяти стран Восточной Европы, наихудшая ситуация со сколиозом зафиксирована в Украине. Здесь проблемы со спиной ортопеды обнаружили у 23% детей (при этом более трети обследованных нуждаются в специализированных методиках лечения). Не лучше ситуация в РФ и Молдавии – здесь проблемы наблюдаются у 21% детей. Наименьшее число больных детей зафиксировано в Словакии – 14%. Среднемировой уровень находится на отметке 15-17%, хотя еще в прошлом десятилетии не превышал отметки 15%.

 
День голосування на Херсонщині

За результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області ми можемо констатувати, що вибори у  п'яти одномандатних округах відбулись на основі конкурентності та змагальності.
Передвиборча кампанія в останні два тижня  перед днем голосування набула вже конфліктної форми, що проявлялось в   підпалі автівок, масовим поширенням чорного піару, включаючи позови в суд та заявикандидатів  один  на одного в поліцію тощо.Так, напередодні дня голосування політики вдалися й до недобросовісних методів. У 184-ому окрузі було зафіксовано масове розповсюдження газет з чорним піаром проти кандидата Ігоря Колихаєва, у 185-ому - проти Вегандза Мясникяна, причому з ознаками етнічної дискримінації.

 
Вытаємо з Днем народження

Семенчева Андрія Ігоревича - головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень суду в Херсонській області і Атономної республіці Крим.

В роботі тільки успіх і натхнення,
В житті кохання й теплота,
Щоб не було у вас безсоння,
Завжди щоб усміхалися вуста!

Редакція газети "Бізнес-Херсон"

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Выступление Премьер-министра Украины Арсения Яценюка в Верховной Раде 27 марта 2014 года
27.03.2014 21:17

Ми всі повинні усвідомити, в якому стані перебуває країна і що треба невідкладно робити для того, аби врятувати Україну від банкрутства. Я саме на цьому хочу наполягти: країна перебуває на межі економічного і фінансового банкрутства.

Отже, перша цифра, що пропонується до уваги українського народу, який повинен запитати в урядів з 2010 по 2014 р., це цифра загального фіскального розриву. Іншими словами, скільки не вистачає в країні коштів у 2014 р. Я хотів би, щоб персонально Партія регіонів зараз почула про те, до чого довели країну за останні чотири роки. Загальний обсяг фіскального розриву, або тих коштів, яких не вистачає на виживання країні, складає 289 млрд. грн. Вдумайтесь, у країні немає 289 млрд. грн. на те, щоб покрити дефіцит!

З чого складається ця цифра?

Перше – це загальна цифра дефіциту державного бюджету 2014 р., яка складає 71,6 млрд. грн.

Друге – це так звані "надуті" доходи державного бюджету України, які пропонувалися Урядом Азарова і які неможливо виконати, оскільки були неадекватні макроекономічні показники: країна падала, а вони показували, що в економіці буде ріст; промисловість скорочувалась, а вони показували, що вона росте. Загальна сума таких коштів – 34 млрд. грн.

Третє – це втрати соціальних фондів через неправильно пораховану макроекономічну базу – 2,9 млрд. грн.

Четверте. Ми зустрічалися з мерами міст, і вони поставили питання, де їхні гроші. Доповідаю: гроші територіальних громад в 2014 році фактично на нульовому показнику, оскільки в минулому році гроші територіальних громад із спецфондів були вкрадені урядом Азарова-Януковича. Такий обсяг коштів на єдиному казначейському рахунку, який відсутній, складає 79,8 млрд. грн.

Третє – це так звані проблеми з адміністрування податків. Йдеться про дві цифри. Перша цифра – переплачені податки і збори, а саме податок на прибуток. Щоб ви знали, що українські компанії заплатили на два роки наперед податок на прибуток в загальній сумі 37,3 млрд. грн. Другий блок – той, який стосується невідшкодованого податку на додану вартість. В українських компаній відібрали оборотні кошти і не відшкодували податку на додану вартість на 21,6 млрд. грн.

Окремо хочу зазначити, що в судах знаходяться судові справи на додаткове стягнення з державного бюджету України ще близько 30 млрд. грн. податку на додану вартість. Значна частина цих коштів була фіктивним ПДВ, і це була одна із схем розкрадання коштів з бюджету, коли фіктивні фірми подавали до Податкової адміністрації декларації на відшкодування податку на додану вартість, який ніхто і ніколи не платив.

Наступне – це проблеми НАК „Нафтогаз України". Ми розрахували проблеми "Нафтогазу" з точки зору того, що з 1 квітня ціна на газ Російською Федерацією буде встановлена 480 дол. за 1 тис. кубометрів. Фактично буде подвоєно вартість ціни на природний газ, який поставляється з Російської Федерації.

Загальний обсяг поточного дефіциту НАК „Нафтогаз України" буде складати 33,4 млрд. грн. Далі 9,2 млрд. грн. – це ті кошти, які залишилися від так званої незбалансованості місцевих бюджетів. Їх можна поділити на три блоки, це 5,2 млрд. – незбалансовані місцеві бюджети, 2,3 – це обслуговування державного боргу, пов'язане з девальвацією національної грошової одиниці, 1,7 млрд. – це компенсація тарифів на тепло.

Таким чином, загалом у 2014 р. в країні не вистачає 289 млрд. грн., що практично тотожне сумі державного бюджету на поточний рік. Не вистачає такої ж суми, як і всі доходи і збори, які будуть відбуватися в 2014 р.

Якщо таке відбувається з будь-якою компанією, з будь-якою юридичною особою, то це означає, що така юридична особа повинна оголошувати про своє банкрутство. Український Уряд не допустить банкрутства країни. І саме з цим пакетом ми прийшли до Парламенту, щоб цей пакет дуже непопулярних, дуже складних, жорстких реформ, які треба було робити не вчора і не позавчора, а протягом останніх 20 років, зараз пропонується Верховній Раді України.

Чи ідеальний цей законопроект? Звичайно, що не ідеальний. Як можна придумати ідеальний закон, коли 300 млрд. грн. просто немає звідки взяти, коли за три роки в офшорні зони вивели 70 млрд. дол? Але це ті речі і ті кроки, які Україна зобов’язана зробити в поточному році для того, щоб у 2015 і 2016 роках відновилося поступове економічне зростання.

Розпочну з перерахованих макроекономічних показників.

Ми говорили і будемо говорити виключно правду. Так, як щойно я вам доповів про реальну суму діри в бюджеті України, так само хочу чітко зазначити, які макроекономічні показники ми прогнозуємо на поточний рік.

Перше. Ми прогнозуємо падіння ВВП на 3%. І це буде тільки в тому випадку, якщо ми приймемо пакет, внесений Урядом. Якщо дані закони не будуть прийняті, ми прогнозуємо дефолт і ми прогнозуємо мінус 10% ВВП.

Друге – ми реально оцінюємо ситуацію щодо інфляції. У поточному році рівень інфляції буде складати від 12 до 14% залежно від того, яким чином ми стабілізуємо валютнообмінний курс і який ефект будуть мати підняття адміністративних цін в українській економіці.

Третє – ми вбачаємо, що у нас є при макроекономічному прогнозуванні основні ризики. Перший ризик – так званий енергетичний. При підвищенні цін на газ вдвічі, це буде мати дуже складні наслідки для всієї української економіки і для українського населення. Така плата за українську незалежність – це подвоєння Росією тарифу на енергоносії.

Друге – ми прогнозуємо, що Російська Федерація протягом поточного року також буде закривати обсяги двосторонньої торгівлі. І це може мати додатковий негативний ефект в розмірі мінус 1% росту ВВП.

Четверте – все буде залежати від того, як швидко і оперативно український Парламент підтримає ініціативи, які внесені Урядом. Якщо сьогодні ми проголосуємо ці ініціативи, то це означає, що протягом місяця в Україну прийдуть засоби для стабілізації макрофінансової ситуації, я кажу про кредити МВФ, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку розвитку і реконструкції і Світового банку.

Окремо хотів би виділити з цієї макрофінансової картини три ключові державні монополії, які також знаходяться в фактичному неплатоспроможному стані. Як вже зазначав, дефіцит НАК „НафтогазУкраїни” у поточному році 33,4 млрд. Проте загальні борги НАК "Нафтогаз України", крім 33 млрд., перед кредиторами складають суму 7,7 млрд. дол. США станом на сьогоднішній день. Майже 85 млрд. грн.

Друге. Така компанія, як Укравтодор, залучила і не повернула загалом 37 млрд. грн.

Третє. Така компанія, як Укрзалізниця, взяла кредити і не повернула – додатково 24 млрд.

Подробнее...
 
Колективу прокуратури представлено прокурора Херсонської області Богдана Подубинського
27.03.2014 21:14

Сьогодні, 25 березня, заступник Генерального прокурора України Микола Банчук представив колективу прокуратури Херсонської області нового керівника – Богдана Подубинського.

У своєму виступі Микола Банчук окреслив головні завдання органів прокуратури регіону. Головним для працівників прокуратури Херсонської області залишається ствердження в регіоні принципів верховенства права та справедливості. Заступник Генерального прокурора України відзначив, що єдиний вірний шлях у протидії злочинності та корупції, збереженні стабільності в області – це плідна взаємодія органів влади, правоохоронців та суддівського корпусу. «Одним з найважливіших завдань органів прокуратури зараз є повернення довіри громадян», - зауважив Микола Банчук. Він висловив впевненість, що цілеспрямованість, професіоналізм, організаторські здібності Богдана Подубинського дозволять йому гідно виконувати свої обов’язки.

В свою чергу новопризначений прокурор Херсонської області зазначив, що усвідомлює відповідальність, покладену на нього Генеральною прокуратурою України та суспільством, та зробить все можливе, щоб виправдати довіру.

Довідково:

Богдан Подубинський має стаж роботи в органах прокуратури України майже 25 років. Він пройшов шлях від слідчого прокуратури Стрийського району до заступника прокурора Львівської області.

 
Подяка Миколи Васильовича Банчука
23.03.2014 15:21

Дякую за поздоровлення. Зроблю все можливе й неможливе для відстоювання конституційних надбань українського народу,  укріплення законності в єдиній, суверенній Україні.

 

 

Заступник Генерального прокурора України Микола Васильович Банчук

 
Поздоровлення Миколи Васильовича Банчука
16.03.2014 17:23

25 лютого 2014 року заступником Генерального прокурора призначено досвідченого працівника органів прокуратури – Миколу Банчука.

Розпочавши  свою трудову діяльність у 1980 році на посаді слідчого районної прокуратури, Микола Васильович пройшов шлях до прокурора обласного центру, а згодом й до заступника прокурора міста Києва. У січні 2000 року він очолив прокуратуру Херсонської області. З перших днів роботи Микола Банчук показав себе непримиримим борцем із злочинністю та корупцією. Завдяки його зусиллям на Херсонщині вдалося створити колектив висококваліфікованих прокурорсько-слідчих працівників, укріпити позиції прокуратури як державного інституту, покликаного здійснювати нагляд за дотриманням Закону. Микола Васильович також зарекомендував себе як далекоглядну людину: за його грамотного та виваженого керівництва до прокуратури області прийшло нове покоління молодих талановитих працівників, багато з яких працює й сьогодні. Нажаль, не дивлячись на вагомі успіхи, у 2004 році Микола Банчук був вимушений піти з органів прокуратури.

Однак правоохоронній системі Україні необхідні такі досвідчені та принципові працівники. У 2010 році Микола Васильович повернувся на роботу до прокуратури, а нещодавно його професійні здобутки були справедливо оцінені призначенням на посаду заступника Генерального прокурора України.

Газета «Бізнес Херсон» та колеги-однодумці вітають Миколу Васильовича Банчука та бажають йому міцного здоров’я, мужності й наполегливості у справі відстоювання конституційних надбань українського народу, нових звершень на шляху укріплення законності в єдиній, суверенній Україні.

 
Поздравляем с Днем Рождения!
23.02.2015 03:00

Поздравляем Максименко Александра Павловича с Днем Рождения!

Пусть покорятся новые вершины,
Ведут к успеху новые пути,
Любые цели будут достижимы
И ждёт побед немало впереди.

Пусть каждый день удача помогает,
Храня благополучие семьи,
А близкие вниманием окружают
И теплотой заботы и любви!

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 214 из 253
Яндекс.Метрика