СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

19 лютого - засідання виконкому міськради

9 лютого о 10.00 відбудеться засідання виконкому міськради.

На порядок денний винесено питання:

1. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік».

2. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік».

3. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження звіту за 2018 рік щодо виконання Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Херсона на період 2016-2020 років».

4. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення доповнень та змін до міської комплексної програми «Соціальний захист».

5. Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

6. Про погодження проекту рішення міської ради «Про виконання у 2018 році Програми територіальної оборони території Херсонської міської ради на 2018 рік».

7. Про погодження проекту рішення міської ради «Про виконання у 2018 році Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2016-2020 роки» тощо.

 
У Херсоні СБУ попередила контрабанду предметів старовини до Євросоюзу

У Херсоні співробітники Служби безпеки України попередили контрабанду колекції культурних цінностей до однієї з європейських країн.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець обласного центру планує нелегально переправити до Західної Європи предмети старовини. За інформацією СБУ старожитності чоловік скуповував у місцевих колекціонерів, а покупця знайшов на спеціалізованому Інтернет-сайті. За колекцію культурних цінностей зловмисник планував отримати тисячу доларів США.

Правоохоронці затримали правопорушника в приміщенні одного із міжнародних поштових сервісів під час оформлення «відправки».

За висновками експертів вилучені старожитності, серед яких монети, ювелірні вироби та предмети побуту, відносяться до періоду VІІ ст. до н.е. – ХІХ ст. н.е., становлять історичну цінність та не підлягають вивезенню з України без відповідного дозволу.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України зловмиснику повідомлено про підозру.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Прес-центр СБ України

 
СБУ викрила на хабарі головного державного інспектора Херсонської митниці

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю викрили на хабарі головного державного інспектора митного поста «Херсон-центральний» митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.

Оперативники спецслужби встановили, що митник вимагав дві тисячі доларів США від українського громадянина за не створення штучних перешкод у переправленні валюти в особливо великих розмірах на територію тимчасово анексованої території АР Крим.

Правоохоронці затримали інспектора, згідно із ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у Херсоні під час отримання останньої частини неправомірної вигоди ‒ п’ятсот американських доларів.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, проводяться обшуки за місцями проживання та роботи.

У межах досудового розслідування буде надана правова кваліфікація дій одного із керівників митного посту ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі, який, за даними слідства, сприяв затриманому у реалізації злочинних планів.

Операція проводилась спільно із військовою прокуратурою та Державним бюро розслідувань.

Прес-центр СБ України

 
Патрульна поліція Херсонської області святкує третю річницю з дня створення

Сьогодні свій День народження відзначає Патрульна поліція Херсонської області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив начальник Управління патрульної поліції у Херсонській області Костянтин Дронгаль та привітав колег:

З Днем Народження, УПП в Херсонській області! Нам 3 роки!
Радий бути частинкою цього колективу!
Все тільки починається!

Для довідки:

Створення нової поліції вважається найбільш успішною реформою 2015 року в Україні. Майбутні патрульні поліцейські пройшли прозорий відбір із комісійними співбесідами, у складі комісій обов'язково були представники громадськості. Була спеціально створена навчальна програма, залучено професійних викладачів і тренерів, навчання відбувалось із застосуванням інтерактивних методик.

Особовий склад патрульної служби у Херсоні прийняв присягу і вийшов на перше чергування 8 лютого 2016 року.

Наша редакція приєднується до привітань і бажає непохитно стояти на варті закону, справедливості, пильнуючи мир, порядок та безпеку наших громадян!

 
На Херсонщині будуватимуть житло для переселенців з Криму

1 лютого 2019 року в Одесі відбулося VII засідання Українсько-Турецької Спільної групи стратегічного планування під головуванням очільників зовнішньополітичних відомств України Павла Клімкіна та Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

У заході взяла участь офіційна делегація від Херсонщини на чолі з головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим. Представники нашої області зустрілася з народним депутатом України Мустафою Джемілєвим, представниками кримськотатарського народу, турків-месхетинців та інших, щоб обговорити питання реінтеграції Криму через впровадження низки соціально-економічних і гуманітарних заходів.

Крім того, сторони говорили про можливості залучення міжнародної допомоги, інвестицій в аграрну і туристичну галузі, а також будівництво житла для вимушених переселенців з тимчасовоокупованого Криму в Херсонській області, облаштування та задоволення нагальних соціально-економічних, культурних та інших потреб переселенців.

 
Херсонским предпринимателям нелегальные работники влетят в копеечку

Недавно херсонские инспекторы Гоструда провели инспекционное посещение 2 предприятий общественного питания.

Во время контрольного мероприятия они установили, что один из работодателей использовал наемный труд 10 работников, а второй - одного без оформления трудовых отношений. Все работники предоставили инспекторам объяснения.

После проверки предприниматели заключили трудовые договоры с 13 работниками. Но несмотря на это за нарушение трудового законодательства работодателям придется заплатить штраф в размере 125190 грн за каждого неоформленного работника, сообщает облуправление Гоструда.

 
У Херсоні відбулось засідання Асоціації міст України

У Херсоні зібралися учасники регіонального відділення Асоціації міст України, щоб обговорити актуальні питання органів місцевого самоврядування.

Серед важливих питань - ремонт автотрас, вулиць і доріг комунальної власності Херсонської області. Учасники засідання, серед яких були й співробітники управління автомобільних доріг загального користування місцевого значення Херсонської облдержадміністрації, обговорили пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про державний бюджет на 2019 рік". Ці змінисприятимуть ефективному використанню коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних трас й забезпечать проведення зазначених робіт за сприятливих погодних умов.

Члени Асоціації міст також проаналізували необхідність негайного розгляду Верховною Радою України законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо постачання електричної енергії суб’єктам господарювання, що надають комунальні послуги та коригування цін/тарифів на комунальні послуги» та можливість фінансової участі держави у забезпеченні перевезення громадян пільгових категорій.

 
СТАН РОБОТИ ПРОКУРАТУРИ З РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ У 2018 РОЦІ

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з гарантій дотримання прав і свобод громадян. Тому питання організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів є важливим напрямом діяльності органів прокуратури Херсонської області.

Так, упродовж січня – грудня 2018 року до органів прокуратури Херсонської області надійшло більше 8 тисяч звернень громадян.

Із вирішених звернень 207 надійшло від народних депутатів України, звернення цієї категорії не задовольнялися.

Найбільше скарг надходило з питань досудового розслідування (55,9% від вирішених). Незначною була кількість звернень з представництва громадян та держави в суді (2, 7 % ), нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 2,9%, про права дітей – 0,5% та з інших питань.

Близько 2 тисяч скарг стосувались питань, що не належить до компетенції органів прокуратури, тож їх відповідно до чинного законодавства надіслано для вирішення за належністю. За вказаними зверненнями заявникам роз’яснено повноваження органів прокуратури та право на захист порушених прав у судовому порядку.

Крім того, в органах прокуратури Херсонської області приймаються усні звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку ( т.(0552) 49-61-55), Письмове звернення також може бути надіслане з використанням спеціально визначеної електронної адреси - zvern@pho.gov.ua.

У 2018 році до органів прокуратури Херсонської області надійшло 160 електронних звернень. На телефон «гарячої лінії» надійшло 114.

Разом з тим, значна категорія громадян надсилає на електронну пошту кореспонденцію, яка за змістом не відповідає вимогами Закону України «Про звернення громадян». Окрім того, одні і ті ж заявники, зловживаючи спрощеною процедурою подачі звернень, надсилають їх значну кількість з питань, що віднесено до повноважень інших органів. На цій підставі 22 таких звернення скеровано до інших органів, а 17– залишено без розгляду або повернуто заявникам з відповідним роз’ясненням.

Відповідно до ст.22 вказаного Закону у прокуратурі області розроблено Порядок та Графік прийому громадян. Прийом громадян здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів щодня, організовуються прийоми прокурора області, його першого заступника та заступників, начальників управлінь та відділів, прокурорів відділів апарату прокуратури області.

Упродовж 2018 року на особистий прийом до органів прокуратури звернулось 2 835 громадян.

Прокурором області приділено належну увагу прийому громадян за місцем роботи та мешкання.

Виїзди в населенні пункти здійснюються з урахуванням стану законності, про їх проведення наперед оголошується через друковані засоби масової інформації та інтернет.

Робота за вказаним напрямом триває.

 
На Херсонщині за збут зброї засуджено військовослужбовця-контрактника

За матеріалами Служби безпеки України Білозерський районний суд Херсонської області засудив до п`яти років позбавлення волі військовослужбовця, викритого на нелегальному збуті військових засобів ураження.

Співробітники спецслужби встановили, що військовослужбовець однієї з частин Херсонського гарнізону налагодив протиправний канал постачання зброї та боєприпасів з району операції Об`єднаних сил. За інформацією СБУ нелегальні засоби ураження чоловік реалізовував місцевим жителям.

Правоохоронці затримали зловмисника під час чергової спроби продажу двох пістолетів-кулеметів іноземного виробництва, ручного кулемета Дегтярьова та двохсот п`ятдесяти патронів різного калібру.

Суд визнав військовослужбовця винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Вирок набув законної сили.

Прес-центр СБ України

 
СБУ попередила контрабанду предметів старовини до Росії

У Херсоні співробітники Служби безпеки України попередили контрабанду до країни-агресора колекції культурних цінностей.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець обласного центру скуповував у місцевих колекціонерів предмети старовини для перепродажу за кордон. За інформацією СБУ покупців чоловік підшуковував серед своїх знайомих та на спеціалізованих Інтернет-аукціонах.

Правоохоронці затримали контрабандиста в одному із поштових відділень під час відправки до РФ колекції старожитностей, за яку зловмисник планував отримати тисячу доларів США.

За висновками експертів вилучені предмети старовини відносяться до періоду VІІ ст. до н.е. – ХV ст. н.е., вони мають велику історичну цінність й не підлягають вивезенню за кордон без відповідного державного дозволу.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України зловмиснику оголошено про підозру. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЗАКОННОСТІ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2011 РІК (Ч.1
07.03.2012 16:52

Прокурор Херсонської обл. К. Б. Свіденко

Криміногенна ситуація в області залишається напруженою. Упродовж минулого року зареєстровано 13463 (12240) злочини, що на 10% більше, ніж у 2010 році. Ріст злочинності відбувся у більшості регіонів області, особливо у Горностаївському (+53%), Цюрупинському (+43,7%), Скадовському (+24,8%), Білозерському (+22,2%), Іванівському (+22%), Верхньорогачицькому (+17,7%), Великолепетиському (+13,2%).

Зріс рівень злочинності на 10 тис. населення (із 112 до 124).

Більше зареєстровано розбоїв у Комсомольському м. Херсона (8-12, або 50%), Каховському (3-6, або у 2 рази), Верхньорогачицькому (2, або у 2 рази), Голопристанському (1-3, або у 3 рази) районах,  пограбувань - у Верхньорогачицькому (0-5, або у 5 разів), Генічеському (16-23, або 43,8%), Скадовському (9-13, або 44,4%) районах та м. Нова Каховка (13-21, або 61,5%).

Збільшилась кількість злочинів проти життя і здоров’я особи (600, або +4,2%), проте дещо зменшилась  їх питома вага (4,5% проти 4,7%).

Більш ніж на чверть зросла кількість умисних вбивств (з 64 до 78, або на 21,9%). Найбільше цих злочинів зареєстровано у Суворовському районі м. Херсона (10, або +150%), Білозерському (9, або +80%), Голопристанському (7, або +75%), Цюрупинському (6, або +100%), Каховському (5, або +66,7%), Скадовському (5, або +25%). Їх стрімке зростання  відбулося у Суворовському районі м. Херсона (з 4 до 10), Цюрупинському  (з 3 до 6), Новотроїцькому (з 1 до 4),  Іванівському (з 0 до 3)  районах.

Разом з цим, на 11,7% зменшилось число умисних тяжких тілесних ушкоджень (83), у тому числі на 9% – що спричинили смерть потерпілого (20). Найбільше таких злочинів скоєно на території м. Херсона (6, або +50%).

Знизилась результативність роботи міліції по виявленню злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків (-6,3%, у державі -6,5%), питома вага яких становить 12,9% (15,1% торік),та на рівні минулого року -  пов’язаних із їх виробництвом та збутом (714, у державі -3,8%).

Поряд з об’єктивними чинниками зростання рівня злочинності ці негативні тенденції зумовлені неналежною роботою органів внутрішніх справ та органів місцевого самоврядування з профілактики злочинів.

Як наслідок, загалом по області на 9,4%  (по державі - на 2,9%) збільшилася кількість злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю (537 проти 491). Попри те, що темпи їх росту порівняно з минулим роком уповільнилися (із 26,9%), питома вага у загальній структурі злочинності становить 5,8% (проти 5,5%). Виявлено 446 неповнолітніх, які вчинили злочини (+14,4%). Три-четвертих від загальної кількості вчинених ними злочинів (386, або 71,9%) становлять крадіжки.

З 2010 року не виправлено тенденцію до росту кількості злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, яка становить +25,7% (до 1589, питома вага – 17,2%). Більш ніж наполовину зросла кількість злочинів, вчинених групою осіб.

Продовжує підвищуватися та більш ніж удвічі (+106,6%, або до 4987 злочинів) зріс рівень рецидивної злочинності. Зросла і складає 54,1% (проти 26,9% торік) питома вага злочинів цієї категорії.

Не вдалося домогтися зниження рівня рецидивної злочинності серед засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Вчиненню засудженими, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, повторних злочинів значною мірою сприяють прорахунки у проведенні індивідуально-профілактичної роботи з боку органів внутрішніх справ, відсутність належної взаємодії при виконанні покарань між територіальними підрозділами кримінально-виконавчої інспекції. Залишається формальною участь громадськості у ресоціалізації засуджених.

 

2. Стан розкриття злочинів.

Не відбулося покращення стану розкриття злочинів. Із року в рік продовжує зменшуватися питома вага розкритих злочинів. Якщо у 2009 році відсоток цієї роботи становив 66,8% від кількості злочинів, кримінальні справи за якими перебували у провадженні, то у 2010 році – 62%,  а у минулому - 60,9%.

Станом на 01.01.2012 залишався нерозкритим майже кожен третій злочин (5161, або 34,1%). Натомість прокурорськими перевірками виявлено понад 300 фактів незаведення та несвоєчасного заведення оперативними підрозділами УМВС в області оперативно-розшукових справ для розкриття тяжких злочинів.

Відмічається збільшення питомої ваги нерозкритих злочинів, серед яких 10 умисних вбивств (9 торік), 6 тяжких тілесних ушкоджень (11), 3838 крадіжок (3528), 213 пограбувань (201) та 26 розбійних нападів (17).

Нерозшуканими залишилися 58 осіб.

Нагальною проблемою є розкриття злочинів проти життя минулих років. Із наявних на початок 2011 року 187 умисних вбивств розкрито лише 6.

Ураховуючи такий стан злочинності, прокуратура області планувала свою та скеровувала роботу підпорядкованих прокуратур на підвищення взаємодії правоохоронних органів, ефективності прокурорського нагляду за додержанням законів у ході оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.

3. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

Упродовж минулого року органами прокуратури області вживались достатньо активні заходи  щодо безумовного виконання   органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, вимог чинного законодавства. З метою усунення виявлених прокурорськими перевірками порушень, органи прокуратури області відповідно реагували.

Органами внутрішніх справ області розглянуто 687 документів прокурорського реагування із вжиттям заходів щодо усунення порушень законів. За вимогою прокурора притягнуто до дисциплінарної відповідальності 672 працівники міліції.

До органів Служби безпеки України скеровано 10 документів прокурорського реагування, на вимогу прокурора 16 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Органами Державної податкової адміністрації розглянуто 35 документів, на вимогу прокурора притягнуто 38 посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

До органів Державної прикордонної служби області органами прокуратури внесено 4 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 працівники.

3.1. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів при прийманні, реєстрації та вирішенні заяв і повідомлень про злочини.

Завдяки вжитим заходам збережено тенденцію до зменшення кількості прихованих від обліку злочинів.

Прокурорами поставлено на облік 315 злочинів, прихованих працівниками міліції, спостерігається зменшення їх питомої ваги, яка становить 2,3%. Для розгляду до суду направлено майже кожну другу справу цієї категорії (131).

 

3.2. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності.

 

Галузевим відділом вивчено 2931 оперативно-розшукову справу, заведену оперативними підрозділами УМВС України в області.За результатами перевірок в інтересах кримінального судочинства надано 227 письмових вказівок, скасовано 96 незаконних постанов, з них 15 -  про заведення, 81 - про закриття.

Прокуратурою області за результатами вивчення 104 ОРС, що перебували у  провадженні  оперативних підрозділів УСБУ в області (крім ВБКОЗ), скасовано 8 постанов, у тому числі 7 - про закриття та  1 - про продовження строку ведення, у 4 надано письмові вказівки.

На адресу керівництва УСБУ в області з метою усунення порушень вимог Закону України „Про оперативно-розшукову діяльність” внесено 2 документи реагування, за наслідками їх розгляду притягнуто 4 оперативних працівники УСБУ.

Органами прокуратури перевірено 477 ОРС спецпідрозділів УМВС та УСБУ в області, із них: УБОЗ – 252, ВБКОЗ 218, ВВБ ДВБ МВС – 7.

Через хибну практику передчасного, а іноді безпідставного заведення вказаними органами оперативно-розшукових справ, більше половини їх закрито за реабілітуючими підставами.

На виявлені порушення законодавства внесено 16 документів прокурорського реагування, за наслідками розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 33 службових особи спецпідрозділів УМВС та УСБУ в області.

У оперативно-розшукових справах скасовано 27 незаконних постанов, з яких 3 - про їх заведення, 23 - про закриття та 1 - про надання дозволу начальником УСБУ на проведення ОТЗ, надано 20  письмових вказівок.

Прокуратурою області забезпечено погодження всіх подань спецпідрозділу УБОЗ УМВС в області про надання дозволів судом на проведення оперативно-технічних заходів, які тимчасово обмежують конституційні права громадян.За наслідками проведених перевірок прокуратурою області відмовлено у погодженні кожного третього такого подання до суду (72 з 232).

Крім того, у порядку ст.14 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» опротестовано 8 незаконних  постанов суду про надання дозволів ВБКОЗ УСБУ в області на проведення оперативно-технічних заходів, які тимчасово обмежують конституційні права громадян, з яких 4 - задоволено.

Упродовж року галузевим відділом вивчено 312 ОРС, що перебували у провадженні оперативних підрозділів УПМ ДПА в області, скасовано 6 незаконних постанов, надано 17 вказівок. З метою усунення виявлених порушень закону внесено 8 документів реагування, за наслідками розгляду яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності  15 оперативних працівників.

Випадки порушення конституційних прав громадян працівниками податкової міліції області під час проведення оперативно-технічних заходів, провадження оперативно-розшукових заходів у ОРС або їх закриття упродовж 2011 року відсутні.

3.3. Стан досудового слідства в органах внутрішніх справ

Слідчими органів внутрішніх справ закінчено розслідуванням 5113 кримінальних справ. Направлено до суду з обвинувальним висновком 4769.

Слідчими ОВС до суду спрямовано 4 справи про злочини у сфері земельних відносин, упровадженні  перебувало 7 справ про злочини, вчинені у бюджетній системі.

Знизилось число справ, закінчених у строки понад 2 місяці (-13,2%). Проте на 30,3% (з 112 до 146) збільшилась кількість справ, направлених до суду для звільнення від кримінальної відповідальності.

На додаткове розслідування судами повернуто 83 справи (+16,9%, питома вага – 1,73%), прокурорами – 128 (+6,6%, питома вага – 2,7%).

Судом виправдано 1 особу, яка утримувалася під вартою. Причиною винесення виправдувального вироку стала недоведеність участі підсудного у вчиненні злочину. Прокуратурою області навирок суду внесено касаційну скаргу.

Крім того, за результатами проведеної у порядку ст.97 КПК України перевірки прокуратурою Суворовського району міста Херсон за фактом підроблення працівниками міліції окремих процесуальних документів у даній справі порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 366 КК України. Досудове слідство у справі триває.

Судами області скасовано 10 постанов про порушення кримінальної справи, прокурорами – 77.

Недостатньо вживаються заходи до забезпечення відшкодування завданих злочинами збитків. Відшкодовано лише 9,9 млн. грн. із 27 млн. грн., або  36,7% (66,4% торік).

3.4. Стан досудового слідства в органах податкової міліції

Слідчим відділом ПМ ДПА у  області закінчено провадженням 29 кримінальних справ про злочини у сфері оподаткування та обігу підакцизних товарів, з яких  1 - з ознаками корупції.

Внаслідок вжитих органами прокуратури заходів на стадії досудового слідства не закрито жодної кримінальної справи.

Відбулися певні позитивні зрушення у вирішенні проблемних питань боротьби з «конвертаційними центрами». Слідчим відділом ПМ ДПА в області порушено 3 кримінальні справи щодо організаторів злочинних схем по ухиленню від сплати податків та 4 - щодо службових осіб підприємств – вигодонабувачів від діяльності «конвертаційних центрів», 3 з яких спрямовано до суду для розгляду по суті.

Разом з тим, майже наполовину зросло число справ, закінчених понад встановлений законом строк (20 з 29, або 66%, 2010 рік -42%).

На додаткове розслідування судами та прокурором повернуто по 3 справи. Стан досудового слідства у цих  справах обговорено на оперативних нарадах у керівництва прокуратури області. За результатами розгляду 3 документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 слідчих ПМ ДПА в області.

Судом винесено виправдувальний вирок у справі за обвинуваченням Гаврилової Н.І., яку до суду спрямовано у 2008 році. Причинами винесення виправдувального вироку стали зміни у законодавстві, що відбулись у 2009 році.  Стан досудового слідства та підтримання державного обвинувачення у цій справі був предметом розгляду на оперативній нараді у прокурора області.

Вжитими органами прокуратури області заходами дещо покращилась ситуація із забезпечення відшкодування збитків, завданих злочинами у сфері оподаткування. Проте цей відсоток залишається низьким. Так, із  53,7 млн. грн. встановлених збитків відшкодовано 4,9 млн. грн., або 9,1% (2010 - 3,3%).

3.5. Стан досудового слідства в органах Служби безпеки України

У провадженні слідчого відділу УСБУ в області  перебувало 59 кримінальних справ, з яких закінчено провадженням 27, з них 21 справу направлено до суду з обвинувальним висновком, 4 - з поданням про звільнення особи від кримінальної відповідальності  у зв’язку з амністією.

Внаслідок вжитих заходів забезпечено прийняття обґрунтованих рішень у кримінальних справах минулих років (до суду з обвинувальним висновком спрямовано 3 справи, які порушено у 2008-2009 роках).

На 60% зменшилась кількість закритих кримінальних справ (з 5 до 2), та у п’ять разів - справ, закритих за відсутністю складу злочину (з 5 справ у 2010 до 1 - у 2011).

Кількість скасованих судами постанов про порушення кримінальних справ зменшилась втричі.

Слідчими УСБУ розслідувались справи про корупційні злочини (3 проти 1), злочини у сфері економіки, зокрема у бюджетній сфері (9 проти 6). Розслідувано 2 справи про злочини з ознаками ОГ і ЗО.

Не допущено випадків винесення судами виправдувальних вироків, незаконного затримання та притягнення осіб до кримінальної відповідальності.

Разом з тим, стан досудового слідства у кримінальних справах, що перебувають в провадженні слідчих УСБУ,  потребує подальшого покращення.

Майже наполовину зросла (з 12 до 17)  кількість кримінальних справ, закінчених понад встановлені законом  строки.

Судами області з підстав неповноти досудового слідства  на додаткове розслідування повернуто 3 кримінальні справи (проти 2 у 2010 році). Причини повернення справ на додаткове розслідування обговорено на оперативних нарадах при керівництві прокуратури області. На вимогу прокурора одного слідчого притягнуто до відповідальності.

3.6. Стан законності в Херсонській митниці.

Херсонською митницею порушено 7 кримінальних справ про контрабанду, з яких 6 - за фактами вчинення товарної контрабанди і одну –  за фактом контрабанди холодної зброї. Судом винесено обвинувальний вирок у кримінальній справі за фактом контрабанди холодної зброї.

Працівниками галузевого відділу прийнято участь у судовому розгляді 245 справ про порушення митних правил. Більше ніж на 1 млн. грн. збільшилась сума конфіскованих товарів (з 1,855 млн. грн. до 3,035 млн. грн.) та на 31 тис. грн. -  розмір штрафів, застосованих за порушення митних правил.

Разом з цим, прокуратурою області скасовано 3 постанови про порушення кримінальних справ, судами  закрито 17 адміністративних справ.

3.7. Стан законності в органах Державної прикордонної служби України.

За матеріалами відділів прикордонної служби кримінальні справи не порушувались.

При здійсненні прокурорського нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності прикордонними підрозділами працівниками галузевого відділу вивчено 7 ОРС, скасовано 1 постанову про заведення, у 2 надано письмові вказівки,  міськрайпрокурорами вивчено 1018  справ про охорону державного кордону

4. Стан боротьби з організованою злочинністю.

Вжиті минулого року координаційні заходи сприяли активізації роботи правоохоронних органів у протидії організованим формам злочинності.

Виявлено та припинено діяльність 11 (торік - 8) злочинних угрупувань, які вчинили 66 злочинів. Кожну другу з них (54,5%) виявлено безпосередньо спецпідрозділами по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ УМВС  - 4, ВБКОЗ УСБУ – 2).

До кримінальної відповідальності притягнуто 45 (34) членів злочинних угруповань.

Зросла кількість кримінальних справ, порушених за результатами оперативно-розшукової діяльності ВБКОЗ УСБУ. В тому числі, порушено 2 кримінальні справи стосовно ОГ (раніше не виявлялись).

Знешкоджено 4 (3) ОГ економічної спрямованості, з яких 2 – у паливно-енергетичному комплексі, 1 – у кредитно-фінансовій системі та 1 – в агропромисловому секторі економіки.

Правоохоронними органами виявлено вперше за останні шість років 1 ОГ з корумпованими зв’язками, пов’язаних із зловживанням службовими повноваженнями.

У направлених до суду справах відносно ОГ встановлено збитків на суму 15 млн. 319 тис. грн. Під час досудового слідства відшкодовано збитків на суму 10 млн. 249 тис. грн., або 67 % (у державі – 18%).

Водночас, незважаючи на зазначені позитивні зрушення, у діяльності правоохоронних органів та їх спецпідрозділів мають місце окремі недоліки.

Минулого року не викривались організовані злочинні угруповання органами податкової міліції.

 

5. Стан протидії корупції.

Задля забезпечення протидії корупції проведено 2 координаційні наради, розроблено порядок щодо руху матеріалів про корупційні правопорушення, підготовлено методичний бюлетень та методичні рекомендації з питань практичного  застосування норм нового антикорупційного законодавства.

У приміщенні прокуратури області установлено «телефон довіри» для оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції в органах прокуратури.

Вжитими організаційно-практичними заходами забезпечено посилення протидії кримінально караній корупції.

До суду скеровано 72 кримінальні справи про злочини цієї категорії, переважну більшість яких розслідувано слідчими органів прокуратури (68), чверть з яких (20)  - щодо корумпованих хабарників.

3 справи закінчено слідчими УСБУ в області та 1 – слідчими ПМ ДПА області. Відносно 14 обвинувачених обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

За вчинення цих злочинів до кримінальної відповідальності притягнуто 88 осіб, з них:  29 – державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування 3-5 категорій, 15 працівників ОВС, 11 – службові особи контролюючих органів, 6 – органів податкової служби, 9 – пенітенціарної служби, 5 службових осіб органів ДВС, 1 працівник прокуратури та 12 –  інші суб’єкти відповідальності за корупційні злочини.

У закінчених справах  відшкодовано 2 млн. грн. збитків (18%).

Кардинально змінився суб’єктний склад обвинувачених, серед яких: начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступник начальника відділу Херсонської міської ради, голова Генічеської міської ради, начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів райвідділу міліції та два його підлеглих, в.о. начальника відділу УБОЗ, заступник начальника райвідділу – начальник слідчого відділу, начальник районного відділення ДАІ та інші.

Органами прокуратури направлено до суду ряд актуальних кримінальних справ про злочини у сфері корупції, серед яких кримінальна справа відносно голови Генічеської міської ради Кельбус С.О., який, зловживаючи своїм службовим становищем,  підписав свідоцтва про право власності на нерухоме майно вартістю майже 2 млн. грн., що належало територіальній громаді міста. У ході досудового слідства матеріальні збитки відшкодовано у повному обсязі.

До суду спрямовано справу за фактом вилову десятків тонн риби під виглядом наукового лову, та відносно керівників Чорноморського біосферного заповідника, якими організовано незаконний промисел по вилову морепродуктів в акваторії заповідника. У ході розслідування відшкодовано близько 2,4 млн. грн. завданих збитків (обвинувачення пред’явлено 9 особам, у тому числі директору заповідника та його заступникам).

Кримінальні справи даної категорії на підставі п.п. 1, 2, 8 ст. 6  КПК України не закривались, незаконного притягнення осіб до кримінальної відповідальності не допущено.

Правоохоронними органами області складено 35 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, з яких 13 – органами прокуратури, 10 – УБОЗ, 9 –   УСБУ та 3 –  ДПА в області.

Протоколи складено стосовно 12 керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  працівників податкової служби та  контролюючих органів (по 3), 2 працівників освіти, 2 військовослужбовців,  по 1 працівнику органів внутрішніх справ, прикордонної, митної служб, пенітенціарної системи, охорони здоров’я, 4 інших суб’єктів відповідальності  за корупційні правопорушення та 4 фізичних осіб – за надання службовій особі неправомірної вигоди.

За результатами їх розгляду судами притягнуто до відповідальності  27 осіб із накладенням стягнення у вигляді штрафів на загальну суму                                23,7 тис. грн., з яких на теперішній час реально сплачено 13,1 тис. грн.

Відповідно до вимог нового антикорупційного законодавства лише 5 осіб звільнено із займаних посад. Продовжують працювати корупціонери у Дніпровському та Суворовському районах міста Херсон, Бериславському, Каховському та Цюрупинському районах.

Органами прокуратури області з метою усунення причин і умов, що сприяють корупційним проявам, внесено 7 подань, за результатами розгляду яких притягнуто до відповідальності 4 посадові особи.

6. Стан підтримання державного обвинувачення та участі прокурорів у розгляді судами кримінальних справ.

 

Виходячи з конституційних повноважень, основні зусилля органів прокуратури спрямовано на те, щоб результати судового розгляду сприяли забезпеченню правопорядку в суспільстві, невідворотності покарання за вчинення злочинів, відновленню порушених прав і законних інтересів громадян та держави.

За   участю  прокурорів  судами  розглянуто  з  постановленням  вироків   4797 кримінальних  справ.

Стабільно високим є відсоток переглянутих незаконних вироків за апеляціями прокурорів (94),  по державі цей показник складає 93,2%.

Відсоток реагування прокурорами на незаконні вироки судів області у касаційній інстанції складає 85,5% (142), по Україні  -  81%.

Вищою кваліфікаційною комісії суддів України задоволено 3 заяви прокуратури області про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності за тяганину та порушення кримінально-процесуального законодавства при розгляді конкретних кримінальних справ. Двох   суддів  притягнуто  до  дисциплінарної  відповідальності, до  одного   - застосовано  заходи  матеріального  впливу.

 
ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЗАКОННОСТІ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2011 РІК (Ч.2)
07.03.2012 16:50

7. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та застосуванні заходів примусового характеру.

При здійсненні прокурорського нагляду особлива увага зверталася на додержання законності та строків тримання громадян, вимог законодавства щодо режиму, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених.

За результатами розгляду 408 документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 284 посадові особи. Із місць застосування примусових заходів органів внутрішніх справ та штрафних приміщень установ виконання покарань і попереднього ув’язнення прокурорами звільнено 52 незаконно утримувані особи. Порушено 8 кримінальних справ у сфері службової діяльності та з корупційними ознаками відносно працівників органів та установ управління Державної пенітенціарної служби в області, з яких 7 направлено до суду.

Результати наглядової діяльності загалом позитивно вплинули на стан додержання законності у цій сфері.

Зменшилася заборгованість із заробітної плати перед особами, звільненими з місць позбавлення волі, за втручання прокуратури їм виплачено близько 65 тис. грн., проте залишаються несплаченими ще       222,1 тис. грн.

Унаслідок вжитих заходів покращився стан законності в ізоляторах тимчасового тримання органів внутрішніх справ, виключено випадки безпідставного тримання у них громадян понад встановлений законом 10- денний строк, кількість яких упродовж 2010 року становила 63 особи.

Вжитими заходами вдалося домогтися певної стабілізації рівня рецидивної злочинності серед засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У 2011 році ними вчинено 214 злочинів. Проте стан профілактичної роботи з особами вказаної категорії потребує суттєвої активізації.

Завдяки прокурорському втручанню вирішено питання про перенесення слідчого ізолятору та виправної колонії, в якій утримуються засуджені, хворі на туберкульоз, за межі міста.

Водночас, незважаючи на зниження рівня заборгованості зі сплати засудженими до позбавлення волі аліментів на утримання неповнолітніх дітей та відшкодування моральної і матеріальної шкоди, завданої злочинами, адміністраціями установ виконання покарань області грошові кошти стягувачам перераховуються несвоєчасно. Сума коштів, утриманих та не перерахованих потерпілим, складає понад 0,5 млн. грн., зі сплати аліментів – понад 60 тис. грн.

Неповною мірою використовувались надані органам внутрішніх справ повноваження щодо розшуку засуджених, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчих інспекціях, не розшукано 60 осіб.

 

8. Міжнародне співробітництво

Торік  виконано 23 звернення іноземних компетентних установ про надання правової допомоги у кримінальних справах різних категорій та прийнято кримінальне переслідування стосовно 2-х осіб.

Органами досудового слідства області підготовлено 27 міжнародних слідчих запитів про проведення слідчих процесуальних дій та 3 кримінальні справи передано іноземним компетентним установам у порядку передачі кримінального переслідування.

Підготовлено 25 запитів про видачу правопорушників, яких було затримано правоохоронними органами іноземних держав. На теперішній час іноземними компетентними установами задоволено 12 запитів, відповідно до яких 10 осіб передано українській стороні. У видачі двох осіб відмовлено.

Протягом 2011 року судами області постановлено 10 обвинувальних вироків стосовно виданих в Україну осіб.

Органами внутрішніх справ в області затримано 5 осіб, яких оголошено у розшук іноземними компетентними установами (Росія, Молдова, Грузія). З них: видачу 4-х осіб задоволено Генеральною прокуратурою України та Міністерством юстиції України, а 1 особу звільнено через неотримання запиту про її видачу. При   затриманні  вказаних  осіб  порушень їх прав та вимог кримінально-процесуального законодавства не допущено.

Порушень екстрадиційного законодавства не допущено.

 

Подробнее...
 
Коммунальная теплоэнергетика. Перспектива развития.
26.02.2012 11:13

Интервью с директором южного филиала Украинского научно исследовательского института инжпроект,

заслуженным энергетиком Украины - Владимиром Васильевичем Скороходом.

Институт во все времена определяет техническую политику государства в вопросах теплогазоснабжения. Какова сегодня роль и миссия института?

Институт и сегодня определяет техническую политику государства в вопросах газоснабжения и теплоснабжения. Он  является разработчиком нормативных документов по этим направлениям.Это и ДБН «Газоснабжение», и ДБН «Котельные установки», и «Правила безопасности систем газоснабжения Украины», и много других нормативных документов. Самые сложные проекты систем газоснабжения, схемы газоснабжения и теплоснабжения населенных пунктов выполняются специалистами института. В 2006 году создан южный филиал в г. Херсоне, который выполняет те же функции, что и головное предприятие, но с большим уклоном на системы теплоснабжения.

Подробнее...
 
«Мета Рейтингу – підвищити авторитет сумлінного платника податків як економічної основи розвитку держави», – Валентина Арбузова
25.02.2012 17:39

НАША СТРАТЕГИЧЕСКАЯ ЗАДАЧА – СОЗДАНИЕ БЛАГОПРИЯТНЫХ УСЛОВИЙ ДЛЯ РАЗВИТИЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ, КОТОРЫЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЫ В ПОВЫШЕНИИ КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТИ СТРАНЫ»

 

«Мета Рейтингу – підвищити авторитет сумлінного платника податків як економічної основи розвитку держави», – Валентина Арбузова

В прошлом году впервые был проведен Всеукраинский рейтинг «Добросовестные налогоплательщики — 2010». Это стало логическим продолжением нашей многолетней работы, ко­торая в первую очередь направ­лена на поддержку украинского налогоплательщика. Ежегодную премию добросовестного пла­тельщика мы учредили для по­пуляризации открытого ведения бизнеса, а также для стимулиро­вания честной уплаты налогов. Цель рейтинга абсолютно понят­на — повысить авторитет добро­совестного налогоплательщика, как ключевой фигуры общества и экономической основы развития государства. С помощью конкур­са мы хотим выразить им благо­дарность за надлежащее испол­нение своих обязанностей перед государством.

 

Хочу сказать без ложной скром­ности, что Украине тоже есть кем гордиться! Сегодня многие отече­ственные предприятия, не смотря на существующие трудности, увеличива­ют объемы производства, стараются внедрять новые технологии, увеличи­вают количество рабочих мест, повы­шают уровень социальной защищен­ности работников. И в то же время они в полном объеме выполняют свои налоговые обязательства.

Именно о таких предприятиях должна знать вся страна. Ведь они вы­ходят на первые позиции не только бла­годаря самоотверженной и эффектив­ной работе руководителей, трудовых коллективов, но и благодаря соблюде­нию принципов честного и прозрачно­го ведения бизнеса.

Можно констатировать, что конкурс уже получил всеукраинскую популярность. В прошлом году на участие в рейтинге было подано более тысячи заявок от украинских предпринимателей. И 224 из них стали победи­телями по итогам первого тура. На
всеукраинском уровне было награждено 54 предприятия из 21 региона страны. Наиболее активно участие в конкурсе принимали аграрии, строительные компании и представители масс-медиа. К слову, среди известных предприятий-победителей были:
Телерадиокомпания «Студия 1 + 1», ПАО«Кневстар», госпредприятие «Одесский морской торговый порт». ПАО «ИНГ Банк Украина» и др.

 

Рейтинг отличается тем, что в его основе лежат особые критерии оце­нивания номинантов. Если говорить более конкретно, то кроме полноты и своевременности уплаты налогов, пла­тежной дисциплины в целом, будут учи­тываться и другие факторы, такие как своевременность выплаты заработной платы, уровень социальной защищен­ности работников, проведение благо­творительных акций и внедрение соци­альных программ на предприятии. По нашему мнению, именно эти критерии развития бизнес-культуры предприятия.

Рейтинг проводится по десяти но­минациям. Оргкомитет предложил номинации, которые охватывают практически все сферы хозяйствен­ной деятельности: аграрный сектор, область культуры, науки, права, стро­ительство, масс-медиа, промышлен­ность, торговлю и услуги, транспорт и связь, финансы, банковский и стра­ховой секторы, медицину. В этом году номинацию «Сфера промышленности» мы разбили на три подноминации: тя­желая промышленность, легкая про­мышленность и пищевая промышлен­ность. В прошлом году эта номинация получила больше всего заявок, так как промышленность является ведущей отраслью экономики и наиболее объем­ной по количеству предприятий, рабо­тающих в этой сфере.

В рейтинге может принять участие любой субъект предпринимательской деятельности, являющийся плательщиком налога на прибыль предприя­тий на общих основаниях и у которого отсутствуют налоговые долги иди дока­занные в судебном порядке нарушения налогового законодательства.

Наш рейтинг — именно тот инстру­мент, который подталкивает пред­принимателя быть честным перед го­сударством, вместе с тем требуя и от представителей власти относиться к бизнесменам с надлежащим уваже­нием. Предприятия, которые открыто декларируют свои доходы, вовремя и в полном объеме платят налоги и не на­рушают закон, имеют право требовать и от чиновников такой же открытости и добросовестности. Более того, честных налогоплательщиков станет гораздо больше, если в этом будет заинтересо­вано государство. Если будут созданы все условия для ведения бизнеса, на­логи будут приемлемыми, стимулирую­щими налогоплательщика.

Скажем откровенно: уровень налого­вой культуры в Украине пока далек от показателей стран ЕС и мира в целом. В развитых государствах доля теневой экономики не превышает 5%, у нас же она в несколько раз выше. Думаю, что с повышением культуры уплаты налогов мы будем наблюдать соответствующее повышение уровня «прозрачности» бизнеса.

Вроде бы каждому из нас хочется видеть свою страну богатой и про­цветающей. И когда каждый поймет, что от его налоговой сознательности зависит благополучие государства, района, города или села, тогда мы достигнем своей цели. Но некоторые вещи нужно пояснять. Низкий уровень налоговой культуры отечественных плательщиков связан, в том числе и с колоссальным объемом, а иногда и нестабильностью украинского зако­нодательства, его частичной непонят­ностью и противоречивостью. Часто нарушения в сфере налогообложения — следствие не умышленных поступ­ков, а недостаточной информирован­ности. Но хочу подчеркнуть и то, что налоговая культура — это не только добросовестное отношение плательщи­ков к своим обязанностям уплаты нало­гов и сборов, но и профессиональное, непредвзятое отношение сотрудников фискальных органов к предприятиям и бизнесменам.

В основе налоговой культуры лежит взаимная ответственность, и имен­но этот принцип мы стараемся за­ложить в отношения фискальных органов с предпринимателями. Но, к сожалению, далеко не всегда легко най­ти взаимопонимание с налоговиками, если рассматривать спорные вопросы с точки зрения плательщиков налогов. В этой ситуации главное для нас — со­хранить баланс интересов всех сторон. Мы, как Ассоциация налогоплательщи­ков, выстраиваем взаимоотношения с Государственной налоговой службой на основе принципа эффективного вза­имодействия власти и общественности. На сегодняшний день ГНСУ является нашим главным стратегическим пар­тнером. Поэтому совместно работаем над усовершенствованием налогового законодательства, наши представители активно участвуют в подготовке ГНСУ проектов нормативно-правовых актов по вопросам налогообложения. Мы стараемся сделать так, чтобы налого­плательщики смогли высказать свою точку зрения о той или иной проблеме в сфере налогообложения. Такую «об­ратную связь» устанавливаем, в том числе и через наши многочисленные образовательные мероприятия. При­влекая к обсуждению актуальных про­блем представителей органов власти, способствуем созданию открытых и по­нятных правил налогообложения. Ведь для этого мы и существуем.

Интервью Валентины Арбузовой журналу "Статус"

 

 
Звітно-виборча конференція ТВ АППУ в Херсонській області
27.12.2011 16:52

В Херсоні 16 грудня 2011 р. відбулася звітно-виборна конференція. Олександра Максименко переобрано на посаду голови Ради ТВ АППУ в Херсонській області на наступний період.

На  звітно-виборній конференції ТВ ВГО АППУ в Херсонській області, яка відбулася  в приміщенні Херсонської торгово-промислової палати, обрано новий керівний склад територіального відділення.

Звіти голови Ради ТВ ВГО АППУ в Херсонській області  О.Максименка та голови Ревкомісії ТВ ВГО АППУ С.Скалозуба делегати конференції затвердили без значних зауважень. Усі учасники конференції, що прийняли участь у жвавому обговоренні доповідей за результатами діяльності поставили позитивну оцінку керівництву територіального відділення.

Дійсно за строк каденції керівництвом ТВ роботи проведено чимало. Діяльність відділення починалася два роки тому практично з нуля, прийшлося повністю перереєструвати його як юридичну особу, майже півроку пішло на здолання перепон з боку попереднього керівництва. Зростання чисельності членських організацій АППУ – юридичних осіб з двох до більш ніж двох десятків, та декількох десятків фізичних осіб можна вважати за позитивну динаміку. Але така динаміка не може задовольнити нікого з керівників та активістів ТВ АППУ. Тому, одним з найголовніших завдань на наступні два роки була затверджено необхідність активніше збільшувати членську базу ТВ АППУ в Херсонській області шляхом залучення юридичних осіб.

Також відмічено, що за звітний період (жовтень 2009 – листопад 2011 р.р.) проведено багато вагомих заходів, які свідчать про підсилення впливу Асоціації на процеси становлення громадського суспільства в Україні, налагодження партнерських стосунків між платниками податків і владними структурами, підвищення авторитету платника податків. Найбільш суттєві з них це участь у заходах по обговоренню проекту Податкового кодексу, участь у другому турі Всеукраїнського Рейтингу "Сумлінні платники податків", у конкурсі юних митців "Податки очима дітей", у всеукраїнському обговоренні на тему «Методи впливу громадськості на владу з метою захисту платників податків». 9 членів ТВ АППУ є представниками в дорадчих органах при органах виконавчої влади, в тому числі І.Бжезицький очолює Регіональну раду підприємців при Херсонській ОДА, а О.Максименко очолює Громадську раду при ДПС в Херсонській області та Громадську раду при ТВ АМКУ в Херсонській області. 5 членів ТВ АППУ є депутатами різних рівнів – від депутата селищної ради до депутата обласної ради

Запрошений на загальні збори Заступник Голови ДПА в Херсонській області Олександр Фещенко також прийняв активну участь в обговоренні проблем, що стоять перед ТВ АППУ та ДПС у Херсонській області в нашій спільній роботі та розвитку наших взаємовідносин. Він зазначив, що підписання 21 березня 2011 року Меморандуму податкових відносин між ДПА в Херсонській області та ТВ АППУ  було значним кроком у вирішенні спільних проблем. Проте його виконання залишало бажати кращого, цьому також дуже заважала постійна кадрова невизначеність у податкових органах області. ДПС у Херсонській області і надалі працюватиме над покращенням взаємовідносин між платниками податків та органами податкової служби області, що сприятиме збільшенню добровільної сплати податків. І в цій важливій справі вони бачать головним партнером саме ТВ АППУ.

Учасники конференції затвердили стратегічні напрямки роботи Територіального відділення ВГО "Асоціація платників податків України" в Херсонській області на період 2012 – 2013 роки.

О.Максименко

 
«ПерваяПредыдущая201202203204205206207208209210СледующаяПоследняя»

Страница 204 из 215
Яндекс.Метрика