СОБЫТИЯ & ФАКТЫ

Ювілей відомого корабела.

17 вересня 2019 роки відзначає своє дев'яносторіччя

Валентин Миколайович Трубач, соратник легендарного суднобудівника Всеволода Заботіна, Лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки (1975), нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1966, 1971), орденом Дружби народів (1981), кількома медалями, співавтор книги «Херсонський суднобудівний завод. Нариси історії».

Висококласний професіонал, талановитий організатор і досвідчений виробничник Валентин Миколайович Трубач пропрацював на Херсонському суднобудівному заводі - п'ятдесят років (з 1956 по 2006 рік) З них протягом чверті століття він, як заступник Генерального директора заводу, Героя Соціалістичної праці Всеволода Федоровича Заботіна, був, по суті, його «правою рукою».

 
Для збереження довкілля Херсонщини бізнесмени сплатили 12 мільйонів гривень екоподатку

З початку року платники екологічного податку Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 12,3 млн. грн. за забруднення навколишнього середовища. Із загальної суми 5,3 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 7 млн. грн. надійшло до державного бюджету. Загальна сума надходжень порівняно з тогорічним показником  зросла на 1,7 млн. грн. податків та зборів.

За видами забруднення найбільше екоподатку надійшло за викиди в атмосферне повітря – вони склали 4, 8 млн. гривень. За скиди у водні об’єкти підприємства заплатили 3,4 млн. грн, в той же час за розміщення відходів херсонський бізнес відшкодував 2,2 млн гривень. Також зростання надходжень екологічного податку відбулося за рахунок збільшення у 24 рази ставки податку за викиди діоксиду вуглецю, за цей вид забруднення «екобізнесмени» сплатили 1,8 млн. гривень податків та зборів.

 
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.

 
Державні інспектори Херсонщини протягом серпня здійснили 224 перевірки дотримання вимог земельного законодавства


Впродовж минулого місяця Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснило 218 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі 32 повторних, додатково перевірено 6 суб’єктів господарювання.

Під час зазначених перевірок фахівці виявили 122 порушення. Управління з контролю за використанням та охороною земель оперативно вживає заходи, спрямовані на усунення даних порушень. Так, впродовж місяця для усунення виявлених порушень було видано 90 приписів (6 із них – суб’єктам господарювання), складено 85 протоколів, передано 16 матеріалів до правоохоронних органів (у тому числі 15 – до органів прокуратури). У результаті розгляду адміністративних справ, винесено 82 постанови на суму 12 920 гривень.

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем - депутата Херсонского городского совета, успешного хозяйственника и политика, директора КП "Гарантия" Игоря Семенчева

С особым чувством в день рожденья

Желаю вам счастливых лет,

Здоровья, радости, движенья

Путем расцвета и побед

Желаю, чтобы все сбывалось

И крылья славы вас нашли,

А имя ваше оказалось

В ряду великих всей Земли.

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

 
Поздравляем с Днем Рождения!

Поздравляем с Днем Рождения - успешную женщину, педагога Светлану Одайник. Проректора по вопросам внешнего оценивания и мониторинга качества образования КВУЗ «Херсонская академия непрерывного образования»

Пускай заботы и печали
Твой дом обходят стороной.
Пусть солнце яркими лучами
Согреет мир прекрасный твой.
Цветы вселенной расцветают
Сегодня только для тебя,
И никогда не увядают
Душа твоя и красота


Сайт: p0zd.ru

Редакция газеты "Бизнес - Херсон"

Ре©

 
Передача Херсонської нафтоперевалки: від АРМА вимагають провести відкритий конкурс

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" вимагає від Агентства з розшуку та менеджменту активів скасувати рішення про передачу Херсонської нафтоперевалки невідомій компанії "Вествайт Трейд" та провести прозорий відкритий конкурс.

Про це на прес-конференції заявив т.в.о. голови держкомпанії Ярослав Ковалевський, передає enkorr.

"Ми не вимагаємо преференцій для себе, ми хочемо відкритого публічного конкурсу з професійними вимогами із залученням максимальної кількості учасників, що забезпечать подальшу ефективну і безпечну експлуатацію Херсонської нафтоперевалки", - підкреслив Ковалевський.

 
АМПУ: Порядок проверки и взятия проб воды устанавливает прозрачный механизм определения источников загрязнения и предотвращает коррупционные злоупотребления

«Порядок проверки, отобора проб воды и проведения их анализа» стал уже вторым важным для портовой отрасли документом, одобренным Кабинетом министров Украины за последние два месяца, непосредственное участие в разработке которых принимали специалисты Администрации морских портов Украины. Одобрение этого Порядка – предпоследний шаг в построении современной и прозрачной системы экологических проверок в морских портах Украины. Следующим станет «Порядок вычисления размера возмещения и уплаты убытков, причиненных вследствие загрязнения с судов, кораблей и других плавсредств территориальных и внутренних морских вод Украины», который сейчас прорабатывается рабочей группой Государственной регуляторной службы, в составе которой также есть специалисты АМПУ.

 
Губернатор Херсонщины Гусев поздравил херсонцев с Днём Флага Украины

Видео с поздравлением губернатор Херсонщины разместил на своей странице в Фейсбуке.

«Сегодня – большой праздник, и я поздравляю вас с ним. Желаю всем нам побед, мира, согласия, оптимизма и осуществления желаний, а также достижения невероятных целей для развития каждой семьи, особенно моей родной, любимой Херсонской области. Херсонщина обязательно станет регионом счастливых людей, где приятно жить, работать, и куда хочется возвращаться в любое время года!», — сказал Юрий Гусев.

 
На Херсонщине массово травят бездомных животных

В Новой Каховке произошел очередной скандал, темой для которого послужили бездомные собаки. Сайт «Гривна» неоднократно сообщал, что животные атакуют горожан не только на окраинах города, но и в самом центре. Данная ситуация настораживает новокаховчан, ведь следующими жертвами могут стать их дети.

Глядя на бездействия властей, жители самостоятельно стали принимать меры. Вместо того, чтобы обратиться в приют, собак массово стали усыплять. Так, по словам Татьяны Гурьяновой, только за вчерашний день было обнаружено в городе две мертвые собаки.

«Человеческая жестокость не знает границ. Сегодня мы похоронили двух замечательных собак, которым не повезло жить в нашем дворе. Они никому не мешали, просто жили. Собачки умерли в страшных муках. Давайте новокаховчане молча закапывать собак, а эти люди будут их продолжать травить. Или уже начнём как-то с этим бороться?»- прокомментировала Татьяна.

 

 

НОВОСТИ УКРАИНЫ И МИРА

Сегодня в Администрации морских портов Украины в Скадовске состоится большая бизнес-встреча
11.09.2019 20:13

Сегодня 11 сентября планируется большая бизнес встреча с представителями АМПУ и губернатора Херсонской области Юрия Гусева, в частности будут обсуждать перспективы развития Скадовского морского порта, его возможные инвестиции, а также реализация совместных инфраструктурных проектов.

Как сообщает пресс-служба АМПУ будут обсуждать планы и перспективы государственного и частного сотрудничества, аренда, концессия и так далее, также обсудят и возможные нюансы, такие как возможные проблемы с арендой земли или госимущества и многие другие вопросы.

Подробнее...
 
Земля – це те, на чому тримається економіка Херсонщини – Владислав Мангер
11.09.2019 20:11

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер взяв участь у засідання позафракційної аграрної групи «Аграрії Херсонщини» під головуванням депутата Херсонської обласної ради Сергія Рибалка. На зустрічі обговорювали питання ринку землі. Крім депутатів-аграріїв на заході буди присутні сільгоспвиробники, фермери.

У своєму виступі Владислав Мангер наголосив на тому, що обласна рада повинна мати конструктивну позицію щодо формування ринку землі та стати на захист інтересів всіх жителів Херсонщини.

Для Херсонщини ринок землі – одне з найбільш болючих питань. Для нас це питання стратегічне, бо зараз саме на агросекторі тримається економіка області. За останні 28 років нашої незалежності на теренах Херсонщини сформувався досить потужний клас – це фермери, сільгоспвиробники. Це ті люди, які дають робочі місця, створюють інфраструктуру, вкладають кошти в розвиток села. Цілком зрозуміло, що перспектива відкриття ринку землі, брак інформації, як це буде відбуватись, викликають серйозне занепокоєння. Саме тому важливе спілкування, але не тільки у нашому колі. Є необхідність донесення позиції херсонських аграріїв до Кабінету Міністрів, Верховної Ради. В нас є шість депутатів Верховної Ради, які представляють Херсонщину, яких підтримали, у тому числі, й сільські жителі, тому давайте розмовляти й з ними. Сьогодні цілком зрозуміло, що ринку землі бути. Тому безглуздо кричати «ганьба» та виступати категорично проти. Потрібно вивчати питання, надавати свої пропозиції та вимагати, щоб у майбутньому законодавстві про ринок землі були запобіжники, які дозволять захистити інтереси українських аграріїв, жителів сільських територій  і в решті решт національні інтереси України, – зауважив Владислав Мангер.

Голова Херсонської обласної ради запропонував до позачергової сесії Херсонської обласної ради, яка відбудеться 20 вересня, сформулювати та узагальнити основні пропозиції до майбутнього пакету земельного законодавства від аграріїв, профільних аграрних асоціацій та об’єднань, юристів. Відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, за потреби, буде винесено на розгляд депутатів Херсонської обласної ради.

Подробнее...
 
Дитячий театр "Арт-Ідея" запрошує!
10.09.2019 16:49

Юні актори дитячого театру на сцені, під овації присутніх отримали персональні статуетки Оскара з рук Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе". - Так відкрили 8 дитячий театральний сезон у Херсоні! Цьогоріч першим спектаклем обрали улюблену для багатьох малят "Алісу та її день народження". Глядачі гру оцінили!

"Це театр, де діти дарують свою майстерність іншим дітям, - каже Юрій Рожков, - дуже важливо, щоб наші хлопчики та дівчатка розвивалися творчо! Звичайно, кожен з них прагне визнання, нагород, високої оцінки. Це стимулює працювати над собою наполегливіше. Я з величезним задоволенням підтримую наші юні обдарування!"

У народному дитячому театрі "Арт-Ідея" Херсонської гімназії № 3 зараз займається 60 дітей з різних класів. Загалом, вже працюють 18 років. З них 8 - грають і на сцені Драмтеатру! Постановки "Аліса", "Таємниця забутих іграшок" та" Як стати піратом?" увійшли в загальний репертуар з дорослими.

Антоніна Грендаш, художній керівник дитячого театру розповіла: "Дуже приємно, що привітати нас з відкриттям театрального сезону завітав Юрій Рожков! Це наш друг. Цікаво: наше знайомство виявилось дещо пророчим. Торік, у травні саме ця група акторів "Аліси" поспішала на Фестиваль у Таврійський ліцей мистецтв. Аж раптом зламався транспорт. Ми мало не запізнилися, аж тут, випадково, повз їхав Юрій Рожков. Одразу всіх нас всадив до себе у машину. Як ми там вмістилися - не знаю, але пам'ятаю, що щаслива дітвора співала і підтанцьовувала. А щойно ми приїхали - оголосили наш номер! Тоді ж Юрій Рожков нам сказав: "Без перемоги не повертатись!" І ці напутні слова прозвучали так щиро і по-доброму. А головне - виявились пророчим - ми посіли І місце! І тримаємо цю високу планку завжди. Дякуємо лідеру Громадської платформи "Добро переможе" Юрію Рожкову за таку батьківську турботу про дітей і запрошуємо всіх глядачів на наступну постанову 10 листопада!"

Подробнее...
 
Кожна школа області повинна мати доступ до мережі Інтернет
10.09.2019 16:42

Про це під час селекторної наради заявила заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Чепіга: «Діти мають навчатися з використанням сучасних технологій. У наш час це дуже важливо».

За її словами, у цьому році держава надала Херсонській області 22 мільйони гривень освітньої субвенції для підключення всіх шкіл області до мережі Інтернет. Всі кошти надійшли до місцевих бюджетів з розрахунком 56 тисяч гривень на кожну школу. В області 421 навчальний заклад, з них 21 має Інтернет. До кінця року кошти мають бути реалізовані, щоб кожна школа області мала доступ до мережі Інтернет.

«Я прошу негайно розглянути це питання. До 12 вересня повідомити свої пропозиції для формування графіку проведення закупівель послуги та щотижнево звітувати про їх виконання»,- додала Світлана Чепіга.

Очільник області Юрій Гусєв відмітив важливість цього питання та необхідність прискорення закупівлі цих послуг.

Автор: Острянська Катерина, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Подробнее...
 
Імпортні меблі, подарунки та розвиваючі ігри для дітей - співпраця відомого мецената зі школою триває роками!
10.09.2019 16:38

Різні стільці: великі і малі - офісні і шкільні привезла у ЗОШ № 5 команда Юрія Рожкова "Добро переможе" в співпраці з Фундацією "Голандія-Україна". Адже саме їх давно не вистачало освітньому закладу! Цією проблемою поділилась Неллі Алієва, директор: "Всі маленькі стільчики ми розмістили у молодшій школі, великі роздали вчителям по кабінетах, завучу, медсестрі, бібліотекарю. Це вже не перша поставка меблів з-за кордону. Влітку нам привезли парти і стільці, кілька років тому також меблі для учнів та сучасну велику дошку. Ними ми користуємось і зараз. Також для наших дітей Юрій Рожков організував чудове свято двору «Діти - щастя квіти». Завдяки цій співпраці ми роззнайомились з обласною філармонією і тепер плануємо цікаві заходи з музичним супроводом разом!"

Радий співпраці і директор Філармонії Юрій Іваненко: "Я живу поблизу цієї маленької школи. Тут пройшло моє дитинство. І коли я почув, що їй допомагає відомий меценат Рожков, навіть трохи здивувався. Бо, зазвичай, усі бажаючі підтримують великі рейтингові заклади, котрі вже мають певні досягнення у навчанні або спорті, про які всі знають, говорять... Мене це зацікавило. Ми з Юрієм познайомились на благодійній акції по допомозі хворій дитині, відтоді потоваришували. Зараз активно співпрацюємо: мої артисти з філармонії виступають на святкових концертах у дворах, а коли концерти організовуємо ми - Юрій Рожков допомагає з білетами, запрошує вчителів, представників ОСББ та інших колективів. Викупленими квиточками на концерти сучасних виконавців заохочує до гарних результатів старшокласників. Це як замкнене коло Добра. Продумане і організоване, від якого отримує користь максимальна кількість людей різного віку. Я з величезним задоволенням долучаюсь до таких добрих справ!"

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 261
Яндекс.Метрика