СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

До Херсонщини з робочою поїздкою завітає Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Під час візиту планується інспектування доріг області. Зокрема Міністр огляне ділянки траси Т04-03 Мар’янське – Берислав, 68 км та 58 км траси (затока р. Дніпро с. Новокаїри).

Також Омелян В.В. ознайомиться з ходом будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег.

В ході робочого візиту він відвідає Херсонську морську академію. Ознайомиться з матеріально технічною базою закладу та зустрінеться з працівниками транспортної галузі.

Окрім цього Міністр інфраструктури України огляне проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування О220215 Надеждівка – Розлив.

Виїзд від облдержадміністрації о 07.30 та повернення орієнтовно о 14.00

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 13.00 25 березня 2019 року за телефонами: 050-535-53-94 Надія та 050-816-95-87 Ганна.

 
ішов з життя Олександр Павлович Жаров, колишній перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Досвідчений керівник, висококласний фахівець, талановитий організатор Олександр Павлович народився 19 січня 1947 року на Херсонщині в селищі міського типу Чаплинка. Освіта вища. У 1969 році закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «гідромеліорація», а в 1985 році Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим інженером-меліоратором Управління зрошувальних систем у Чаплинці. З 1968 по 1970 рік служив в Радянській Армії. Після демобілізації працював інженером в Херсонському сільськогосподарському інституті, майстром ПМК № 117 Управління «Укрводбуд» (1971 -1974).

У 1974 році переходить на партійну роботу. Спочатку - інструктор Чаплинского райкому партії, а потім заступник завідувача сільгоспвідділом Херсонського обкому партії.

З 1986 по 1995 пік - заступник начальника, начальник обласного Управління меліорації і водного господарства. У 1995 -96 роках - доцент Херсонського сільгоспінституту. З 1996 по 1998 рік - головний державний експерт Управління праці та зайнятості населення по Херсонській області.

У вересні 1998 року його призначають заступником начальника Управління економіки. Через рік стає заступником начальника Апарату, а потім начальником орг. контрольного відділу Херсонської обласної державної адміністрації.

З лютого по липень 2002 року заступник, керівник Апарату, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. У липні 2002 року призначається головою обласного Територіального відділення Антимонопольного Комітету України і працює на цій посаді до січня 2007 року. Член Координаційної ради з розвитку підприємництва при ОДА (2006 -2007). Державний службовець 3 рангу. Дійсний член Академії будівництва України. Голова обласної організації політичної партії «Демократичний Союз» (1999 - 2003).

Нагороджений Орденом «Знак Пошани» (1982), Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України (2002) Пам'ятними знаками Антимонопольного Комітету України.

Дружина Жарова Людмила (1948) - Заслужений вчитель України. Син Михайло (1973) - кандидат сільськогосподарських наук. Дочка Дарина (1981) - економіст.

Пам'ять про Олександра Павловича назавжди збережеться в серцях херсонців, які сумують в зв’яку з цією передчасною втратою і висловлюють глибокі співчуття рідним, колегам, друзям, всім, хто знав цю добру і чуйну людину.

Юрій Анісімов,
Заслужений журналіст України

 
Поздравляем главу династии прокуроров Одайника Бориса Николаевича с Днем рождения!

Пусть работа прокурора
Так сложна порой бывает,
Но для радости простора
Каждый друг тебе желает!

С днем рожденья! Будь собою,
Оставайся мудрым, честным.
Будет пусть успех с тобою,
Чтоб мог делать мир чудесным!

Коллектив газеты "Бизнес-Херсон"

 
Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови облдержадміністрації

З 12 березня 2019 року Тригуба Сергія Миколайовича призначено на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2019 року № 36-ос.

Таке рішення було прийняте відповідно до статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», керуючись статтями 6, 10 пунктами 1, 3 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

 
Затримано чоловіка, який намагався незаконно перемістити через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб

05.03.2019 УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області під час досудового розслідування у кримінальному провадженні попереджено спробу мешканця Херсонської області вчинити контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

У ході проведення процесуальних дій вилучено близько 100 грамів вказаної речовини, а також предмет, зовні схожий на вогнепальну зброю.

Вказаному громадянину України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (закінчений замах на контрабанду наркотичних засобів, тобто переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів).

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна.

Відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На цей час призначено низку криміналістичних експертиз.

 
У Херсоні завершили рекострукцію сектора на стадіоні "Кристал"

Завершено реконструкцію сектору №21 на стадіоні "Кристал". Про це повідомляють на офіційному сайті футбольного клубу.

Кількість місць на секторі — 602.

За інформацією директора Херсонскього міського спортивного комбінату “Кристал” Олександра Букалова, у 2019 році міська рада передбачила два мільйони гривень на реконструкцію стадіону, що дозволить привести до ладу ще чотири сектори.

Після завершення всіх запланованих робіт місткість стадіону збільшиться удвічі та становитиме 6800 місць.

 
Артур Мєріков: Поліція зробить усе можливе, щоб волевиявлення жителів Херсонщини було безпечним, чесним та прозорим

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков заявив, коментуючи результати серії тренінгів «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», які проходять його підлеглі.

Зараз поліцейські на Херсонщині активно вивчають виборче законодавство.

Так, під час тренінгу «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу» 27 працівників поліції превенції та 30 слідчих навчилися кваліфікувати порушення виборчого законодавства. Тренерами виступили громадські омбудсмени із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Володимир Гарієвський та Марія Цип'ящук. Тренери ознайомили представників поліції з виборчим циклом, розповіли, хто є суб'єктом виборчого процесу, розібрали можливі адміністративні та кримінальні правопорушення під час виборчого процесу та особливості дня голосування.

 
Ігорю Дроговозу - 50!

Вітаємо з Днем народження Голову Форуму ветеранських організацій силових структур Херсонської області, депутата обласної ради, успішного бізнесмена Ігоря Дроговоза з ювілеєм.

Колектив газети
Бізнес-Херсон

 
Херсонський бізнес додав до бюджету 1,2 мільярда гривень

За січень – лютий 2019 року суб’єкти господарювання та мешканці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1200 млн. грн. податків і зборів. Зазначена сума бюджетних надходжень перевищує показники відповідного періоду минулого року більш ніж на 153 млн. грн., а це майже 15 відс. додаткових фінансових ресурсів.

Від зазначеної суми 495 млн. грн. поповнили державний бюджет. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 48 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад отримали у своє розпорядження 705 млн. гривень. Фінансовий плюс до відповідного періоду минулого року сягає 105 млн. грн. або майже 18 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два місяці цього року зібрано 606 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску перевищує 21 відсоток.

Варто зазначити, що позитивної динаміки бюджетних надходжень вдалося досягти за рахунок конструктивної співпраці із сумлінним бізнесом, впровадження електронних сервісів ДФС та реалізації комплексу спільних заходів щодо детінізації трудової зайнятості.

 
Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у районах

26 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан провів виїзний особистий прийом громадян у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районі.

Бажаючі, що записались на прийом, звертались здебільшого із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, незадовільного стану дорожнього покриття на віддалених від районного центру дорогах, соціального захисту та аграрної політики і земельних відносин.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення, на всі порушені питання заявники отримали роз’яснення. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Вадим Чабан взяв під особистий контроль задля оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Руденко Н. Ф. 65 лет.
30.04.2012 17:17

Коллектив редакции "Бизнес - Херсон" поздравляет: учредителя, шеф - редактора газеты "Бизнес - Херсон", представителя Гетьмана Козачества Запорожского по Херсонской области, генерал - полковника Николая Руденка с юбилеем. Желаем крепкого здоровья, успехов на благо Отечества.

Пусть судьба приносит чаще
Свежий ветер перемен!
Дарит лучшее, не просит
Ничего себе взамен!
Пусть приятные минуты
Украшают каждый день!
Пусть удачей в Вашей жизни
Станет новая ступень!


 
Голові ДПС у Херсонській області Анатолію Андрійовичу Страшному 55 років
20.04.2012 14:02

Голова ДПС у Херсонській області

 

Анатолій Андрійович Страшний народився у 1957 році у с.Єреміївка Роздільнянського району Одеської області. Закінчив Одеський інститут народного господарства у 1983 році, Одеську національну юридичну академію у 2002 році, Одеський регіональний інститут державного управління у 2011 році. За фахом - товарознавець вищої кваліфікації, юрист, магістр державного управління.

З 1997 року працює на керівних посадах в органах державної податкової служби. Пройшов трудовий шлях від начальника ДПІ, заступника голови ДПА в Одеській області – начальника СДПІ по роботі з великими платниками податків у м.Одесі до голови державної податкової адміністрації в Одеській області (2004 – 2006 рр., 2008 – 2010 рр.). Протягом 2006 – 2008 рр. працював на посаді голови ДПА у Миколаївській області.

З 30 грудня 2011 року призначений на посаду голови державної податкової служби у Херсонській області.

Державний радник податкової служби ІІ рангу. Має почесне звання „Заслужений економіст України”. Відзначений Почесною грамотою та Подякою ДПА України, нагрудними знаками ДПА України „За честь і службу”, „Почесний працівник державної податкової служби України” та „За заслуги”.

Поздровляємо Вас, Анатолію Андрійовичу, з Ювілеєм!

Зичимо доброго здоров'я, успіхів у Вашій, такій нелегкій, але конче потрібній державній справі.

Хай живе і міцніє Україна.

Голова Територіального відділення АППУ в Херсонській області О.Максименко.

Редакція газети "Бізнес - Херсон"

 
Директору завода "Паллада" Прудывусу Василий Петровичу - 60 лет
17.04.2012 17:03

С 1 апреля 2010 года Прудывус Василий Петрович директор государственного завода "Паллада"


Организация работодателей малого и среднего бизнеса  Херсонской области, редакция газеты "Бизнес - Херсон" поздравляют Прудывуса В. П. с юбилеем

Подробнее...
 
До уваги учасників ЗНО-2012
14.04.2012 19:54

У 2012 році для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в Херсонській області зареєструвались 8905 абітурієнтів.

Уже сформована мережа пунктів тестування. У 2012 році будуть працювати 33 пункти тестування (ПТ): у м. Херсоні (19 ПТ), у м. Каховці (4 ПТ), у м. Новій Каховці (5 ПТ), у м. Цюрупинську (3 ПТ), у м. Генічеську (2 ПТ). Вони створені на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів області, серед яких Херсонський державний аграрний університет, Херсонський економіко-правовий інститут, Новокаховський політехнічний коледж Одеського Національного політехнічного університету, Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна».

У лютому-березні 2012 року 166 педагогічних працівників пройшли навчання та отримали сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) старших інструкторів, відповідальних за ПТ, помічників відповідальних за ПТ.

Координатори з питань ЗНО міських (районних) відділів освіти через Службовий розділ сайту Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти (СРЦОЯО) здійснили закріплення персоналу, який буде залучатися до роботи на ПТ.

З метою покращення інформування абітурієнтів щодо доїзду до пунктів тестування координаторами з питань ЗНО міських (районних) відділів освіти підготовлені Інформаційні листки «ЗНО 2012» № 14 «Доїзд до пунктів тестування 2012» про транспортне сполучення між залізничними та автовокзалами і пунктами тестування. Інформаційні листки розміщені на сайті СРЦОЯО http://crimeatest.org.ua/ в розділі «Інформаційний листок «ЗНО 2012». Інформація про день і час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з конкретного предмета (дата сесії) буде зазначена в персональних запрошеннях, які абітурієнти отримають поштою за адресою, указаною ними під час реєстрації. Ці запрошення також будуть розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО і кожен самостійно зможе роздрукувати його, якщо за три тижні до першого тестування не одержав запрошення поштою.

Українським центром оцінювання якості освіти розроблена багатоступенева система допомоги випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у підготовці до проходження ЗНО.

Серед цих заходів є:

-         проведення пробного тестування в аудиторіях;

-         спілкування з учасниками ЗНО через безкоштовну «гарячу лінію» і сайти;

-         розміщення в мережі Інтернет матеріалів ЗНО минулих років, а саме – тестів з усіх предметів із правильними відповідями та коментарями до розв’язання;

Також видавничим домом «Освіта» разом з УЦОЯО та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України видано серію навчально-методичних матеріалів «Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО 2012» з усіх дисциплін, що входять до переліку предметів ЗНО в 2012 році.

Проведення пробного тестування в аудиторіях абітурієнти оцінюють як найдієвіший спосіб підготовки до ЗНО. Кількість бажаючих узяти участь у пробному тестуванні кожного року зростає.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів.

Метою пробного ЗНО є відтворення умов та технології проведення тестування для психологічної підготовки абітурієнтів до участі у процедурі оцінювання знань за тестовими технологіями шляхом проходження ЗНО.

Пробне тестування дає можливість абітурієнтам:

-         ознайомитися з процедурою реєстрації для участі в ЗНО;

-         ознайомитися з процедурою проведення ЗНО;

-         заздалегідь психологічно налаштуватися на складання тестів;

-         наочно ознайомитися зі структурою тестових завдань;

-         ознайомитися з правилами заповнення бланків типу А, Б;

-         правильно розрахувати час для виконання тестових завдань;

-         самостійно визначити свій результат;

-         провести роботу над помилками;

-         розрахувати час доїзду до пунктів тестування.

Реєстрація бажаючих узяти участь у пробному тестуванні 2012 року тривала з 01.11. по 30.11.2011 року. У Херсонській області на пробне тестування зареєструвались 1936 абітурієнтів. Для проведення пробного ЗНО було підготовлено 9 пунктів тестування (ПТ): у м. Херсоні (4 ПТ), у м. Новій Каховці (2 ПТ), у м. Каховці (1 ПТ), у м. Генічеську (1 ПТ), у м. Цюрупинську (1 ПТ).

24 березня 2012 року відбулося пробне тестування з української мови і літератури, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, біології, фізики, всесвітньої історії. Під час проведення першої сесії працювали 9 пунктів пробного тестування. На тестування з’явилися 1557 абітурієнтів, що складає (89,0 %) від кількості зареєстрованих осіб.

31 березня 2012 року відбулося пробне тестування з математики, історії України, хімії, географії, російської мови. Під час проведення другої сесії працювали 7 пунктів пробного тестування. На тестування з’явилися 1147 абітурієнтів, що складає (88,4 %) від кількості зареєстрованих осіб.

Подробнее...
 
Від училища - до академії
12.04.2012 17:31


Херсонська державна морська академія нині готує спеціалістів міжнародного класу

Романтика професій, пов’язаних із морем, і досі впливає на вибір закладів навчання. Поспілкувавшись із ректором Херсонської державної морської академії Володимиром Ходаковським «Освіта України» впевнилася, що в нашій країні готують спеціалістів міжнародного класу.  А вдало обраний вектор розвитку і наполеглива робота може в відносно короткий термін забезпечити стрімкий розвиток закладу.

Херсонська державна морська академія – правонаступник першого в Україні морського навчального закладу, створеного в 1834 році. На своєму шляху заклад неодноразово реорганізовувався і набував статусу відповідно до освітньої політики держави: був і училищем торговельного мореплавства, і вечірнім технікумом водного транспорту.

У 1996 році морехідне училище реорганізували в  Херсонський морський коледж ІІ рівня акредитації. У результаті злагодженої роботи командування, професорсько-викладацького і курсантського складу в 2007 році заклад став державним морським інститутом і у чотирирічний термін перетворився на ВНЗ IV рівня акредитації – Херсонську державну морську академію.

– Це сталося завдяки чіткому плану дій з розвитку навчального закладу, – розповідає  ректор академії Володимир Ходаковський. – Серед основних завдань: створення найсучаснішої навчально-тренажерної бази, підвищення конкурентоспроможності випускників і пошук зацікавлених у висококваліфікованих спеціалістах закордонних компаній, які згодом можуть стати інвесторами й партнерами академії.

Унікальність навчального закладу полягає в тому, що в його стінах курсанти і студенти мають можливість здобути будь-яку з необхідних на сучасному судні професій: від матроса, моториста, кухаря – до капітана, старшого механіка, електромеханіка. Робочих професій навчають у професійно-морському ліцеї, рівень молодшого спеціаліста – у морському коледжі, а бакалавра, спеціаліста і магістра – в академії.


Потрібно обладнання? Зацікав роботодавця


Будь-якому  ВНЗ потрібно вдосконалювати навчально-лабораторне оснащення. І чи не кожен керівник закладу може говорити про недостатній рівень фінансування цього напряму роботи. Однак хтось жаліється, а хтось – знаходить шляхи вирішення.

– Самотужки створити в академії тренажерну базу майже неможливо, – констатує Володимир Ходаковський. – Ми її створюємо разом з партнерами.

Для налагодження взаємодії  з роботодавцями академія обрала чи не найоптимальніший шлях: пропонує компаніям свої послуги, враховує всі побажання, коригує процес підготовки кадрів відповідно до вимог замовника. Завдяки цьому роботодавець стає інвестором-партнером, який вкладає кошти у навчально-лабораторну базу закладу і отримує  висококваліфікованих спеціалістів.

– Надійним партнером нашого закладу стала одна з найбільших крюїнгових компаній світу «Marlow Navigation», яка приділяє велику увагу розвитку нашої навчально-лабораторної бази, – розповідає Володимир Федорович. – Компанія подарувала академії сучасний рятувальний катер «Бриг», передала бібліотеці близько 200 сучасних підручників і посібників з морських спеціальностей, навчальні матеріали на електронних носіях.

У 2011 році задля  поліпшення якості морської освіти в Україні між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, компанією «Marlow Navigation», Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською державною морською академією укладено договір про співробітництво. Під час його реалізації вже створено чотири кабінети Wi-Fi та одну серверну, відкрито найсучаснішу друкарню для виробництва навчальної літератури,  власне видавництво, спеціалізовану лабораторію електроприводу та електротехніки для підготовки електромеханіків, тренажер для закріплення контейнерів, навчальний тренажер «Навігаційний місток».

«Marlow Navigation» також сприяє організації прямих контактів академії з міжнародними підприємствами та організаціями, зокрема Бременським університетом прикладних наук, Академією  шведського клубу, Міжнародним морським тренажерним трестом «IMTT» та іншими.


До надзвичайних ситуацій  – готові


Мореплавці часом опиняються в екстремальних умовах, наприклад, під час аварії чи пожежі на судні. Випускників Херсонської державної морської академії готують і до таких ситуацій.

– Ми маємо унікальну для України навчально-тренажерну базу, яка складається з найсучасніших комплексів і лабораторій, – розповідає Володимир Федорович. – Зокрема – єдиний в Україні навчальний тренажер «Шлюпка вільного падіння», тренажерний комплекс з відпрацювання навичок безпеки на воді, пожежний полігон, тренажер по роботі з великоваговими вантажами «HEAVY LIFT» тощо.

Значний вплив на поведінку в екстремальних ситуаціях має людський фактор, тому чималу увагу в академії приділяють психологічній готовності майбутніх членів екіпажу до дій в аномальних умовах. Психологічна служба академії впровадила ряд проектів, спрямованих на формування у майбутніх моряків навичок розв’язання конфліктів, згуртування колективу, вироблення емоційної стійкості та інших якостей, необхідних в екстремальних умовах. У закладі вперше в Україні розроблено і вже в цьому році введено в програму підготовки молодших спеціалістів і бакалаврів новий навчальний курс «Менеджмент морських ресурсів».


Випускники стовідсотково працевлаштуються


Випускники академії є конкурентоспроможними на ринку праці. Адже заклад укладає угоди про співпрацю з провідними судноплавними і крюїнговими компаніями, серед яких «Marlow Navigation», «Л-Стрім», «Наутилус», АСК «Укррічфлот», Українське дунайське пароплавство, Херсонський морський і річковий торговельні порти, Херсонський суднобудівний завод тощо. Однією зі складових конкурентоспроможності є знання англійської мови. В академії ввели комунікативний підхід до її вивчення, це дає можливість курсантам проходити практику, а потім і працевлаштовуватися в судноплавних компаніях Німеччини, Голландії, Греції та інших морських держав.

– Результат – 100-відсоткове працевлаштування випускників академії, – констатує Володимир Ходаковський. – Базове підприємство – «Marlow Navigation» – щорічно добирає  найкращих курсантів для участі в кадетській спонсорській програмі. Компанія виплачує стипендію, забезпечує плавальну практику на сучасних суднах компанії, гарантує кар’єрне зростання, пропонуючи працевлаштування на офіцерських посадах.

Ректор Володимир Ходаковський наголошує, що в роботі навчального закладу важливу роль відіграє суспільна думка про нього. Адже саме вона впливає на приплив абітурієнтів, зацікавленість органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, потенційних інвесторів, і найважливіше – роботодавців у співпраці.


Академія готуватиме науковців


Здобути статус академії – це відповідально. Однак, отримавши таку високу оцінку роботи закладу, працівники не планують зменшувати темпи його розвитку.

– Нині без концептуального бачення розвитку навчального закладу в нього немає майбутнього, – впевнений  Володимир Федорович. Він розповідає, що Херсонська державна морська академія розробила власну концепцію розвитку до 2020 року. В ній є чіткий план заходів,  спрямованих на вдосконалення системи підвищення якості підготовки морських спеціалістів, зокрема  відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів. Також потребою часу є створення в академії нового структурного підрозділу – Інституту післядипломної освіти. Враховуючи специфіку навчального закладу, курсанти якого перебувають на плавальній практиці за межами України, велика увага приділяється поліпшенню системи дистанційного навчання. Для цього Херсонська державна морська академія і Київський національний університет  імені Тараса Шевченка  вже створили спільну лабораторію з розробки електронних підручників і навчальних посібників для курсантів, студентів і учнів академії.

Важливим напрямом роботи є підготовка власних науково-педагогічних кадрів. В академії планують відкрити аспірантуру з шести спеціальностей і докторантуру з трьох. А також створити спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій.


ВРІЗ:

Починати змалечку - рубр

У моряки – з 5 класу

У Херсонській державній морській академії діє перевірений часом принцип взаємодії структурних підрозділів, серед яких  – морський коледж і професійно-морський ліцей. Кожен з них є самостійним в організації навчально-виховного процесу, вирішенні основних завдань з підготовки своїх курсантів, студентів і учнів до наступного рівня. Переважна більшість випускників ліцею і коледжу (у межах ліцензованого обсягу) і далі навчається в академії за денною або заочною формами навчання. Завдяки цьому в академії забезпечується ступенева професійна підготовка і безперервна освіта фахівців морської галузі.

– Я вважаю, що вибір майбутньої професії, формування якостей, необхідних для самореалізації та успішного кар’єрного зростання,  краще починати ще в 5 – 6-му класі, – впевнений ректор Володимир Ходаковський. – Саме тому академія уклала договори про співпрацю з міським управлінням освіти, Херсонським клубом юних моряків і річковиків з флотилією та Новокаховською станцією юних техніків. Таке партнерство є перспективним – до нас прийдуть професійно зорієнтовані, ознайомлені з особливостями майбутньої професії абітурієнти, які усвідомлено зробили свій вибір на користь морської академії.

Ліхтар:


Однією зі складових конкурентоспроможності є знання англійської мови. Це дає можливість курсантам проходити практику, а потім і працевлаштовуватися в судноплавних компаніях Німеччини, Голландії, Греції та інших морських держав.

 
«ПерваяПредыдущая201202203204205206207208209210СледующаяПоследняя»

Страница 209 из 221
Яндекс.Метрика