СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Прокурор області проведе особистий прийом громадян
06.10.2014 15:00

Прокурор області проведе особистий прийом громадянУ зв’язку з віддаленістю окремих населених пунктів від обласного центру та неспроможністю громадян через матеріальний чи фізичний стан звернутися за захистом своїх прав, прокурором області затверджено графік прийому громадян за місцем проживання.

Відповідно до графіку, керівництвом прокуратури області систематично проводяться особисті прийоми за місцем проживання громадян.

Зокрема, такий прийом 09.10.2014 року проведе прокурор Херсонської області Богдан Подубинський з 10.00 до 13.00 у прокуратурі Горностаївського району.

Керівництвом прокуратури області планується проведення таких виїзних прийомів в подальшому в інших районах області.


Прес-служба прокуратури Херсонської області
http://pho.gov.ua/novini-ta-publkacyi/nformacya-prokuraturi-oblast

 
За новими правилами херсонські митники оформили 712 декларацій
06.10.2014 14:53

За новими правилами херсонські митники оформили 712 декларацій 
06.10.2014 - Головне управління Міндоходів у Херсонській області


Як повідомив начальник Херсонської митниці Міндоходів Віталій Булюк, тільки за шість днів з початку введення в дію Закон України від 12 серпня 2014 року №1636-VII “Про створення вільної економічної зони Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованої території України" херсонські митники вже оформили 712 митних декларацій та створили всі умови для уникнення черг на кордоні материкової частини України з АР Крим для проведення вчасного пропуску автотранспорту.

За цей період в тимчасових зонах митного контролю на адміністративному кордоні з АР Крим «Чонгар», «Ставки», «Каїрка» митники здійснили пропуск понад 12,2 тисяч транспортних засобів в обох напрямках руху транспорту на митну територію України ( в тому числі близько 3,5 тисяч вантажних автомобілів, майже 8,3 тисяч власних автівок та понад 470 автобусів).

Довідково: З набранням чинності 27.09.2014 року (далі ЗУ№ 1636-VII) встановлюється правовий режим економічної діяльності фізичних та юридичних осіб, в тому числі особливий порядок застосування норм регуляторного, податкового та митного законодавства України, а також особливий режим внутрішньої і зовнішньої міграції фізичних осіб.

http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark

 
На Херсонщині надано в оренду 97,27 тис. га ріллі із земель державної власності (землі запасу та резервного фонду)
06.10.2014 14:46

На сьогодні у Херсонській області надано в оренду 97,27 тис. га ріллі із земель запасу та резервного фонду відповідно до 1811 договорів оренди землі. При цьому громадяни орендують 33,522 тис. га (1001 договорів), фермери – 23,705 тис. га (419 договорів) і підприємства – 40,041 тис. га (391 договорів).


Відповідно укладених договорів оренди землі в місцеві бюджети до кінця року надійде 37,154 млн гривень. На сьогодні орендарями вже сплачено 22,826 млн гривень або 61,4% від загального обсягу орендної плати. В середньому кожний гектар ріллі поповнить бюджет місцевої ради на 370 гривень.

http://www.oda.kherson.ua/ua/news

 
Пути урегулирования конфликта в Украине обсудят эксперты из Германии, Украины, Австрии и Великобритании
01.10.2014 16:20

Прес-служба

громадської організації

«Німецько-Український Форум»

guf.in.vienna@gmail.com

http://www.d-u-forum.de

На круглому столі провідні експерти з Німеччини, України, Австрії і Великої Британії обговорять шляхи врегулювання конфлікту в Україні

БЕРЛІН, 30 вересня 2014 року. Першого жовтня у Відні під час круглого столу «Україна в Європі: мир і розвиток» більш 150 впливових політиків і експертів з Німеччини, України, Австрії і Великої Британії обговорять шляхи врегулювання військового конфлікту в Україні, сформулюють конкретні пропозиції для проведення реформ у політичній та економічній системах України для недопущення виникнення подібних конфліктів у майбутньому.

Організатором форуму є громадська організація «Німецько-Український Форум», яка з 1999 року активно сприяє розвитку громадських, політичних та економічних відносин між Німеччиною та Україною. «Україна в Європі: мир і розвиток» ­­­ перший круглий стіл в серії зустрічей високого рівня. Круглий стіл проводиться з ініціативи голови «Німецько-Українського Форуму» Райнера Лінднера і депутата німецького парламенту, голови Німецько-української парламентської групи Карла-Георга Вельманна. Модератором першого круглого столу є федеральний міністр оборони Німеччини у відставці, професор Руперт Шольц провідний експерт з конституційного права в Німеччині.

«З надзвичайною стурбованістю ми спостерігаємо за збройним конфліктом на Сході України і сподіваємося на якнайшвидше його завершення, початок відновлення економічної і стабілізацію політичної ситуації в країні. Ми усвідомлюємо, що від ситуації в Україні в істотному ступені залежить безпека та економічна стабільність в Європі», – зазначив професор доктор Райнер Лінднер, голова громадської організації «Німецько-Український Форум». Райнер Лінднер зазначив, що в результаті збройного конфлікту в Україні загинуло понад три тисячі осіб, свої будинки змушені були покинути близько 650 тисяч осіб.

Переговори у Мінську дозволили встановити хитке перемир'я, однак вони не усунули проблему, яка призвела до нинішньої ситуації в Україні. Мета круглого столу визначити базові суперечності як усередині України, так і на геополітичному рівні, після усунення яких стане можливе остаточне врегулювання ситуації в Україні. «Проведення реформ в Україні це загальноєвропейська задача. Ми хочемо дати поштовх відкритому діалогу», підкреслив керівник «Німецько-Українського Форуму» Райнер Лінднер.

Лідер Німецько-української парламентської групи Карл-Георг Вельманн зазначив, що після падіння Берлінської стіни 25 років тому в Європі були знищені розділові лінії. «Україна частина Європи. І Європейський Союз повинен зіграти свою роль в інтеграції України у Європу», зазначив Карл-Георг Вельманн.

За його словами, місце проведення Відень було обрано не випадково. В червні 1961 року в Відні відбулася перша за 15 років «холодної війни» історична зустріч лідерів СРСР і США – Микити Хрущова і Джона Кеннеді. Зустріч у Відні започаткувала тривалий і непростий переговорний процес, в результаті якого, серед іншого, було проведено роззброєння СРСР і США, усунені штучні розділові ліній в Європі, зокрема, відбулося об'єднання Німеччини.

У круглому столі «Україна в Європі: мир і розвиток» візьмуть участь понад 150 політиків та експертів. Зокрема, учасниками заходу стануть голова Австрійсько-української парламентської групи Алекс Кассегер, професор економіки Вестфальського університету, міністр фінансів, прем'єр-міністр Саксонії у відставці Георг Мільбрандт, міністр економіки, віце-канцлер, міністр закордонних справ, федеральний канцлер Австрії у відставці Вольфганг Шюссель, федеральний міністр фінансів Німеччини, автор плану порятунку євро під час кризи 2008 року Пеер Штайнбрюк, голова Німецько-української парламентської групи Карл-Георг Вельман. Від України у круглому столі візьмуть участь мер Києва Віталій Кличко, радник Президента України Марина Ставнійчук, колишній голова Конституційного суду України Андрій Стрижак, голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута, другий і третій Президенти України Леонід Кучма та Віктор Ющенко.

Круглий стіл почне роботу 1 жовтня о 13.30 у палаці Хоффбург і завершить роботу о 20.00.

 
Жорсткий контроль за наданням адміністративних послуг населенню
30.09.2014 15:34

Херсонська обласна Державна адміністрація

Жорсткий контроль за наданням адміністративних послуг населенню


Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, що пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана.

 

У ході селекторної наради обговорили ситуацію із наданням адміністративних послуг населенню в Україні та заслухали керівників регіонів. 
Зокрема, Володимир Гройсман відзначив, що рівень підготовки центрів надання адміністративних послуг населенню по Україні різний. У цілому ж, на території країни функціонує 647 таких центрів.

Зауважимо, на Херсонщині адміністративні послуги населенню надають 20 процентрів із 22 запланованих.  
У свою чергу, голова облдержадміністрації Андрій Путілов, спілкуючись у ході селекторної наради із керівниками районів та міст Херсонщини, відзначив: «Буде встановлено жорсткий контроль за наданням усіх послуг в області, у тому числі і адміністративних. Працюватиме система «таємного покупця» та «гаряча лінія губернатора», які і дадуть змогу провадити такий контроль».

 

РИА ХЕРСОНЩИНА: Офіційний сайт Херсонської обласної державної адміністрації 30.09.2014 | 09:48

 
«ПерваяПредыдущая211212213214215216217218219220СледующаяПоследняя»

Страница 212 из 261
Яндекс.Метрика